Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Lista uczestników w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

 

 

Lista uczestników zakwalifikowanych do II Konkursu Piosenki "Była kiedyś piosenka" z repertuaru Kasi Sobczyk oraz Czesława Niemena. Konkurs odbędzie się 23 marca 2015 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie Al. Niepodległości 763.

 

 

 

I KATEGORIA WIEKOWA

1. Patrycja Markowska
SP Banino
12. Maciej Antończak
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia
2. Zuzanna Polańska
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia
13. Martyna Połetek
Ognisko Muzyczne „Gama”
3. Natalia Łepkowska
SP nr 1 Ustka
14. Jagoda Rajnert
SP nr 1 Ustka
4. Beata Franiak
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia
15. Gaya Gal
Przedszkole nr 8 Sopot
5. Kacper Prószyński
Przedszkole nr 8 Sopot
16. Natalia Bystram
SP nr 16 Gdańsk
6. Zuzanna Cempel
SP nr 16 Gdańsk
17. Kinga Rasch
SP nr 2 Kartuzy
7. Adam Durałek
SP nr 6 Rumia
18. Małgorzata Zielonko
Samorządowa Szkoła Podstawowa Bolszewo
8. Bernadeta Kmieć
SP im. Św. Jana de La Salle
19. Marianna Mroczka
SP nr 81 Gdańsk
9. Roksana Garbolińska
SP w Zaleskich
20. Magdalena Szuta
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia
10. Agnieszka Tusk
SP Banino
21. Iga Kasperowicz
Klub Maciuś Gdańsk
11. Hanna Babicz - Stasierowska
Przedszkole nr 1 Sopot
22. Julia Bosy
SP nr 1 Sopot
23. Lucyna Schwarz
SP nr 7 Sopot



II KATEGORIA WIEKOWA

1. Nikola Walaczkowska
Fundacja Qartystom Gdynia
27. Julia Skalska
Centrum Artystyczne WERRA ART. Music Ustka
2. Daria Szweda
Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo
28. Sandra Splisgardt
Ognisko Muzyczne „GAMA”
3. Monika Kiedrowska
SP im. Św. Jana de La Salle Gdańsk
29. Nikola Wąsik
Pozytywna Szkoła Podstawowa
4. Marta Roszak
SP nr 9 Sopot
30. Zofia Golonko
SP nr 1 Kartuzy
5. Zofia Kacprzyńska
Zespół Szkół nr 3 Sopot
31. Paulina Kałuszyńska
Zespół Szkół nr 3 Sopot
6. Magdalena Nowicka
SP nr 26 Gdynia
32. Julia Kuniniec
SP nr 26 Gdynia
7. Oliwia Pleszyniak
PORT ART. Gdynia
33. Apolonia Szukała
Fundacja Qartystom Gdynia
8. Alicja Piełuć
SP im. Św. Jana de La Salle Gdańsk
34. Ameila Lewicka
SP im św. Jana de La Salle Gdańsk
9. Weronika Bernacka
Centrum Artystyczne WERRA Art. Music Ustka
35. Laura Dubieńska
SP nr 44 Gdańsk
10. Małgorzata Mocarska
SP Banino
36. Zuzanna Dąderewicz
SP nr 12 Gdańsk
11. Żaklina Mike
SP nr 1 Ustka
37. Maria Kowalewska
SP im Św. Jana de La Salle Gdańsk
12. Zuzanna Tandecka
Kwidzyńskie Centrum Kultury
38. Natalia Bzowska
Pozytywna Szkoła Podstawowa
13. Natalia Szczygieł
MDK Gdynia
39. Weronika Chrzanowska
Osiedlowy Klub „PIASTUŚ” Gdańsk
14. Aleksandra Lindtstedt
SP nr 16 Gdańsk
40. Wiktor Smoliński
SP nr 1 Koscierzyna
15. Olga Gołębiewska
Gdańsk
41. Paulina Gmyrek
SP im Obrońców Wybrzeża Żukowo
16. Julia Rzóska
Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo
42. Olimpia Urbaniak
Osiedlowy Klub „Piastuś” Gdańsk
17. Adianna Klinkosz
Samorządowa SP Bolszewo
43. Julia Kuśmierczyk
Fundacja Qartystom Gdynia
18. Justyna Kołakowska
SP nr 6 Rumia
44. Aleksandra Rowicka
Pruszcz Gdański
19. Nadia Pomierska
Kwidzyńskie Centrum Kultury
45. Piotr Nowak
MDK Gdynia
20. Wiktoria Ossowska
MDK Gdynia
46. Maria Mrazek
SAG Sopot
21. Adrianna Ćwikałowska
SP nr 16 Gdańsk
47. Oliwia Górska
MDK Gdynia
22. Patrycja Teterycz
Sitno
48. Kaja Komorowska
SP nr 81 Gdańsk
23. Jessika Zwara
SP nr 6 Rumia
49. Marta Wieczorkiewicz
Gimnazjum nr 2 Chojnice
24. Daria Potocka
Osiedlowy Klub „PIASTUŚ” Gdańsk
50. Wiktoria Obrębska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pruszcz Gdański
25. Kalina Kaszuba
SP nr 1 Ustka
51. Wiktoria Sadowska
Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji
26. Oliwia Peplińska
DK Gdynia
52. Julia Wrzosek
SP nr 5 Reda
53. Wiktoria Wnaka
Studio Gitary Music HEAVEN Koszalin

 

III KATEGORIA WIEKOWA

1. Antonina Janik
Zespół Szkół Nr 9 Koszalin
17. Zuzanna Kotecka
PZPOW Wejherowo
2. Weronika Walenciak
Gimnazjum Salezjańskie Rumia
18. Anna Poruszewska
Klub MACIUŚ Gdańsk
3. Allan Wittbrodt
Gimnazjum nr 4 Gdynia
19. Marta Staniszewska
Kwidzyńskie Centrum Kultury
4. Dominika Nowak
Publiczne Gimnazjum nr 2 Żukowo
20. Weronika Klebba
ZSP Reda
5. Weronika Sydow
Fundacja Qartystom
21. Sandra Kaszubowska
Osiedlowy Klub PIASTUŚ Gdańsk
6. Kornelia Kosmacz
MDK Stargard Szczeciński
22. Michał Postek
Zespół Szkół nr 9 Koszalin
7. Agata Buczkowska
II Liceum Ogólnokształcące Wałcz
23. Jakub Maślak
Klub Maciuś Gdańsk
8. Katarzyna Dacków
Centrum Artystyczne WERRA ART. MUSIC Gdynia
24. Klaudia Zientara
MDK Sopot
9. Zuzanna Piotrowska
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Wejherowo
25. Sebastian Dąbrowski
Akademickie Liceum Ogólnokształcące MAGGELLANUM Gdańsk
10. Weronika Gabryelczyk
Akademickie Liceum Ogólnokształcące „Lingwista” Gdańsk
26. Diana Bhatt
Gimnazjum nr 1 Gdynia
11. Julia Kełpińska
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia
27. Monika Nowak
Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacji
12. Dominika Kwiatkowska
Żukowo
28. Dominika Żywicka
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Pruszcz Gdański
13. Weronika Chmura
II LO w Sopocie
29. Aleksandra Komorowska
Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego nr 12 Gdańsk
14. Maciej Głowacki
Gimnazjum nr 4 Gdynia
30. Karolina Witkowska
Gimnazjum nr 16 Gdańsk
15. Marta Okrój
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kartuzy
31. Liliana Lorentz
Zespół Szkół w Siemianicach
16. Emilia Biazik
Zespół Szkół nr 9 Koszalin
32. Katarzyna Bieschke
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia



IV KATEGORIA - OTWARTA

1. Sylwia Zakrzewska
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 Gdańsk
4. Kamil Jankowski
Zespół Szkół Specjalnych nr 2 Gdańsk
2. Paweł Ostasz
Akademickie Gimnazjum MAGELLANUM Gdańsk
5. Klaudia Grymuza
Akademickie Gimnazjum MAGELLANUM Gdańsk
3. Rozalia Kawka
ZSS Sopot
6. Paweł Mueller
ZSS Sopot


O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Lista uczestników w II Wojewódzkim Konkursie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej