Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot”

 

Dnia 13 maja 2015 w placówce MDK Sopot odbyło się posiedzenie Jury w Konkursie Plastycznym "Magiczny Sopot".

Na konkurs wpłynęło 368 prac plastycznych nadesłanych z przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z całej Polski.

Jury w składzie:
- Jagna Mackiewicz – Bikovska - plastyk
- Katarzyna Wieczorkowska – plastyk
postanowiło nagrodzić i wyróżnić następujących uczestników konkursu. Zdecydowało także wyłonić dodatkowe prace do wystawy pokonkursowej.

Uroczyste wręczenie nagród Laureatom odbędzie się 20 maja 2015 roku o godzinie 16.00 w placówce MDK Sopot Al. Niepodległości 763.

I Kategoria 4 – 7 lat
I miejsce – Michalina Skarbek – lat 6
MDK Krasnystaw

I miejsce – Daria Dąbrowska – lat 7
MDK 1 Zabrze

II miejsce – Anna Truszkowska – 6 lat
Przedszkole nr 121 Wrocław
II miejsce – Maja Landa – 6 lat
SOP Sopot

III miejsce – Karolina Kudela 6 lat
Przedszkole nr 121 Wrocław
III miejsce – Stanisław Dąbrowski – lat 7
SOP Sopot

Wyróżnienie – Amelia Kolenda – lat 7
MDK 2 Zabrze

Wyróżnienie – Oliwia Białecka lat 7
SP nr 7 Sopot


II kategoria 8 – 11 lat
I miejsce – Agata Biryłko – lat 8
MDK Stargard

II miejsce – Milena Malinowska – Stefanik – lat 11
SOP Sopot

II miejsce – Nadia Staniszewska lat 9
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

III miejsce – Milena lis – lat 10
MDK Krasnystaw
III miejsce – Martyna Gwiazdowska – lat 9
SOP Sopot

Wyróżnienie – Zuzanna Pliszczyńska
MDK Krasnystaw
Wyróżnienie – Maria Matczuk – lat 8
MDK Krasnystaw
Wyróżnienie – Kornelia Poskrobko – lat 10
SP nr 10 Tczew
Wyróżnienie – Laura Barnat – lat 11
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork
Wyróżnienie – Mateusz Busłowski – lat 9
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork


III kategoria 12 – 15 lat
I miejsce – Julka Czech lat 14
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

II miejsce – Anna Krajewska – lat 14
Morąski Dom Kultury

III miejsce – Amelia Czerwińska lat 12
SP im H. Sienkiewicza Dzierżążno

Wyróżnienie – Alicja Liss lat 15
Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych Wejherowo
Wyróżnienie – Karolina Wasowicz lat 13
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork
Wyróżnienie – Aleksander Chojnowski lat 15
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork


IV kategoria 15 – 19 lat
I miejsce – Dorota Lis – lat 17
MDK Elbląg

II miejsce – Natalia Konopko – lat 17
MDK Elbląg

II miejsce – Martyna Żurańska – lat 18
MDK Elbląg

III miejsce – Karolina Szynwelska – lat 16
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

Wyróżnienie – Aleksandra Bałabuch – lat 16
MDK Krasnystaw


V kategoria OPEN
I miejsce – Jadwiga Winnicka
MDK Elbląg

II Miejsce – Grażyna Kuraplewicz
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

III miejsce – Urszula Bendelewska
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

Wyróżnienie – Miriam Porębska – 20 lat
ZSS Sopot


NAGRODA SPECJALNA

Marek Lazurek
Zespół Centrum Edukacji Dzieci i Młodzieży Wrocław


Klasyfikacja do wystawy pokonkursowej

1. Konrad Pałucki lat 6
SOP Sopot

2. Ada Popławska
Lat 7
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

3. Sonia Dobrzyńska 4 lata
Przedszkole nr 10 Sopot

4. Szydarowski Michał lat 7
SP nr 7 Sopot

5. Oliwia Górecka lat 7,5
MDK Krasnystaw

6. Martyna Kopańko lat 6
MDK Krasnystaw

8. Ewelina Gołdy lat 7
MDK 1 Zabrze

9. Hania Owczarek lat 7
Świetlica Osiedlowa Wrocław

10. Filip Saczyk lat 7
SOP Sopot

11. Aleksandra Gołdy lat 12
MDK 1 Zabrze

12. Martyna Romaniak
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

13. Julia Nowicka lat 12
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

14. Larysa Waluszkowska lat 13
Zespół szkolno – Przedszkolny Nowy Staw

15. Zuzanna Baraczyńska lat 14
Morąski Dom Kultury

16. Roksana Kozakiewicz – lat 9
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

17. Zuzanna Dąbrowska – lat 9
SOP Sopot

18. Karolina Terpińska – lat 9
Morąski Dom Kultury

19. Kornelia Jezierska
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

20. Weronika Wieliczko lat 9
Powiatowe Ognisko Plastyczne Malbork

21. Otylia Nowak – 8 lat
Morąski Dom Kultury

22. Karolina Budawska – lat 9
Stargard MDK

23. Ola Mróz – lat 8
Świetlica Osiedlowa Wrocław


Uroczyste wręczenie nagród w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Magiczny Sopot" odbyło się 20 maja 2015 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie. Nagrody w konkursie ufundowali: UM Sopot, Firma Ziaja LTD., Sklep Papierniczy Papirus Sopot, Rada Rodziców przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie.

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji za rok.

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot”