baner8.jpg
baner9.jpg

Aktualności

PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ - WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCHpiątek, 25 maj 2018

Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Finał wojewózki 35 Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiejwtorek, 22 maj 2018

Finał wojewódzki 35 Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej

35 Konkurs Recytatorski Poezji Polskiejśroda, 16 maj 2018

35 Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej

Rekrutacja 2018/2019 w MDK Sopotwtorek, 15 maj 2018

Rekrutacja 2018/2019 w MDK Sopot

Wokal
Pracownia wokalna, to miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój talent i pasję śpiewania. Uczymy emisji głosu, oddechu, dykcji, rozwijamy wrażliwość i ekspresję wykonawczą, pokazujemy jak być świadomym wykonawcą na scenie, uczymy wszystkiego, co decyduje o umiejętnościach młodego wokalisty. Uczestnicy naszych zajęć poznają różnorodny repertuar, w atrakcyjny sposób spędzają czas, nawiązują nowe przyjaźnie.

Nauka gry na pianinie i flecie
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 lat  (pianino) oraz młodzieży (pianino, flet).
Wskazane jest posiadanie własnego instrumentu.Nauczając gry na instrumencie trzeba mieć na uwadze przede wszystkim wiek dziecka, jego możliwości wynikające z racji wieku, a także możliwości muzyczne jak poczuciem rytmu, słuch, pamięć muzyczna, oraz koncentracja i osobista dyscyplina.

Nauka gry na gitarze
Pracownia prowadzi zajęcia dla dzieci od 11 roku życia i młodzieży. Konieczne jest posiadanie własnego instrumentu. Szeroki repertuar proponowany uczestnikom do przerabiania na zajęciach dostosowany jest do wieku, umiejętności i indywidualnej percepcji uczestników.

Orkiestra Dęta
  • nauka gry na perkusji
  • nauka gry na instrumentach dętych blaszanych
  • nauka gry na instrumentach dętych drewnianych

Serdecznie zapraszamy młodzież, dzieci i dorosłych do Orkiestry Dętej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie. To wspaniała przygoda grać na dętym instrumencie. Nasza Orkiestra oferuje instruktorów uczących na instrumentach dętych blaszanych, drewnianych oraz perkusyjnych - gdzie pod okiem profesjonalnych muzyków z doświadczeniem koncertowym i studyjnym, w pełni wyposażonej sali prób wykonacie znane polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, filmowej i popularnej.
pracownia_plastyczna1.jpg
pracownia_plastyczna7