Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Uwaga uczestnicy I Konkursu Piosenki Seniora - lista przesłuchań

 

Harmonogram przesłuchań w I Konkursie Piosenki Seniora:



23.05.2015
Młodzieżowy Dom Kultury, Al. Niepodległości 763, Sopot

godz. 9.45
Próby z akustykiem

godz. 10.15
Rozpoczęcie konkursu


Kategoria Soliści:

1. Hanna Uchmańska
Sztum
„Pogoda ducha” – repertuar Hanna Banaszak

2. Tadeusz Piwko
Gdynia
„Samotna Harmonia” repertuar Sławy Przybylskiej

3. Wacław Harasim
Sopot
„Marsz solidarności”

4. Hanna Jama
Rumski UTW
„Cała sala śpiewa z nami” repertuar Jerzy Połomski

5. Wiesława Januszewska
Gdynia
„Tyle słońca w całym mieście” repertuar Anna Jantar

6. Jacek Gieorgica
Dom Pomocy Społecznej Sopot
„Przeżyj to sam” Repertuar Lombard

7. Irena Białobrzewska
Centrum Aktywności Seniora Miejski Klub Seniora Gdynia Witomino
„Przetańczyć z Tobą chcę” repertuar Anna Jantar

8. Danuta Jóźwiak-Him
Klub Seniora Słońce” Gdynia Redłowo
„Rybak” repertuar J. Cejnowa

9. Urszula Poznańska
Rumia
„Kawiarenki” I. Jarocka

10. Józef Tusk
Gdynia
„Puste koperty” Piotr Szczepanik

11. Aneta Maternicka
Gdynia
„Nie było Ciebie tyle lat” Krystyna Giżowska


11.00 – 12.00
Przerwa

Kawiarenka – Konsultacje Sopockiego Programu Strategicznego na rzecz Seniorów – Urząd Miasta Sopot


Godz. 12.00
Ciąg dalszy przesłuchań


12. Wacław Harasim
Sopot
„Ojczyzno ma”

13. Ewa Kołacz – Czernin
„Powrócisz tu” Irena Santor

14. Janusz Michalak
Gdynia
„Biały krzyż” Krzysztof Klenczon

15. Maria Tusk
Gdynia
„Człowieczy los” Anna German

16. Irena Klebba Rumia
„Kocha się raz” Irena Jarocka

17. Hanna Smolarek
Dzienny Dom Pomocy Społecznej Gdynia
„Chłopiec z gitarą” Karin Stanek

18. Tadeusz Piwko
Gdynia
„Sad”


Godz. 12.20 – 12.45
próby z akustykiem (instrumentaliści, duety, chórki)


Godz. 12.45
ciąg dalszy przesłuchań


II Kategoria Instrumentaliści

1. Andrzej Dorniak
Gdynia
„Skrzypek na dachu”
„Wspomnienie” Czesława Niemena

2. Ryszard Korcz
Rumia


Godz. 13.00

III kategoria Duety

1. Duet AliZet Podkowa Leśna
Alina Stencka
Zofia Olejnik
„Mały książę” Kasia Sobczyk


IV Kategoria Chórki

1. Rumski UTW
Chór „Żeby szczęśliwym być” Anna Jantar
- Jagoda Biniecka
- Eryka Grabarczyk
- Ewa Kaliniak
- Barbara Kunz
- Danuta Liedtke
- Lidia Pałasz
- Tadeusz Piwko
- Jan Pyznarski
Instrumentaliści:
- Danuta Jóźwiak-Him - Pianino
- Andrzej Dorniak - Skrzypce

2. Centrum Aktywności Seniora Klub Seniora
Gdynia Witomino
- Kiryk Halina
- Litkiewicz Monika
- Węgrzyk Teresa
- Chmielińska Klara
- Urszula Dmochowska
„Prócz nas” Stenia Kozłowska

3. Klub Seniora Słońce”
Gdynia Redłowo
„Kaszeby wołają nas” A. Pepliński


Godzina 14.15
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród


O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Uwaga uczestnicy I Konkursu Piosenki Seniora - lista przesłuchań