Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Plan zajęć na wakacje

aktualizacja 22.06.br.

I TYDZIEŃ 26.07.2017 – 30.06.2017

26.06.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty Wokalne

8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27
Karate 4 – 5 lat
6 – 7 lat
8 – 9 lat
10 – 11 lat
12 i wiecej
9.00 – 9.45
9.45 – 10.30
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
S. Mikułan 28
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7– 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39
Warsztaty modelarskie
8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31
Punkty widokowe w Sopocie
Wycieczka lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
6 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
M. Witek
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

27.06.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Karate 4 – 5 lat
6 – 7 lat
8 – 9 lat
10 – 11 lat
12 i więcej
9.00 – 9.45
9.45 – 10.30
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 - 12.45
S. Mikułan 28
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 - 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7 – 11 lat 9.00 - 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 - 13.00 R. Szymaszek 39
Gra na pianinie - zajęcia indywidualne
8 – 15 lat 8.30 - 11.30 M. Witek 32
Zespół rozrywkowy
8 – 19 lat 9.00 – 12.00 M. Sasinowski 43

Malowanie na wielkich formatach w ogródku MDK Sopot

7 – 15 lat 8.30 – 10.45 I. Leszczyński
E. Dawidowska
P. Bagiński

Zabawy sportowe dla dzieci w ogródku MDK Sopot

7 – 15 lat 11.00 – 13.15 I. Leszczyński

 

28.06.2017
środa

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 – 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35

Zajęcia gitara

10 – 16 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Zespół rozrywkowy

8 – 19 lat 9.00 – 12.00 M. Sasinowski 43
J. angielski 5 – 6 lat
7 – 10 lat
11 – 15 lat
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
M. Słomka 19
Wyjście na AQUA Sopot
"W Sopocie pij wodę z kranu"
6 – 15 lat 8.30 – 11.15 E. Dawidowska
J. Rybińska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

29.06.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7 – 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39
Gra na pianinie zajęcia indywidualne
8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32
Karate
dla wszystkich grup 9.00 - 12.45 S. Mikułan 27
Spacer sopockimi uliczkami
Plener fotograficzny
6 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
K. Cyberska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

30.06.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 43

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 11.45 R. Szymaszek 39

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Warsztaty artystyczne w PGS Sopot
6 – 15 lat 10.00 – 12.00

P. Bagiński
I. Leszczyński




Zabawy sportowe dla dzieci w ogródku MDK Sopot
7 – 15 lat 12.30 – 13.00 I. Leszczyński

 

II TYDZIEŃ
03.07.2017 - 07.07.2017


03.07.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 16 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32
Warsztaty teatralno - plastyczne 7 – 16 lat 9.00 – 13.00 K. Cyberska
K. Wieczorkowska
J. Mackiewicz-Bikovska
21

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31
Siłownia pod chmurką - Park Północny Sopot 7 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
S. Mikułan
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

04.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.45 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 - 11 lat 9.00 – 13.45 K. Wieczorkowska 35
Warsztaty szachowe 4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19
Wycieczka na sopocką plażę - Budowle z piasku 7 – 15 lat 8.30 – 11.00 E. Dawidowska
K. Cyberska
P. Bagiński
I.Leszczyński
S. Mikułan

 

05.07.2017
środa

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie - zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.45 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 – 11 lat 9.00 – 13.45 K. Wieczorkowska 35
J. angielski 5 – 6 lat
7 – 10 lat
11 – 15 lat
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
M. Słomka 19
Spacer po Parku Oliwskim - Plener fotograficzny 7 – 15 lat 9.00 – 11.15 K. Cyberska
E. Dawidowska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

06.07.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8.30 – 11.30 M. Witek 32
Warsztaty teatralno - plastyczne 7 – 16 lat 9.00 – 13.00 K. Cyberska
K. Wieczorkowska
J. Mackiewicz-Bikovska
21
Warsztaty szachowe 4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19
Gry i zabawy sportowe w ogródku MDK Sopot 6 – 15 lat 9.00 – 12.00 E. Dawidowska
S. Mikułan
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

07.07.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 11.45 R. Szymaszek 39

Siłownia pod chmurką
Park Północny Sopot

6 – 15 lat 9.00 – 11.45 E. Dawidowska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

III TYDZIEŃ
10.07.2017 – 18.07.2017

10.07.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

7 – 18 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

 

11.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty Decoupage

8 – 15 lat 8.30 – 10.30 E. Dawidowska
M. Witek
5
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

13.07.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

 

14.07.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Warsztaty z bajką - czytanie i malowanie

od 5 lat 12.00 – 14.00 M. Barczyńska 20

 

18.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

 

SIERPIEŃ
01.08.2017 – 31.08.2017

01.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Wakacyjny rozruch - zajęcia rozgrzewkowe na dobry początek

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

03.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Gra w zielone - zajęcia taneczne w plenerze plac MDK

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

08.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Dzień rozmaitości - poznajemy różne style taneczne

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

10.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Podsumowanie zajęć, nauka wakacyjnego układu tanecznego
5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

24.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

29.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

31.087.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

Plan wakacji do pobrania stąd

Plan ferii

aktualizacja planu 2017.01.13

1 TYDZIEŃ

Poniedziałek 16.01.2017

9.00 – 12.00 Gra na Instrumencie
9.00 – 12.45 Plastyka
10.00 – 12.15 Malarstwo
9.30 – 12.30 Warsztaty wokalne
10.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.45 Gra na Gitarze
10.00 – 12.45
Modelarstwo
10.00 – 13.30
Teatr Tańca
10.30 – 15.00
Szachy
10.00 – 12.15
Zajęcia teatralne
16.20 – 17.00 Zajęcia na basenie
10.00 – 11.30 Gimnastyka i taniec - gr. I
11.30 – 13.00 Gimnastyka i taniec - gr. II

 

Wtorek 17.01.2017

9.00 – 12.00 Gra na Instrumencie
10.00 – 14.30
Szachy
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze – malowanie na kolanie – „Zima w mieście”
9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
10.00 – 13.00 Gra na gitarze
9.15 – 10.45
Gimnastyka i taniec - gr. I
10.45 – 12.15 Gimnastyka i taniec - gr. II
12.15 – 13.00 Gimnastyka korekcyjna
9.00 – 12.30 Wyjście do U7 Gdynia

Środa 18.01.2017

9.15 – 11.30 Plastyka
9.00 – 12.00 Gra na instrumencie
10.30 – 15.00
Szachy
9.15 – 11.00
Malarstwo
9.30 - 13.15 Warsztaty wokalne
9.00 – 12.00 Rytmika
9.00 – 12.00 Język angielski
12.00 – 14.15 Zajęcia teatralne
9.00 – 11.45 Warsztaty Decoupage na Dzień Babci i Dziadka
9.15 – 10.45 Gimnastyka i taniec - gr. I
10.45 – 12.15 Gimnastyka i taniec - gr. II
12.15 – 13.00 Gimnastyka korekcyjna
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
9.10 – 10.50 Wyjście do PGS Sopot - "Ja i mój klon" 4-11 lat

 

Czwartek 19.01.2017

9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.00 Logopedia
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze „Dziwolągi”
10.00 – 13.00 Nauka gry na saksofonie
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
10.00 – 13.00 Nauka gry na gitarze
9.00 – 12.00 Gra na instrumencie
10.00 – 11.30
Gimnastyka i taniec - gr. I
11.30 – 13.00 Gimnastyka i taniec - gr. II
9.30 - 12.10 Wyjście do Multikina Sopot - "Sing" b/o
zbiórka w MDK 9.30, powrót ok. 12.10

 

Piątek 20.01.2017

10.00 – 12.00 Modelarstwo
15.30 – 17.40 Zajęcia na basenie

 

Sobota 21.01.2017

8.00 – 12.00 Zajęcia na basenie

 

WYJŚCIA/WYCIECZKI – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – (osobiście rodzic) od 9.01 od godz. 12.00 s. 16

Istnieje możliwość zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

PROSIMY NA BIEŻĄCO ZAPOZNAWAĆ SIĘ Z PLANEM FERII ZIMOWYCH

WYJŚCIE DO MULTIKINA W SOPOCIE godz. i tytuł znane będą po 17.01.2017

17.01.17 – wtorek i 26.01.17 – czwartek – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdyni Głównej – WYJAZD DO U7

25.01.17 – środa – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdańska Głównego – WYJAZD DO HEWELIANUM

 


 

II TYDZIEŃ

Poniedziałek 23.01.2017

8.40 – 14.00 Hewelianum "Dookoła świata oraz energia"
9.15 – 12.45 Plastyka
9.00 – 12.45 Karate
10.00 – 12.45 Modelarstwo
9.15 – 12.45 Malarstwo
16.20 – 17.00 Zajęcia na basenie

 

Wtorek 24.01.2017

8.00 – 14.00 Nauka gry na saksofonie
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze "Z Baśni i papieru"
9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.00 Gra na gitarze
9.30 - 12.10
Wyjście do Multikina Sopot "Balerina" b/o
zbiórka w MDK 9.30, powrót ok. 12.10

 

Środa 25.01.2017

9.15 – 11.30 Plastyka
12.00 – 14.15 Zajęcia teatralne
9.00 – 12.00 Język angielski
9.00 – 12.00 Rytmika
9.15 – 11.30 Malarstwo
10.00 – 13.45 Gitara

 

Czwartek 26.01.2017

9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze „Wariacje na biel, czerń i kawałek podłogi”
9.00 – 12.45 Karate
12.30 – 14.30 Kreatywne dziecko
10.00 – 13.00 Nauka gry na gitarze
9.00 – 12.30 Wyjście do U7 Gdynia

 

Piątek 27.01.2017

10.00 – 12.00 Modelarstwo
15.30 – 17.40 Zajęcia na basenie

 

Sobota 28.01.2017

8.00 – 12.00 Zajęcia na basenie

 

WYJŚCIA/WYCIECZKI – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – (osobiście rodzic) od 9.01 od godz. 12.00 s. 16

Istnieje możliwość zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

PROSIMY NA BIEŻĄCO ZAPOZNAWAĆ SIĘ Z PLANEM FERII ZIMOWYCH

WYJŚCIE DO MULTIKINA W SOPOCIE godz. i tytuł znane będą po 17.01.2017

17.01.17 – wtorek i 26.01.17 – czwartek – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdyni Głównej – WYJAZD DO U7

25.01.17 – środa – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdańska Głównego – WYJAZD DO HEWELIANUM

Plan zajęć

Aktualizacja: 6.09.2017

NAZWISKO NAUCZYCIELA
PRACOWNIE
S
RR
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA KLUB BAJEK 20 25
16.00-17.30 15.30-17.00
ORGANIZACJA IMPREZ
16

14.00-17.00
11.00-16.00 13.00-15.30 13.00-17.00 12.00-17.00
CYBERSKA KRYSTYNA
TEATR
21
25


16.30-19.00
(11-13 L)

16.30-19.00
(od 14 L)

ORGANIZACJA IMPREZ
16

9.00-14.00 9.00-14.00 15.30-16.30 9.00-14.00

DAWIDOWSKA EDYTA
KREATYWNE DZIECKO
20
30
15.00-16.30
14.30-16.00


ORGANIZACJA IMPREZ 16


9.00-14.00

8.00-15.00 8.00-12.00
RĘKODZIEŁO 5 40
14.30-16.30
GRENKA JUSTYNA TANIEC Z GIMNASTYKĄ ARTYSTYCZNĄ
28
35
15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)

15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L
)

16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)



KACMAJOR ANNA
FORMY TANECZNO-RUCHOWE
21
27

35

15.00-16.30


15.00-16.30
MAŻORETKI / CHEERLEADERKI 28 35 16.30-18.00 16.30-18.00
LEPA MARLENA WOKAL
27
25
15.30-16.15
16.15-17.00
17.00-17.45
17.45-18.30
18.30-19.15

17.00-17.45 17.45-18.30 18.30-19.15 15.30-16.15 16.15-17.00 17.00-17.45
17.45-18.30


MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA PLASTYKA MŁODZIEŻOWA / RYSUNEK 36
38
45
50*
16.00-19.00
dorośli
15.30-19.00
dorośli
15.30-18.00
(9-12 L)
16.00-18.00
(13-18 L)
16.00-18.00
(15-18 L)
MIKUŁAN SYLWESTER KARATE
27
29
35
15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)


18.45-19.30
(9+ L)
S.27
15.45-16.30

(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30 (9+ L)
Karate z elem. technik samoobrony

15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30
(9+ L)
Dzieci i młodzież przyg. do zawodów


RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA
20
20



15.30-18.30

SŁOMKA MARTYNA J. ANGIELSKI
20
19

30


14.00-15.00
(5-6 L)
15.00-16.00
(7-10 L)
16.00-17.00
(11-13 L)



SZAFRANKIEWICZ NATALIA TEATR TAŃCA
28
35

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-18.30
(15+ L)

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.45
(11-14 L)
17.45-18.30
(15+ L)
18.30-19.15
gr. zaawans.


SZYMASZEK RYSZARD GITARA
39
40
16.00-18.15
15.30-19.15 16.00-19.00 15.30-18.30 16.00-17.30
TOEPLITZ ARTUR SZACHY
19
25

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-19.15
(11+ L)

LIPKA DAWID ORKIESTRA DĘTA, TRĄBKA, PUZON 43 25
15.30-18.30 15.30-19.15

SASINOWSKI MICHAŁ ORKIESTRA DĘTA SAKSOFON
43
25

14.30-19.00

16.55-19.10
15.15-19.00

WIECZORKOWSKA KATARZYNA PLASTYKA DZIECIĘCA / CERAMIKA
35
45
16.00-19.00
(10-12 L)
15.30-19.00
(6-9 L)
15.00-18.00
(10-12 L)
16.00-18.00
(6-9 L)
16.00-18.00
WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
32
30
14.30 -17.30 14.30-17.30
14.30-17.30
14.30-17.30

RYTMICZNO-MUZYCZNA 21 20
14.30-15.15 (5 L)
15.15-16.00
(6 L)
WISZNIEWSKI MARIUSZ MODELARNIA
31
25
16.00-18.45
(8-12 L)




16.00-18.30
(12+ L)

BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA

75
16.20-17.00



8.00-8.40
8.40-12.00

LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA 16.20-17.00



15.30-17.40 8.00-12.00

* Dorośli 50 zł

Plan zajęć do pobrania także stąd

Kalendarz imprez MDK


PROGRAM IMPREZ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY
W SOPOCIE
W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

KONKURSY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator Nauczyciele wspierający
1. XI Miejski Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Poezja w ustach dziecka” miejski 19.10.2017 K. Cyberska,
E. Dawidowska
J. Mackiewicz - Bikovska
2. I Konkurs Fotograficzny "Sopot w obiektywie" wojewódzki 11.09.2017
-
13.10.2017 Finał
27.10.2017
E. Dawidowska K. Cyberska,
M. Barczyńska,
K. Wieczorkowska,
3. Konkurs Wokalny "Piosenki o Polsce"
wojewódzki 1.10.2-17
-
31.10.2017
Finał 10.11.2017
E. Dawidowska
M. Barczyńska,
K. Wieczorkowska,
J. Mackiewicz-Bikovska,
R. Szymaszek,
M. Sasinowski,
M. Witek
4. V Ogólnopolski Konkurs Wokalny "Piosenki Romualda Lipko"
ogólnopolski 27.11.2017 E. Dawidowska M. Barczyńska,
K. Wieczorkowska,
J. Mackiewicz-Bikovska,
R. Szymaszek,
D. Lipka,
M. Sasinowski
5.
Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej
Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum w naszym regionie III.2018 K. Cyberska E. Dawidowska,
M. Barczyńska
6. IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Niech żyje Rock N Roll"
ogólnopolski 11.02.2018
-
16.03.2018
Finał
09.04.2018
E. Dawidowska K. Cyberska,
M. Barczyńska,
K. Wieczorkowska,
J. Mackiewicz-Bikovska,
7. VI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczny Sopot"
ogólnopolski 07.05.2018 E. Dawidowska K. Wieczorkowska,
M. Barczyńska
8.
XXVII Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - konkurs literacki
miejski
IV.2018 M. Barczyńska E. Dawidowska,
K. Wieczorkowska,
J. Mackiewicz - Bikovska
9.
Finał Wojewódzki Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej
uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum w naszym regionie
21.05.2018 K. Cyberska E. Dawidowska
10.
Eliminacje Rejonowe XXXIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego "Niebieskich Tarcz"
dzieci, młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów, nauczyciele, rodzice maj/czerwiec 2018 K. Cyberska E. Dawidowska
11.
Finał Wojewódzki XXXIII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego "Niebieskich Tarcz"
dzieci, młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów
VI.2018 K. Cyberska E. Dawidowska
12.
Konkurs Teatrów Szkolnych o Nagrodę "Bursztynowej Maski"
młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych VI.2018 K. Cyberska M. Barczyńska
13.
Przegląd Piosenki Szantowej i Marynistycznej
ogólnopolski 04.06.2018 E. Dawidowska,
M. Witek
R. Szymaszek,
J. Mackiewicz-Bikovska
14.
Zawody Pływackie - "Już pływam"

uczestnicy pracowni

09.06.2018 P. Bagiński,
I. Leszczyński
E. Dawidowska


WARSZTATY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator Nauczyciel wspomagający
1. Warsztaty Dyniowe MDK Sopot 25.10.2017
E.Dawidowska M. Barczyńska
2. Turniej wewnętrzny oraz egzamin na stopnie Karate
uczestnicy Pracowni Karate
listopad/
grudzień
S. Mikułan E. Dawidowska
3. Mikołajkowe zawody pływackie uczestnicy Pracowni basenu 02.12.17 P. Bagiński I. Leszczyński
4. Otwarte warsztaty teatralne Sopockie Spotkania teatralne młodzież uczestn. w pracy zesp. teatralnych, klas teatralnych, n-le
09.12.2017
-
12.12.2017
K. Cyberska E. Dawidowska
5. Rodzinne Warsztaty Świąteczne MDK Sopot 13.12.2017 E.Dawidowska M. Barczyńska
6. Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka MDK Sopot 17.01.2018 E. Dawidowska M. Barczyńska
7. Warsztaty Walentynkowe MDK Sopot 14.02.2018 E.Dawidowska M. Barczyńska
8. Zawody wewnętrzne Karate
uczestnicy Pracowni Karate III.2018 S. Mikułan K. Cyberska
9. Wielkanocne Warsztaty Rodzinne "Z Jajem" MDK Sopot 21.03.2018 E.Dawidowska M. Barczyńska
10. Egzaminy na stopnie KARATE
uczestnicy Pracowni Karate IV.2018 S. Mikułan K. Cyberska
11. Warsztaty Decupague, Warsztaty Scrapbooking MDK Sopot 23.05.2018 E.Dawidowska M. Barczyńska
12.

 

IMPREZY OKAZJONALNE

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator Nauczyciel wspomagający
1. Festyn "Święto Pieczonego Ziemniaka"
miejski 23.09.2017 E. Dawidowska WSZYSCY Nauczyciele, obsługa MDK Sopot
2. Mikołajki
MDK Sopot 06.12.2017 M. Barczyńska
E. Dawidowska
S. Mikułan,
J. Grenka
3. Koncert Noworoczny
MDK Sopot 08.01.2018 lub 15.01.2018 E. Dawidowska K. Wieczorkowska,
J. Mackiewicz-Bikovska
oraz nauczyciele
4. WOŚP
MDK Sopot 07.01.2018 lub 14.01.2018 E. Dawidowska nauczyciele, obsługa MDK Sopot
5. Ferie Zimowe
rejonowy 29.01.2018
-
11.02.2018
M. Barczyńska
E. Dawidowska
nauczyciele MDK Sopot
6. Zabawa Karnawałowa
MDK Sopot 14.02.2018 lub 19.02.2018 M. Barczyńska
E. Dawidowska

7. Wieczór z Tańcem
MDK Sopot II.2018 N. Szafrankiewicz J. Grenka
A. Kacmajor
8. Koncert Pracowni Wokalnej i Pracowni gry na Instrumentach
Uczestnicy pracowni
VI.2018 M. Lepa
M. Witek
E. Dawidowska
9. Premiery Teatrzyku "Błękitnego czasu"
MDK Sopot VI.2018 K. Cyberska
10. Bezpieczny Wypoczynek miejski VI.2018 M. Barczyńska E. Dawidowska
11. Święto Rodziny - Pokazy artystyczne na Molo w Sopocie miejski 26.05.2018 M. Barczyńska,
E. Dawidowska
nauczyciele, obsługa MDK Sopot
12. Piknik Rodzinny MDK Sopot 18.06.2018 E. Dawidowska Nauczyciele, obsługa MDK Sopot
13. Wakacje w MDK Sopot rejonowy czerwiec/lipiec M. Barczyńska
E. Dawidowska
nauczyciele

 

WYSTAWY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator Nauczyciel wspomagający
1. Wystawa Prac Plastycznych "..................." uczestnicy Pracowni plastycznej K. Wieczorkowska K. Cyberska,
E. Dawidowska
2. Wystawa Prac Plastycznych "..................." uczestnicy Pracowni Malarstwa maj 2018
J. Mackiewicz-Bikovska K. Cyberska,
E. Dawidowska
3. Wystawa prac plastycznych "Cztery pory roku" uczestnicy Pracowni Kreatywnego Dziecka maj 2018 M. Barczyńska,
J. Mackiewicz-Bikovska
4.

 

AKCJE CHARYTATYWNE

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator Nauczyciel wspomagający
1. Plastikowe Nakrętki MDK Sopot cały rok E. Dawidowska nauczyciele
2. "Jest taki dzień. Pomóż i Ty…" MDK Sopot grudzień 2017
E. Dawidowska nauczyciele
3. Zużyte baterie MDK Sopot cały rok E. Dawidowska nauczyciele

 

Plan imprez do pobrania także stąd

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Plany zajęć