Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Lista osób przyjętych na zajęcia w MDK w roku 2015-2016

 

Oto lista osób przyjętych na zajęcia w MDK w roku 2015-2016:

 

 

 

Pracownia Kreatywne Dziecko
Edyta Dawidowska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Długosz Dominika 9. Dawidowski Mikołaj
2. Gorzewska Katarzyna 10. Dunaj Zosia
3. Hoszard Barbara 11. Guzowski Hubert
4. Makowski Jakub 12. Hrynkiewicz Róża
5. Małasiewicz Emilia 13. Janura Alicja
6. Okońska Ewa 14. Kordowska Julia
7. Skierka Magdalena 15. Łuckiewicz Hubert
8. Wedman Barbara 16. Marchlewicz Wiktor
17. Miarczyńska Ewa
18. Posobkiewicz Konrad
19. Rybnik Anna
20. Rydzewski Tomasz
21. Rydzewski Michał
22. Skibińska Maja
23. Treder Mateusz
24. Treder Małgorzata
25. Łuckiewicz Hubert
26. Tiałowska Klaudia
II etap rekrutacji - BRAK WOLNYCH MIEJSC


Pracownia Malucha
Dawidowska Edyta

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Comber Matylda 2. Gutowska-Kubiak Maria
3. Klein Zuzanna
II etap rekrutacji - 9 WOLNYCH MIEJSC


Pracownia Modelarska
Mariusz Wiszniewski

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Fopke Agata 7. Angielski Adam
2. Fopke Mateusz 8. Dudek Adrian
3. Jagiełka Maria 9. Gruzdas Bartłomiej
4. Kasiński Artur 10. Gutowski-Kubiak Marek
5. Trzaskowski Adam 11. Karpiuk Robert
6. Zalewski Igor 12. Latko Jan
13. Latko Stanisław
14. Marchlewicz Jan
15. Paucki Konrad
16. Pasternak Tomasz
17. Pomirski Jan
18. Pomirski Michał
19. Rudny Robert
20. Stefański Aleksander
II etap rekrutacji - BRAK WOLNYCH MIEJSC


Pracownia Szachy
Artur Toeplitz

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Gierlach Przemysław 5. Cena Dominik
2. Gorzewski Grzegorz 6. Dałek Anna
3. Pawłowska Oliwia 7. Górski Jakub
4. Rozmus Filip 8. Guzowski Hubert
9. Hoszard Barbara
10. Kujałowicz Alicja
11. Latko Stanisław
12. Reuter Nina
13. Reuter Filip
14. Skibiński Stanisław
15. Wiesbrodt Mariusz
16. Puszerkiewicz Ewa
17. Przybyłowski Krzesimir
II etap rekrutacji - 33 WOLNYCH MIEJSC


Pracownia Brydża

Artur Toeplitz

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1.
II etap rekrutacji - 10 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Języka Angielskiego
Martyna Słomka

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Małasiewicz Emilia 7. Bis Hanna
2. Markus Dominika 8. Białke Berenika
3. Markus Sebastian 9. Bochenek Filip
4. Pietrzak Hanna 10. Bochenek Zuzanna
5. Zientarski Maciej 11. Dobrzyńska Sonia
6. Zientarski Wojciech 12. Gorzewski Grzegorz
13. Gorzewska Katarzyna
14. Gutowski-Kubiak Marek
15. Górski Maja
16. Klasicka Inez
17. Kłosowicz Monika
18. Kujałowicz Alicja
19. Matys Wiktor
20. Miłecka Michella
21. Morzycka Agata
22. Morzycki Bruno
23. Nowakowska Agata
24. Soboń Franciszek
25. Sokołowski Michał
26. Swęd Kornelia
27. Weisbrodt Mariusz
28. Welizarowicz Feliks
II etap rekrutacji - BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Poprawnej Wymowy
Jolanta Rybińska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Czajkowski Michał 6. Bogdaszewska Weronika
2. Flis Jakub 7. Czajka Julia
3. Morzycka Agata 8. Gorzewska Katarzyna
4. Morzycki Bruno 9. Iliszko Marek
5. Woźnica Bartosz 10. Matys Wiktor
11. Porański Marcin
12. Porańska Milena
13. Porańska Olga
14. Słomiński Antoni

15. Żurowicz Zofia
II etap rekrutacji - BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Rytmiki
Alicja Chachulska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Długosz Dominika 12. Antosiak Maja
2. Gorzewska Katarzyna 13. Breza Urszula
3. Hoszard Barbara 14. Budrewicz Kinga
4. Hrynkiewicz Róża 15. Chrabąszcz Martyna
5. Januszewicz Michał 16. Faleńczyk Bogna
6. Okońska Ewa 17. Gałka Malwina
7. Reszka Agata 18. Gutowska-Kubiak Maria
8. Reszka Karolina 19. Harkowska Vanessa
9. Rozmus Hanna 20. Hoszard Barbara
10. Zalaszewska Hanna 21. Jakubczyk Alicja
11. Żółcińska Maja 22. Klein Zuzanna
23. Kruszyńska Izabela
24. Krzyżykowska Emilia
25. Kordowska Julia
26. Lubiejewska Zofia
27. Lucia Ana
28. Matuszewska Agata
29. Marchlewicz Wiktor
30. Michno Kalina
31. Mitschke Hanna
32. Oszczyna Nadia
33. Rybnik Anna
34. Rychwalska Zofia
35. Słomiński Antoni
36. Słomiński Maksymilian
37. Szczawińska Anna
38. Szenrok Helena
39. Treder Pola
40. Wyrzykowski Aleksander
41. Zaleska Celina
42. Szymańska Zofia
43. Puszerkiewicz Ewa
44. Puszerkiewicz Maciej
45. Porańska Milena
46. Tiałowska Klaudia
II etap rekrutacji - BRAK WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Wokalna
Marlena Lepa

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Nie rekrutowani
Brak sprawdzonych uzdolnień
M. Lepa
1. Chybowska Monika 4. Bogdaszewska Weronika 1. Eichler Marika
2. Dunst Weronika 5. Chmielewska Karolina 2. Gutowski-Kubiak Marek
3. Kopczyńska Julita 6. Długołęcka Marta 3. Janiec Nadia
7. Gojżewska Oliwia 4. Kalwasińska Kallina
8. Konca Anna 5. Veigas-Mirońska Riley
9. Raczunas Matylda
10. Zientara Klaudia
II etap rekrutacji - 10 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Gitary
Ryszard Szymaszek

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Nie rekrutowani
1. Bułaś Izabela
20. Makowska Maria 1. Kikolski Mikołaj
2. Dałek Anna 21. Biegoń Paulina
3. Gołyga Stanisław
22. Grabarczyk Zofia
4. Hatrung Maja
23. Gwiazda Agata
5. Kałuszyńska Paulina 24. Hebel Aleksandra
6. Kępka Kacper 25. Hoszard Jędrzej
7. Kiernożycki Michał 26. Kordan Julia
8. Kikolska Karolina 27. Krzyzyńska Julia
9. Kostrzyńska Katarzyna
28. Łukawka Jana
10. Kościewska Oliwia 29. Pyć Aqnastazja
11. Łukasiuk Dominik 30. Raczunas Alicja
12. Markus Sebastian 31. Raczunas Matylda
13. Niwińska Agata
14. Rykała Kamil
15. Spaleniak Marek
16. Waroczyk Mateusz
17. Wiatrowicz Weronika
18. Wiśniowska Dorota
19. Ziemann Tomasz
II etap rekrutacji - 10 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Instrumenty dęte
Michał Sasinowski

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Fopke Anna
2. Kmieciak Jakub
3. Lewandowska Agnieszka
4. Skibiński Przemysław
II etap rekrutacji - 8 WOLNYCH MIEJSC

 

 

Pracownia Gry na Instrumencie
Małgorzata Witek

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Nie rekrutowani
1. Bach Adria 17. Białecka Oiliwa 1. Jagniewska Maja
2. Bartoszewicz Zofia 18. Bogdaszewska Weronika 2. Konopacka Aniela
3. Bieszke Oliwia 19. Machnikowska Malwina 3. Konopacki Antoni
4. Dąbrowska Zuzanna 20. Otwinowski Zachary 4. Julia Zając
5. Dunst Weronika 21. Pałucki Konrad 5. Zając Szymon
6. Flejsierowcz Marta 22. Stefaniuk Lena
7. Gierczak Kacper
8. Hetmańska Weronika Rezerwa
9. Kasiński Artur 1. Dąbrowski Stanisław
10. Krzykowski Piotr 2. Fopke Mateusz
11. Lewandowska Agnieszka 3. Gojżewska Oliwia
12. Łytkowska Karola 4. Górski Maja
13. Makowska Carmen 5. Kasiński Mateusz
14. Stefaniuk Olga 6. Kujałowicz Alicja
15. Stefański Aleksander 7. Miarczyńska Ewa
16. Żero Martyna 8. Mojsa Maria
9. Michalina Żółcińska

 

Pracownia Teatralna
Krystyna Cyberska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Cyran Weronika 2. Chmielewski Damian
3. Eichel Marika
4. Glanc Natalia
5. Gojżewska Oliwia
6. Konca Anna
7. Kondzior Michał
8. Litwin Julia
9. Majkowska Kalina
10. Miłecka Michella
11. Sośnierz Łucja
12. Janiec Nadia
13. Pyć Anastazja
14. Półtorak Antonina
15. Sliebioda Lilia
16. Wardin Julia
17. Przybyłowska Bogusława
II etap rekrutacji - 5 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Plastyczna
Katarzyna Wieczorkowska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Nie rekrutowani
1. Boroch Agata 29. Jaroszewska Maja 1. Drygała Kamila
2. Bajda Marcelina 30. Miarczyńska Ewa 2. Flejsierowicz Karolina
3. Budny Karina 31. Mojsa Maria 3. Hrynkiewicz Lilia
4. Cała Karolina 32. Morzycka Agata 4. Karpiuk Robert
5. Długosz Karolina 33. Porańska Olga 5. Lange Aleksandra
6. Flejsierowicz Marta 34. Żero Martyna 6. Matuszewski Maciej
7. Głombiowska Zuzanna 35. Żurowicz Barbara 7. Obajtek Alex
8. Grzegowska Agnieszka 8. Obajtek Samanta
9. Kaczmarek Natalia 9. Okuniewska Zuzanna
10. Kasiński Artur 10. Sośnierz Wojciech
11. Kowalski Tymon 11. Szymańska Zofia
12. Kuczyńska Karolina 12. Trojanowska Nina
13. Łachwicz Julia 13. Wedman Barbara
14. Majewska Julia 14. Wedman Szymon
15. Marcinkowski Mikołaj
16. Markus Dominika
17. Okoński Maciej
18. Pedersen Natasza
19. Sikora Tomasz
20. Skierka Amelia
21. Smętek Emma
22. Smętek Mila
23. Smykowska Maria
24. Szyk Oskar
25. Ślebioda Lilia
26. Wersocka Natalia
27. Wichert Joanna
28. Wierczyńska Julia
II etap rekrutacji - 15 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Malarstwa i Rysunku
Jagna Mackiewicz-Bikovska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji
1. Angielska Anna 16. Cyran Weronika
2. Abramczyk Martyna 17. Dzierżanowski Jan
3. Bajena Kazimiera 18. Pyć Anastazja
4. Ceynowa Mirosława 19. Puchalska Malwina
5. Falba Mariola 20. Słabek Tatiana
6. Jagiełka Maria
7. Kwiatkowska-Czarzasty Ewa
8. Makowska Barbara
9. Moss Ada
10. Okoniewska Barbara
11. Sokulska Julia
12. Stryczniewicz Ewa
13. Witek Barbara
14. Zajder Julia
15. Załęska Anna
II etap rekrutacji - 30 WOLNYCH MIEJSC

 

Pracownia Taneczna
Martyna Grzybowska

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Rezygnacja
1. Babicz Hanna 38. Dobosz Weronika 1. Biegoń Zofia
2. Biesiekierska Marta 39. Bochenek Zuzanna 2. Biegoń Paulina
3. Długosz Karolina 40. Dudulewicz Joanna
4. Dombrowska Laura 41. Eichler Marika
5. Gajzler Pola 42. Flejsierowicz Marta
6. Gliwińska Zofia 43. Gawak Aleksandra
7. Grycan Zuzanna 44. Gwiazda Agata Lp. Rezerwa
8. Gwiazda Malwina 45. Jakubczyk Maja 1. Adamczyk Weronika
9. Hanc Maria 46. Jaroszewska Maja 2. Drygała Kamila
10. Hawrylik Zuzanna 47. Jastrzębska Anna 3. Dunaj Zosia
11. Kaczmarek Natalia 48. Jaślanek Maja 4. Flejsierowicz Karolina
12. Kowalska Sara 49. Jaślanek Martyna 5. Gutowski-Kubiak Marek
13. Kuchta Iga 50. Jędrych Zuzanna 6. Kłosowicz Monika
14. Kuczyńska Klaudia 51. Kalwasińska Kalina 7. Kujawa Szymon
15. Leszczyńska Zuzanna 52. Karpusiewicz Maja 8. Konca Anna
16. Makowski Jakub 53. Kaszuba Paulina 9. Porańska Milena
17. Małasiewicz Emilia 54. Klasicka Inez 0. Rusińska Aleksandra
18. Miarczyńska Ewa 55. Kuczyńska Klaudia 11. Rusińska Hanna
19. Michalak Maria 56. Kordowska Julia 12. Suchocka Martinique
20. Miętkiewicz Nikola 57. Krzyżyńska Maja 13. Szymańska Zofia
21. Miłecka Michella 58. Lidzbarska Wictoria
22. Pedersen Natasza 59. Łukawska Jana
23. Pietrzak Hanna 60. Marchlewicz Jan
24. Sadowska Maja 61. Michno Mateusz
25. Sadowski Piotr 62. Morzycka Agata
26. Skamaj Artur 63. Morzycka Marcelina
27. Struzik Jagoda 64. Okuniewska Zuzanna
28. Szpała Martyna 65. Puchalska Malwina
29. Walewska Weronika 66. Porańska Olga
30. Wargin Melania 67. Smurzyńska Oliwia
31. Wasylka Nela 68. Skibińska Maja
32. Wedman Barbara 69. Stefańska Karolina
33. Wedman Szymon 70. Strawińska Weronika
34. Wistuba Liliana 71. Styk Alicja
35. Własów Iga 72. Treder Małgorzata
36. Załucka Anna 73. Wilczuk Wanesa
37. Żero Martyna 74. Wyrzykowski Antoni
75. Zachara Izabela
76. Zając Julia
77. Zielińska Klaudia

 

Basen - Doskonalenie pływania
Piotr Bagiński

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Rezerwa
1 Baszak Mikołaj 27. Mnich Piotr 1. Speth Gracjan
2 Berent Dawid 28. Oszczygieł Oliwia 2. Szul Agnieszka
3 Borzęcki Szymon 29. Oszczygieł Kamil
3. Balcerzak Zoya
4 Czajka Julia 30. Ślebioda Weronika 4. Dembek Karolina
5 Dąbrowski Stanisław 5. Eichler Markia
6 Frączek Małgorzata 6. Fraczek Ada
7 Gierlach Przemysław 7. Gorzewski Grzegorz
8 Kołodziej Mateusz 8. Karpiuk Robert
9 Malińska Jadwiga 9. Manowski Bartłomiej
10 Mikułan Karolina 10. Treder Małgorzata
11 Mikułan Natalia 11. Woźniak Zofia
12 Pankowska Aleksandra 12. Veigas-Mirońska Riley
13 Pankowska Anna 13. Ziebura Wiktor
14 Piworowicz Jan 14. Berent Weronika
15 Piworowicz Maria 15. Konca Anna
16 Piworowicz Zofia 16. Lubiejewski Szymon
17 Przesmycki Tomasz 17. Matys Wiktor
18 Słomiński Antoni
18. Suchocka Martinique
19 Stosik Róża 19. Soboń Franciszek
20 Śnieżko Nikodem 20. Struzik Tymon
21 Turzyński Cyryl 21. Tyburski Mateusz
22 Turzyński Jaromir 22. Biegoń Paulina
23 Wasylka Nela 23. Biegoń Zofia
24 Wersocka Natalia
25 Zientarski Maciej
26 Zientarski Wojciech

 

Basen - Nauka pływania
Ireneusz Leszczyński

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Rezerwa
1. Cekała Mateusz 42. Osińska Amelia 1. Bis Hanna
2. Daszkiewicz Maciej 43. Rydzewski Tomasz 2. Fidrych Tymoteusz
3. Grużewska Adrianna 44. Dębowska Adriana 3. Kaniowski Jędrzej
4. Gryszyn Julia 45. Dębowska Aleksandra 4. Kuchta Maksymilian
5. Harhaj Zofia 46. Jaroszewska Maja 5. Kuchta Filip
6. Jabłoński Dawid 47. Miarczyńska Ewa 6. Lach Jan
7. Jaślanek Maja 48. Piotrowski Milan 7. Miętkiewicz Nikola
8. Jaślanek Martyna 49. Prokop Julia 8. Olbryski Kosma
9. Konopacka Aniela 50. Żeleźniak Anna 9. Przybylak Aleksander
10. Konopacki Antoni
10. Przybylak Michał
11. Kowalska Oliwia 11. Rarowski Olaf
12. Kowalska Sara 12. Rydzewski Michał
13. Kowalski Tymon 13. Sałata Maria
14. Kriesel Maja 14. Sokołowski Michał
15. Kwaśniewska Małgorzata
15. Szaniawski Maurycy
16. Leżuchowski Jan 16. Tomaszewski Jakub
17. Łukawska Jana 17. Wedman Barbara
18. Mażniewska Zuzanna 18. Wedman Szymon
19. Nierzwicki Kuba 19. Żółcińska Maja
20. Rymarowicz Małgorzata 20. Żochowskli Piotr
21. Sabura Sonia 21. Żółcińska Michalina
22. Sadkowski Marek
23. Sałata Ryszard
24. Senger Aleksander
25. Skrzypkowska Anna
26. Słomińska Marta
27. Słomiński Kuba
28. Stefaniuk Lena
29. Torlińska Julia
30. Wasylka Julian
31. Wiśniewski Mikołaj
32. Własów Filip
33. Własów Iga
34. Wysocki Daniel
35. Wysocki Olivier
36. Zagożdżon Hanna
37. Zagożdżon Jakub
38. Zielińska Klaudia
39. Zieliński Kacper
40. Ziemann Tomasz
41. Zięba Piotr

 

Pracownia Karate
Sylwester Mikułan

 

Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko Lp. Imię i nazwisko
Kontynuacja I Etap rekrutacji Rezygnacja
1. Bach Adria 57. Diaz - Borkowski Augustin 1. Sonia Dobrzyńska
2. Bach Daria 58. Górska Paulina
3. Bach Krzysztof 59. Imielski Franciszek
4. Barszczyk Kacper 60. Kaszuba Stanisław
5. Barszczyk Mateusz 61. Kowalski Michał Rezerwa
6. Baszak Mikołaj 62. Latko Antoni 1. Dunaj Jakub
7. Budzińska Natalia 63. Latko Jan 2. Gutowski-Kubiak Marek
8. Czajkowski Michał 64. Latko Stanisław 3. Manowski Bartłomiej
9. Czarnecki Maurycy 65. Łytkowska Łucja 4. Michno Kalina
10. Czyż Nicolas 66. Makowski Tymon 5. Michno Mateusz
11. Ćwiek Hubert 67. Maruczyński Aleksander 6. Silabetzschki Dominik
12. Diaz Layla 68. Maruczyński Antoni 7. Staszkiewicz Michał
13. Dobrowodzki Wit 69. Porański Marcin
14. Dziędzia Radosław 70. Porańska Milena
15. Frączek Ada 71. Przyklęk Jan
16. Gałka Makary 72. Przyklęk Wojciech
17. Gałka Malwina 73. Soboń Franciszek
18. Gorzewski Grzegorz 74. Skibiński Stanisław
19. Hanc Antoni 75. Swęd Kornelia
20. Jagiełło Antoni 76. Szul Krzysztof
21. Jankowski Aleks 77. Tiałowska Klaudia
22. Janusiewicz Dorian 78. Walizerowicz Feliks
23. Kaliszczuk Krzysztof 79. Zgórski Filip
24. Kostka Michał 80. Żólcińska Maja
25. Kreft Mieszko
26. Lubiejewski Szymon
27. Łukaszewski Hubert
28. Marcinkowski Mikołaj
29. Matuszewski Maciej
30. Michanowicz Michał
31. Morzycki Bruno
32. Nędza Mikołaj
33. Nowakowski Dominik
34. Nowakowski Krzysztof
35. Paszak Arkadiusz
36. Pawłowska Oliwia
37. Pedersen Anton
38. Przesmycki Tomasz
39. Rozmus Filip
40. Ruciński Ignacy
41. Rykała Kamil
42. Ryszczyk Adam
43. Rzeźniczak Jan
44. Sadowska Antonina
45. Sałek Franciszek
46. Słomiński Antoni
47. Stepnowski Jan
48. Szubierajska Iga
49. Szutenberg Karol
50. Śnieżko Nikodem
51. Wargin Melania
52. Wasylka Julian
53. Woźnica Bartosz
54. Zalewski Igor
55. Zygadłowicz Oliwier
56. Żółcińska Michalina

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Lista osób przyjętych na zajęcia w MDK w roku 2015-2016