Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Plan zajęć

 

NAZWISKO NAUCZYCIELA
PRACOWNIE
S
RR
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA
ORGANIZACJA IMPREZ
16

12.00-17.00
12.00-17.00 12.00-17.00 12.00-17.00 12.00-17.00
ILECZKO EWA RYTMIKA
21
30

16.30-17.15
(3-4 L)
17.15-18.00
(5-6 L)

16.30-17.15
(3-4 L)
17.15-18.00
(5-6 L)


CYBERSKA KRYSTYNA
TEATR
21
25


16.45-19.00
(11-13 L)

16.45-19.00
(od 14 L)

ORGANIZACJA IMPREZ


9.00-14.00 9.00-14.00 15.30-16.30 9.00-14.00 15.30-16.30
DAWIDOWSKA EDYTA
KREATYWNE DZIECKO
20
40
15.30-17.45
15.30-17.45 15.30-17.45


ORGANIZACJA IMPREZ 16




8.00-14.30 8.00-14.00
ANNA KACMAJOR TANIEC Z GIMNASTYKĄ
28
35



16.00-17.30
Grupa I
(6-10 L)
17.30-19.00
Grupa II
(10-14 L)

15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L
)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA

15.15-16.00
5-10 L



LEPA MARLENA WOKAL
27
25
15.30-16.15
16.15-17.00
17.00-17.45
17.45-18.30

15.45-16.30
16.30-17.15
17.30-18.15
18.15-19.00
19.00-19.45



MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA ORGANIZACJA IMPREZ 10.00-12.00
PLASTYKA MŁODZIEŻOWA
36
38
45
50*

16.00-19.00
dorośli
15.30-19.15
dorośli
15.45-18.30
młodzież

15.45-18.15
młodzież


MIKUŁAN SYLWESTER KARATE






27




28

35
15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)


18.30-19.15
Gr. zawodowa
15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)
18.30-19.15 (12+ L)
Techniki samoobrony

15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)
18.30-19.15
(12+ L)
Dzieci i młodzież przyg. do zawodów


RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA
20
20



16.00-18.15

SŁOMKA MARTYNA J. ANGIELSKI
19
30


14.00-15.00
(5-6 L)
15.00-16.00
(7-10 L)
16.00-17.00
(11-15 L)



SZAFRANKIEWICZ NATALIA TEATR TAŃCA
28
35

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-18.45
(15+ L)

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-19.00
(15+ L)


ŁUBIEŃSKA HANNA ZESPÓŁ WOKALNO-TANECZNY 25 21
27
16.00-18.15


16.00-18.15
SZYMASZEK RYSZARD GITARA
39
40
16.00-18.15
15.30-19.15 16.00-19.00 15.30-18.30 16.00-17.30
TOEPLITZ ARTUR SZACHY
19
25

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)


SASINOWSKI MICHAŁ ZESPÓŁ ROZRYWKOWY
43
25


15.00-18.00

WIECZORKOWSKA KATARZYNA ORGANIZACJA IMPREZ 10.00-12.00
PLASTYKA DZIECIĘCA
35
45
16.00-19.00
(10-12 L)
15.30-19.15
(6-9 L)
15.45-18.30
(10-12 L)
15.45-18.15
(6-9 L)


WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
32
30
14.30 -17.30 14.30-17.30
14.30-17.30
14.30-17.30

WISZNIEWSKI MARIUSZ MODELARNIA
31
25
16.00-18.45
(8-12 L)




16.00-18.30
(12+ L)

BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA

75
16.20-17.00



8.40-12.00
LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA 16.20-17.00



15.30-17.40 8.40-12.00

* Dorośli 50 zł

Plan zajęć do pobrania także stąd

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Plany zajęć > Plan zajęć