Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Laureaci XXIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodziezowej - MDK Sopot 2014

Laureaci XXIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

MDK Sopot 2014

 

LISTA LAUREATÓW W KONKURSIE PLASTYCZNYM

 

XXIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

1. „Uprawiam sport i jestem zdrowy/a”

Przedszkola

Szymon Mącik  l.5; Przedszkole nr 1 (Armii Krajowej);  n-l: Z.Guza, D. Kowalska

Zofia Piworowicz l.5; SOP; n-l: Marta Lenczewska

Ola Gawlak l. 5 ; Przedszkole nr 5; n-l: Halina Wrona

Julia Torlińska; l.5; P-le nr 8; n-l: Ewa Tomaszewska

Szkoły Podstawowe

Kl. I-III (7-9 lat)

Alicja Frąckiewicz; l.8; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz-Habasińska

Dawid Ziemann; MDK Sopot; n-l: Katarzyna Wieczorkowska

Oliwia Kopacka; l.7; SOP; n-l: Marta Lenczewska

Kl. IV – VI (10 – 12 lat)

Maciej Okoński l.10; MDK Sopot; n-l: Katarzyna Wieczorkowska

2.  Plakat na temat  „Ekośmieci – segregują dzieci”

Przedszkola

Sabina Czerepak; l.4; P-le nr 4; n-l: Marzena Czajkowska, Emilia Skwierawska

Liliana Hrynkiewicz; l.4; MDK Sopot; n-l: Edyta Dawidowska

3. „Sopockie kamieniczki – dawniej i dziś”

Przedszkola

Wiktoria Montowska; l.6; P-le nr 1(Armii Krajowej); n-l: D.Kowalska, Z.Guza

Szkoły Podstawowe

Kl. IV – VI (10 – 12 lat)

Miłosz Poruba l.10; SP 1; n-l: Katarzyna Tamulis

Ignacy Wyziński l.11; SP nr 8; n-l: Dorota Czajkowska

Gimnazjum (13 – 15 lat)

Kamila Mańkowska l.13; Sopocka Akademia Tenisowa; n-l:

4. „Różne oblicza Bałtyku”

Przedszkola

Kuba Romik; l.6; P-le nr 1; n-l: Beata Nowopolska, Katarzyna Jackiewicz

Martyna Surdykowska l.5; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz-Habasińska

Szymon Mącik l.5; P-le nr 1(Armii Krajowej); n-l: Z.Guza, D. Kowalska

Kasia Gorzewska l.4  ; P-le nr 1(Armii Krajowej) ; n-l: Izabela Sikora

Szkoły Podstawowe

Kl. I-III (7-9 lat)

Bruno Malinowski-Stefanik l. 7 ; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz-Habasińska

Iga Filipkowska l.7; SP nr 7; n-l: Marlena Betlejewska

Zuzanna Dąbrowska l.9; SOP; n-l: Marta Lenczewska

Gimnazjum (13 – 15 lat)

Maja Ejsmont l.13; MDK Sopot; n-l: Katarzyna Wieczorkowska

Kat. powyżej 15 lat

Mikołaj Kałużny l.18; Zespół Szkół Specj. Nr 5; n-l: Beata Radziuk-Gajewska

Krystyna Mrozewska l.21; Zespół Szkół Specj.; n-l: Anna Grabsza

5. „Moje myśli, fantazje i wyobraźnia”

Przedszkola

Ignacy Wrona l.6; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz – Habasińska

Szkoły Podstawowe

Kl. I-III (7-9 lat)

Helena Jacoń; l.9; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz – Habasińska

KL. IV – VI (10 – 12 lat)

Oliwia Klohs l.10; SP nr 7; n-l: Maria Szpindor

Helena Schwarz l.10; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz – Habasińska

Milena Malinowska – Stefanik; l.10; SOP; n-l: Anna Wrzeszcz – Habasińska

Gimnazjum (13 – 15 lat)

Emilia Ziółkowska l. 14; MDK Sopot; n-l: Jagna Mackiewicz – Bikovska

Kat. powyżej lat 15

Lena Kuklińska l.16; MDK Sopot; n-l: Jagna Mackiewicz – Bikovska

6.„Pies i człowiek razem w pracy” (pies ratownik; przewodnik; terapeuta; policyjny; myśliwski, etc.)

Przedszkola

Liliana Hrynkiewicz l. 4; MDK Sopot; n-l: Edyta Dawidowska

Sas Leon; l.6; P-le nr 4; n-l: Beata Licbarska, Anna Gilis

Jacek Kozłowski l.5.; P-le nr 1; n-l: Beata Nowopolska, Katarzyna Jackiewicz

Mateusz Kasiński l.7; P-le nr 10; n-l: Anna Mucharska

Szkoły Podstawowe

Kl. I-III (7-9 lat)

Aleksander Stefański l. 9; SP nr 7; n-l: Ewa Fokt - Wojtkiewicz

XXIII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

KONKURS LITERACKI

WERDYKT 2014:

1. ZAWSZE  MOŻNA ZROBIĆ COŚ DLA INNYCH

JAN KĄKOL , 15 lat, Zespół Szkół nr 3 Sopot, Gimnazjum, Karolina Kutryb

MARTA BIESIEKIERSKA, lat 12 SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 Sopot, Małgorzata Kupiec

2. ZWIERZĘTA I LUDZIE

IGNACY WYZIŃSKI , klasa V, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Sopot, Joanna Błędzka

TADEUSZ STRZELCZYK – Bajka o kurze SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Sopot, Joanna Błędzka

MAJA HARTWIG – Zapomnienie  Sopockie Autonomiczne Gimnazjum, klasa I, Helena Zielińska

MICHAŁ BARTOSIAK  15 lat, Zespół Szkół nr 3 Gimnazjum, Sopot, Karolina Kutryb

TYTUS ZWOLAK – Marmoty, niedźwiedzie i hodowcy koki – sprawozdanie z podróży, lat 16, Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot, Barbara Sowińska

WERONIKA BRZEZICKA – Sześć dni z życia pewnego kota , SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Sopot, Joanna Błędzka

MARTYNA BOGUSŁAWSKA – Wywiad z koniem, klasa IV SP nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi Sopot, Joanna Błędzka

3. OPOWIEŚĆ O SOPOCIE

4.

LILIA ŚLEBODA  - Bursztynowa komnata, klasa IV, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Sopot, Joanna Błędzka

ZOFIA SZCZEKOCKA – Święto ulicy Kasprowicza w Sopocie SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Sopot, Beata Wisz

KLAUDIA SOCHA  - Opowieść o Sopocie, 11 lat, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Sopot, Patrycja Rosiak

4. MOC PRZYJAŹNI

MARIA POMIERSKA SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Sopot, 12 lat, Patrycja Rosiak

MARTYNA KLOCEK Gimnazjum nr 3 Sopot, 15 lat, Karolina Kutryb

MARIA KWIT- Człowiek nigdy nie jest sam Zespół Szkół nr 3 Sopot, 15 lat – gimnazjum, Barbara Sowińska

ZUZANNA STRYKOWSKA SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Sopot, 12 lat, Wiesława Łanik

MAGDALENA KURDZIEL Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot, Karolina Kutryb

JOANNA ŚWITAJSKA 15 lat, Gimnazjum nr 3 Sopot, Karolina Kutryb

5. SZKOŁA TO NIE TYLKO MIEJSCE DLA RYWALIZACJI

BŁAŻEJ RUDZIŃSKI Gimnazjum nr 3 Sopot, 14 lat, Karolina Kutryb

MIRIAM TRZCIŃSKA lat 13, SP nr 3 Sopot, Małgorzata Kupiec

FILIP CEBULA lat 12, SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 Sopot, Małgorzata Kupiec

6. ŚWIAT IDEALNY – CZYLI JAKI ?

ARTUR ROJDA, lat 16 Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot, Barbara Sowińska

PAULINA KIFNER Sopockie Autonomiczne Gimnazjum, klasa I, Helena Zielińska

ANTONINA GUMIENNA, 12 lat SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 Sopot, Patrycja Rosiak

AGNIESZKA ŚLIWIŃSKA , lat 16, Gimnazjum Sportowe nr 3 Sopot, Barbara Sowińska

7.MYŚLI UKRYTE ( próby poetyckie)

WERONIKA ŁOŃSKA – Tysiąc porannych myśli, 10 lat, SP z oddziałami Sportowymi nr 7 Sopot, Wiesława Adamczyk

BARTOSZ BOSY – Świnka, 11 lat SP z oddziałami Integracyjnymi nr 1 Sopot, Patrycja Rosiak

Serdecznie zapraszamy laureatów, nauczycieli, rodziców, opiekunów na uroczyste wręczenie nagród

w dniu 12 maja 2014 r.

w Urzędzie Miasta Sopotu,

s. 36 I p.


Godz. 16.30 – wręczenie nagród laureatom w Konkursie Plastycznym

Godz. 17.15 -  wręczenie nagród laureatom w Konkursie Literackim

Organizatorzy Konkursu

Joanna Gutowska; Edyta Dawidowska – nauczyciele MDK Sopot

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Laureaci XXIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodziezowej - MDK Sopot 2014