Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Plan zajęć na wakacje

aktualizacja 22.06.br.

I TYDZIEŃ 26.07.2017 – 30.06.2017

26.06.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty Wokalne

8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27
Karate 4 – 5 lat
6 – 7 lat
8 – 9 lat
10 – 11 lat
12 i wiecej
9.00 – 9.45
9.45 – 10.30
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
S. Mikułan 28
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7– 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39
Warsztaty modelarskie
8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31
Punkty widokowe w Sopocie
Wycieczka lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego
6 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
M. Witek
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

27.06.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Karate 4 – 5 lat
6 – 7 lat
8 – 9 lat
10 – 11 lat
12 i więcej
9.00 – 9.45
9.45 – 10.30
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 - 12.45
S. Mikułan 28
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 - 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7 – 11 lat 9.00 - 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 - 13.00 R. Szymaszek 39
Gra na pianinie - zajęcia indywidualne
8 – 15 lat 8.30 - 11.30 M. Witek 32
Zespół rozrywkowy
8 – 19 lat 9.00 – 12.00 M. Sasinowski 43

Malowanie na wielkich formatach w ogródku MDK Sopot

7 – 15 lat 8.30 – 10.45 I. Leszczyński
E. Dawidowska
P. Bagiński

Zabawy sportowe dla dzieci w ogródku MDK Sopot

7 – 15 lat 11.00 – 13.15 I. Leszczyński

 

28.06.2017
środa

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 – 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35

Zajęcia gitara

10 – 16 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Zespół rozrywkowy

8 – 19 lat 9.00 – 12.00 M. Sasinowski 43
J. angielski 5 – 6 lat
7 – 10 lat
11 – 15 lat
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
M. Słomka 19
Wyjście na AQUA Sopot
"W Sopocie pij wodę z kranu"
6 – 15 lat 8.30 – 11.15 E. Dawidowska
J. Rybińska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

29.06.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Malarstwo
12 lat i więcej 9.00 – 13.00 J. Mackiewicz-Bikovska 36
Warsztaty plastyka
7 – 11 lat 9.00 – 13.00 K. Wieczorkowska 35
Zajęcia gitara
10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39
Gra na pianinie zajęcia indywidualne
8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32
Karate
dla wszystkich grup 9.00 - 12.45 S. Mikułan 27
Spacer sopockimi uliczkami
Plener fotograficzny
6 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
K. Cyberska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

30.06.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 43

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 11.45 R. Szymaszek 39

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Warsztaty artystyczne w PGS Sopot
6 – 15 lat 10.00 – 12.00

P. Bagiński
I. Leszczyński




Zabawy sportowe dla dzieci w ogródku MDK Sopot
7 – 15 lat 12.30 – 13.00 I. Leszczyński

 

II TYDZIEŃ
03.07.2017 - 07.07.2017


03.07.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty Wokalne 8 – 19 lat 10.00 – 10.45
10.45 – 11.30
11.30 – 12.15
12.15 – 13.00
M. Lepa 27

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 16 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32
Warsztaty teatralno - plastyczne 7 – 16 lat 9.00 – 13.00 K. Cyberska
K. Wieczorkowska
J. Mackiewicz-Bikovska
21

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31
Siłownia pod chmurką - Park Północny Sopot 7 – 15 lat 9.00 – 11.15 E. Dawidowska
S. Mikułan
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

04.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.45 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 - 11 lat 9.00 – 13.45 K. Wieczorkowska 35
Warsztaty szachowe 4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19
Wycieczka na sopocką plażę - Budowle z piasku 7 – 15 lat 8.30 – 11.00 E. Dawidowska
K. Cyberska
P. Bagiński
I.Leszczyński
S. Mikułan

 

05.07.2017
środa

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie - zajęcia indywidualne

8 – 17 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

Malarstwo

12 lat i więcej 9.00 – 13.45 J. Mackiewicz-Bikovska 36

Warsztaty plastyka

7 – 11 lat 9.00 – 13.45 K. Wieczorkowska 35
J. angielski 5 – 6 lat
7 – 10 lat
11 – 15 lat
10.00 – 11.00
11.00 – 12.00
12.00 – 13.00
M. Słomka 19
Spacer po Parku Oliwskim - Plener fotograficzny 7 – 15 lat 9.00 – 11.15 K. Cyberska
E. Dawidowska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

06.07.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

8.30 – 11.30 M. Witek 32
Warsztaty teatralno - plastyczne 7 – 16 lat 9.00 – 13.00 K. Cyberska
K. Wieczorkowska
J. Mackiewicz-Bikovska
21
Warsztaty szachowe 4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19
Gry i zabawy sportowe w ogródku MDK Sopot 6 – 15 lat 9.00 – 12.00 E. Dawidowska
S. Mikułan
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

07.07.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 11.45 R. Szymaszek 39

Siłownia pod chmurką
Park Północny Sopot

6 – 15 lat 9.00 – 11.45 E. Dawidowska
P. Bagiński
I. Leszczyński

 

III TYDZIEŃ
10.07.2017 – 18.07.2017

10.07.2017
poniedziałek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Pracownia Gitary

10 – 17 lat 10.00 – 13.00 R. Szymaszek 39

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Gra na pianinie zajęcia indywidualne

7 – 18 lat 8.30 – 11.30 M. Witek 32

 

11.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty Decoupage

8 – 15 lat 8.30 – 10.30 E. Dawidowska
M. Witek
5
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

13.07.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

 

14.07.2017
piątek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Warsztaty modelarskie

8 – 12 lat 10.00 – 12.45 M. Wiszniewski 31

Warsztaty z bajką - czytanie i malowanie

od 5 lat 12.00 – 14.00 M. Barczyńska 20

 

18.07.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

 

SIERPIEŃ
01.08.2017 – 31.08.2017

01.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Wakacyjny rozruch - zajęcia rozgrzewkowe na dobry początek

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

03.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Gra w zielone - zajęcia taneczne w plenerze plac MDK

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

08.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Dzień rozmaitości - poznajemy różne style taneczne

5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

10.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala

Podsumowanie zajęć, nauka wakacyjnego układu tanecznego
5 – 9 lat
10 – 14 lat
10.00 – 11.30
11.30 – 13.30
N. Szafrankiewicz 28

 

24.08.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

29.08.2017
wtorek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

31.087.2017
czwartek

Zajęcia Grupa wiekowa Godziny Nauczyciel Sala
Warsztaty szachowe
4 – 6 lat
7 – 8 lat
9 – 10 lat
11+
10.00 – 11.15
11.15 – 12.00
12.00 – 12.45
12.45 – 13.30
A. Toeplitz 19

 

Plan wakacji do pobrania stąd

Plan ferii

aktualizacja planu 2017.01.13

1 TYDZIEŃ

Poniedziałek 16.01.2017

9.00 – 12.00 Gra na Instrumencie
9.00 – 12.45 Plastyka
10.00 – 12.15 Malarstwo
9.30 – 12.30 Warsztaty wokalne
10.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.45 Gra na Gitarze
10.00 – 12.45
Modelarstwo
10.00 – 13.30
Teatr Tańca
10.30 – 15.00
Szachy
10.00 – 12.15
Zajęcia teatralne
16.20 – 17.00 Zajęcia na basenie
10.00 – 11.30 Gimnastyka i taniec - gr. I
11.30 – 13.00 Gimnastyka i taniec - gr. II

 

Wtorek 17.01.2017

9.00 – 12.00 Gra na Instrumencie
10.00 – 14.30
Szachy
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze – malowanie na kolanie – „Zima w mieście”
9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
10.00 – 13.00 Gra na gitarze
9.15 – 10.45
Gimnastyka i taniec - gr. I
10.45 – 12.15 Gimnastyka i taniec - gr. II
12.15 – 13.00 Gimnastyka korekcyjna
9.00 – 12.30 Wyjście do U7 Gdynia

Środa 18.01.2017

9.15 – 11.30 Plastyka
9.00 – 12.00 Gra na instrumencie
10.30 – 15.00
Szachy
9.15 – 11.00
Malarstwo
9.30 - 13.15 Warsztaty wokalne
9.00 – 12.00 Rytmika
9.00 – 12.00 Język angielski
12.00 – 14.15 Zajęcia teatralne
9.00 – 11.45 Warsztaty Decoupage na Dzień Babci i Dziadka
9.15 – 10.45 Gimnastyka i taniec - gr. I
10.45 – 12.15 Gimnastyka i taniec - gr. II
12.15 – 13.00 Gimnastyka korekcyjna
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
9.10 – 10.50 Wyjście do PGS Sopot - "Ja i mój klon" 4-11 lat

 

Czwartek 19.01.2017

9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.00 Logopedia
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze „Dziwolągi”
10.00 – 13.00 Nauka gry na saksofonie
10.00 – 13.30 Teatr Tańca
10.00 – 13.00 Nauka gry na gitarze
9.00 – 12.00 Gra na instrumencie
10.00 – 11.30
Gimnastyka i taniec - gr. I
11.30 – 13.00 Gimnastyka i taniec - gr. II
9.30 - 12.10 Wyjście do Multikina Sopot - "Sing" b/o
zbiórka w MDK 9.30, powrót ok. 12.10

 

Piątek 20.01.2017

10.00 – 12.00 Modelarstwo
15.30 – 17.40 Zajęcia na basenie

 

Sobota 21.01.2017

8.00 – 12.00 Zajęcia na basenie

 

WYJŚCIA/WYCIECZKI – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – (osobiście rodzic) od 9.01 od godz. 12.00 s. 16

Istnieje możliwość zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

PROSIMY NA BIEŻĄCO ZAPOZNAWAĆ SIĘ Z PLANEM FERII ZIMOWYCH

WYJŚCIE DO MULTIKINA W SOPOCIE godz. i tytuł znane będą po 17.01.2017

17.01.17 – wtorek i 26.01.17 – czwartek – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdyni Głównej – WYJAZD DO U7

25.01.17 – środa – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdańska Głównego – WYJAZD DO HEWELIANUM

 


 

II TYDZIEŃ

Poniedziałek 23.01.2017

8.40 – 14.00 Hewelianum "Dookoła świata oraz energia"
9.15 – 12.45 Plastyka
9.00 – 12.45 Karate
10.00 – 12.45 Modelarstwo
9.15 – 12.45 Malarstwo
16.20 – 17.00 Zajęcia na basenie

 

Wtorek 24.01.2017

8.00 – 14.00 Nauka gry na saksofonie
9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze "Z Baśni i papieru"
9.00 – 12.45 Zajęcia karate
10.00 – 13.00 Gra na gitarze
9.30 - 12.10
Wyjście do Multikina Sopot "Balerina" b/o
zbiórka w MDK 9.30, powrót ok. 12.10

 

Środa 25.01.2017

9.15 – 11.30 Plastyka
12.00 – 14.15 Zajęcia teatralne
9.00 – 12.00 Język angielski
9.00 – 12.00 Rytmika
9.15 – 11.30 Malarstwo
10.00 – 13.45 Gitara

 

Czwartek 26.01.2017

9.00 – 13.30 Warsztaty twórcze „Wariacje na biel, czerń i kawałek podłogi”
9.00 – 12.45 Karate
12.30 – 14.30 Kreatywne dziecko
10.00 – 13.00 Nauka gry na gitarze
9.00 – 12.30 Wyjście do U7 Gdynia

 

Piątek 27.01.2017

10.00 – 12.00 Modelarstwo
15.30 – 17.40 Zajęcia na basenie

 

Sobota 28.01.2017

8.00 – 12.00 Zajęcia na basenie

 

WYJŚCIA/WYCIECZKI – OBOWIĄZUJĄ ZAPISY – (osobiście rodzic) od 9.01 od godz. 12.00 s. 16

Istnieje możliwość zmian w programie z przyczyn niezależnych od organizatora.

PROSIMY NA BIEŻĄCO ZAPOZNAWAĆ SIĘ Z PLANEM FERII ZIMOWYCH

WYJŚCIE DO MULTIKINA W SOPOCIE godz. i tytuł znane będą po 17.01.2017

17.01.17 – wtorek i 26.01.17 – czwartek – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdyni Głównej – WYJAZD DO U7

25.01.17 – środa – Obowiązkowo każdy posiada 2 bilety na SKM do Gdańska Głównego – WYJAZD DO HEWELIANUM

Plan zajęć

 

NAZWISKO NAUCZYCIELA
PRACOWNIE
S
RR
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA
ORGANIZACJA IMPREZ
16

12.00-17.00
12.00-17.00 12.00-17.00 12.00-17.00 12.00-17.00
ILECZKO EWA RYTMIKA
21
30

16.30-17.15
(3-4 L)
17.15-18.00
(5-6 L)

16.30-17.15
(3-4 L)
17.15-18.00
(5-6 L)


CYBERSKA KRYSTYNA
TEATR
21
25


16.45-19.00
(11-13 L)

16.45-19.00
(od 14 L)

ORGANIZACJA IMPREZ


9.00-14.00 9.00-14.00 15.30-16.30 9.00-14.00 15.30-16.30
DAWIDOWSKA EDYTA
KREATYWNE DZIECKO
20
40
15.30-17.45
15.30-17.45 15.30-17.45


ORGANIZACJA IMPREZ 16




8.00-14.30 8.00-14.00
ANNA KACMAJOR TANIEC Z GIMNASTYKĄ
28
35



16.00-17.30
Grupa I
(6-10 L)
17.30-19.00
Grupa II
(10-14 L)

15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L
)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA

15.15-16.00
5-10 L



LEPA MARLENA WOKAL
27
25
15.30-16.15
16.15-17.00
17.00-17.45
17.45-18.30

15.45-16.30
16.30-17.15
17.30-18.15
18.15-19.00
19.00-19.45



MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA ORGANIZACJA IMPREZ 10.00-12.00
PLASTYKA MŁODZIEŻOWA
36
38
45
50*

16.00-19.00
dorośli
15.30-19.15
dorośli
15.45-18.30
młodzież

15.45-18.15
młodzież


MIKUŁAN SYLWESTER KARATE






27




28

35
15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)


18.30-19.15
Gr. zawodowa
15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)
18.30-19.15 (12+ L)
Techniki samoobrony

15.30-16.15
(4-5 L)
16.15-17.00
(6-7 L)
17.00-17.45
(8-9 L)
17.45-18.30
(10-11 L)
18.30-19.15
(12+ L)
Dzieci i młodzież przyg. do zawodów


RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA
20
20



16.00-18.15

SŁOMKA MARTYNA J. ANGIELSKI
19
30


14.00-15.00
(5-6 L)
15.00-16.00
(7-10 L)
16.00-17.00
(11-15 L)



SZAFRANKIEWICZ NATALIA TEATR TAŃCA
28
35

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-18.45
(15+ L)

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-19.00
(15+ L)


ŁUBIEŃSKA HANNA ZESPÓŁ WOKALNO-TANECZNY 25 21
27
16.00-18.15


16.00-18.15
SZYMASZEK RYSZARD GITARA
39
40
16.00-18.15
15.30-19.15 16.00-19.00 15.30-18.30 16.00-17.30
TOEPLITZ ARTUR SZACHY
19
25

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)


SASINOWSKI MICHAŁ ZESPÓŁ ROZRYWKOWY
43
25


15.00-18.00

WIECZORKOWSKA KATARZYNA ORGANIZACJA IMPREZ 10.00-12.00
PLASTYKA DZIECIĘCA
35
45
16.00-19.00
(10-12 L)
15.30-19.15
(6-9 L)
15.45-18.30
(10-12 L)
15.45-18.15
(6-9 L)


WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
32
30
14.30 -17.30 14.30-17.30
14.30-17.30
14.30-17.30

WISZNIEWSKI MARIUSZ MODELARNIA
31
25
16.00-18.45
(8-12 L)




16.00-18.30
(12+ L)

BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA

75
16.20-17.00



8.40-12.00
LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA 16.20-17.00



15.30-17.40 8.40-12.00

* Dorośli 50 zł

Plan zajęć do pobrania także stąd

Kalendarz imprez MDK


PROGRAM IMPREZ W MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY
W SOPOCIE
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

KONKURSY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator
1. XX Otwarte, Indywidualne Mistrzostwa Sopotu w Szachach wojewódzki październik A. Toeplitz
2. X Miejski Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków „Poezja w ustach dziecka” miejski 24.10.2016 K. Cyberska,
E. Dawidowska
3. III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Niech żyje Rock n’ Roll” ogólnopolski 28.11.2016 E. Dawidowska
4. IV Miejski Konkurs Plastyczny „Jestem obywatelem Unii Europejskiej miejski 27.02.2017 E. Dawidowska
5. Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum w naszym regionie 30.03.2017
6. IV Ogólnopolski Konkurs Piosenki "Piosenki Marka Dutkiewicza" ogólnopolski 20.03.2017 E. Dawidowska
7. V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Magiczny Sopot" ogólnopolski 15.05.2017 E. Dawidowska
8. Wojewódzkie zawody Balonowe im. płk. Hynka dzieci od 10 r. życia, młodzież gimnazjum, ponadgimnazjalnych maj M. Wiszniewski
9. XXVI Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej - konkurs literacki miejski 24.04.2017 lub 08.05.2017 M. Barczyńska
10. Finał Wojewódzki Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum w naszym regionie 22.05.2017 K. Cyberska
11. Eliminacje Rejonowe XXXII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego "Niebieskich Tarcz" dzieci, młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów, nauczyciele, rodzice 27.05.2017 K. Cyberska
12. Finał Wojewódzki XXXII Wojewódzkiego Turnieju Teatralnego "Niebieskich Tarcz" dzieci, młodzież szkół podstawowych oraz gimnazjów 12,13,14.06.2017 K. Cyberska
13. Konkurs Teatrów Szkolnych o Nagrodę "Bursztynowej Maski" młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych 12,13,14.06.2017 K. Cyberska
14. III Konkurs Piosenki Seniora wojewódzki 05.06.2017 E. Dawidowska
15. Zawody Pływackie - "Już pływam" uczestnicy pracowni 03.06.2017

P. Bagiński,
I. Leszczyński


WARSZTATY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator
1. Warsztaty muzyczne perkusyjne,gitarowe, basowe, klawiszowe rejonowy,
wojewódzki
28.09.2016
30.09.2016
M. Sasinowski
2. Warsztaty Dyniowe MDK Sopot 26.10.2016 E.Dawidowska
M. Barczyńska
3. Turniej wewnętrzny oraz egzamin na stopnie Karate uczestnicy Pracowni KARATE listopad grudzień S. Mikułan
4. Mikołajkowe zawody pływackie uczestnicy Pracowni basenu grudzień P. Bagiński
I. Leszczyński
5. Otwarte warsztaty teatralne Sopockie Spotkania teatralne młodzież uczestn. w pracy zesp. teatralnych, klas teatralnych, n-le 10,11,12 grudzień K. Cyberska
6. Rodzinne Warsztaty Świąteczne MDK Sopot grudzień M.Barczyńska
E.Dawidowska
7. Warsztaty Walentynkowe MDK Sopot luty M.Barczyńska
E.Dawidowska
8. Zawody wewnętrzne Karate uczestnicy Pracowni Karate marzec S. Mikułan
9. Wielkanocne Warsztaty Rodzinne "Z Jajem" MDK Sopot 5.04.2017 M.Barczyńska
E.Dawidowska
10. Egzaminy na stopnie KARATE Uczestnicy Pracowni Karate kwiecień S. Mikułan
11. Warsztaty Decupague, Warsztaty Scrapbooking MDK Sopot 22.05.2017 M.Barczyńska
E.Dawidowska

 

IMPREZY OKAZJONALNE

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator
1. Piknik Inauguracyjny "Święto Pieczonego Ziemniaka" MDK Sopot 01.10.2016 E. Dawidowska
2. Mikołajki MDK Sopot 05.12.2016 M. Barczyńska
E. Dawidowska
3. Koncert Świąteczny MDK Sopot 19.12.2016
4. WOŚP
MDK Sopot 08.01.2017 E. Dawidowska
5. Ferie Zimowe rejonowy 16.01.2017 29.01.2017 M. Barczyńska
E. Dawidowska
6. Zabawa Karnawałowa MDK Sopot 06.02.2017 M. Barczyńska
E. Dawidowska
7. Koncert Pracowni Wokalnej i Pracowni gry na Instrumentach Uczestnicy pracowni czerwiec M. Lepa
M. Witek
8. Premiery Teatrzyku "Błękitnego czasu" MDK Sopot czerwiec K. Cyberska
9. Bezpieczny Wypoczynek miejski

6,7,8.06.2017

M. Barczyńska
10. Piknik Rodzinny MDK Sopot 10.06.2017
E. Dawidowska
11. Wakacje w MDK Sopot rejonowy czerwiec lipiec M. Barczyńska
E. Dawidowska

 

WYSTAWY

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator
1. Wystawa Prac Plastycznych "Jesień" uczestnicy Pracowni plastycznej październik K. Wieczorkowska
2. Wystawa Prac Plastycznych "Kobieta egzotyczna" uczestnicy Pracowni Malarstwa luty J. Mackiewicz-Bikovska

 

AKCJE CHARYTATYWNE

Lp. Nazwa imprezy Zasięg Termin Koordynator
1. Plastikowe Nakrętki MDK Sopot cały rok E. Dawidowska
2. "Jest taki dzień. Pomóż i Ty…" MDK Sopot grudzień E. Dawidowska
3. Zużyte baterie MDK Sopot cały rok E. Dawidowska

 

Plan imprez do pobrania także stąd

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Plany zajęć