Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Kolejność występów II konkursu Piosenki Seniora

 

Lista uczestników II Konkursu Piosenki Seniora 25.06.2016

Rozpoczęcie konkursu Godzina 10.00
placówka MDK Sopot, Al. Niepodległości 763
Próby z akustykiem od godziny 9.00


I Kategoria - Instrumentaliści

1. Ryszard Karcz
2.  Józef Tusk
3.  Andrzej Dorniak
4. Józef Tusk
5. Zespół Gdyńska Bryza – kierownik zespołu Danuta Kozub
- Stanisław Filter – akordeon
- Tadeusz Burczyk – akordeon
- Andrzej Dorniak – skrzypce
- Wiktoria Bocheńska – mandolina
- Małgorzata Krzyżanowska – gitara
- Irena Burczyk - tamburyn

II Kategoria - Duety
1. Zygmunt  Kusch Janusz Michalak
2. Danuta Kozub Edward Liedtke
3. Irena Klebba  Aneta Maternicka

III Kategoria - Wokaliści
1. Irena Tokarska - Klub Maciuś I Gdańsk
2.  Urszula Pozańska - Rumia
2.  Teresa Nowakiewicz - Gdynia
3. Andrzej Janik - Rumia
4. Regina Stróżyk - Gdańsk
5. Zbigniew Konwerski - Gdańsk
6. Henryka Kuskowska - Gdańsk
7. Ryszard Pękała - Sopot
8. Maria Tusk - Gdynia
9. Zbigniew Konwerski - Gdańsk
10.  Janusz Michalak - Gdynia
11. Zygmunt Kusch - Gdynia
12. Tadeusz Piwko - Redłowo Słońce
13. Wacław Harasim - Sopot
14. Zbigniew Konwerski - Klub Maciuś Gdańsk
15, Urszula Sołdek - Klub Maciuś I Gdańsk
16. Bogumił Lipski - Łęgowo
17. Ewa Kołacz - Czernin
18. Aneta Maternicka - Gdynia
19. Irena Klebba - Gdynia

IV Kategoria - Zespoły
1. Grupa Wokalna Uniwersytetu III Wieku z Rumi
- Antoni Głąb
- Maria Gosłowska
- Elżbieta Hozenberg
- Barbara Januszkiewicz – Starost
- Aleksandra Łukuć
- Krystyna Piotrowska
- Julita Reschke
- Maria Sacharuk
- Lucyna Szymanowska
- Jolanta Zielińska

2. Zespół Wokalny „Orunia”
Prowadząca zespół Pani Henryka Kuskowska
- Kuskowska Henryka – prowadząca zespół
- Herman Irena
- Mielniczuk Marianna
- Samek Henryka
- Woronkin Henryka
- Włodarczyk Ewa
- Kuskowski Edmind
- Marciszewski Witold

3. Zespół Wokalny „Redłowo Słońce”
- Ewa Kaliniak
- Eugenia Kazańska
- Zdzisława Reslaff
- Danuta kozub
- Klara Urbańska
- Danuta Milewska
- Hania Boczkowska
- Eryka Grabarczyk
- Jagoda Biniecka
- Jadzia Nowak
- Danuta Lieltke
- Edward Liedtke
- Jan Pyznarski
- Tadeusz Piwko
- Andrzej Dorniak – skrzypce
- Stanisław Filter – akordeon

4. Fundacja Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Forum Gdańsk
Chór Kameralny Gdańskiej Akademii Seniora
Dyrygent – Angelika Zieleniecka
- Tarnawska Anna
- Kowalska Bogumiła
- Charczun Brygida
- Markuszewska Elżbieta
- Samek Henryka
- Wawrzyszko Irena
- Kot-Cieplińska Jadwiga
- Kamińska Józefa
- Wiśniewska Krystyna
- Kulesza Małgorzata
- Widawska Almira
- Szumedła Urszula
- Łońska Urszula
- Polanowska Aurelia
- Urbanowicz Danuta
- Stworzyjanek Jolanta

5. Zespół „Gdyńska Bryza”

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Kolejność występów II konkursu Piosenki Seniora