Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Lista osób przyjętych - Deklaracje Kontynuacji Zajęć w MDK Sopot w roku szkolnym 2016/2017

 

Lista osób przyjętych na podstawie Deklaracji Kontynuacji Zajęć w MDK Sopot w roku szkolnym 2016/2017:

 

 

PŁYWANIE

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Baszak Mikołaj Basen Piotr Bagiński
2. Borzęcki Szymon
Basen Piotr Bagiński
3. Dreher Jan Basen Piotr Bagiński
4. Frączek Ada Basen Piotr Bagiński
5. Frączek Małgorzata Basen Piotr Bagiński
6. Gierlach Przemysław Basen Piotr Bagiński
7. Jabłoński Maciej Basen Piotr Bagiński
8. Manowski Bartłomiej Basen Piotr Bagiński
9. Matys Wiktor Basen Piotr Bagiński
10. Mikułan Karolina Basen Piotr Bagiński
11. Mikułan Natalia Basen Piotr Bagiński
12. Mnich Piotr Basen Piotr Bagiński
13. Oszczygieł Kamil Basen Piotr Bagiński
14. Oszczygieł Oliwia Basen Piotr Bagiński
15. Piworowicz Jan Basen Piotr Bagiński
16. Piworowicz Maria Basen Piotr Bagiński
17. Piworowicz Zofia Basen Piotr Bagiński
18. Przesmycki Tomasz Basen Piotr Bagiński
19. Stosik Róża Basen Piotr Bagiński
20. Turzyńska Łucja Basen Piotr Bagiński
21. Tyburski Mateusz Basen Piotr Bagiński
22. Wasylka Nela Basen Piotr Bagiński
23. Zientarski Maciej Basen Piotr Bagiński
24. Zientarski Wojciech Basen Piotr Bagiński

6 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)

 

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Cekała Mateusz Basen Ireneusz Leszczyński
2. Czajka Julia Basen Ireneusz Leszczyński
3. Daszkiewicz Maciej Basen Ireneusz Leszczyński
4. Fopke Agata Basen Ireneusz Leszczyński
5. Fopke Anna Basen Ireneusz Leszczyński
6. Fopke Mateusz Basen Ireneusz Leszczyński
7. Gryszyn Julia Basen Ireneusz Leszczyński
8. Jabłoński Dawid Basen Ireneusz Leszczyński
9. Jaroszewska Maja Basen Ireneusz Leszczyński
10. Jaślanek Maja Basen Ireneusz Leszczyński
11. Jaślanek Martyna Basen Ireneusz Leszczyński
12. Kołodziej Mateusz Basen Ireneusz Leszczyński
13. Kowalska Oliwia
Basen Ireneusz Leszczyński
14. Kowalska Sara Basen Ireneusz Leszczyński
15. Kowalski Tymon Basen Ireneusz Leszczyński
16. Kriesel Maja Basen Ireneusz Leszczyński
17. Kwaśniewska Małgorzata Basen Ireneusz Leszczyński
18. Leżuchowski Jan Basen Ireneusz Leszczyński
19. Łukawska Jana Basen Ireneusz Leszczyński
20. Olbrychski Kosma Basen Ireneusz Leszczyński
21. Osińska Amelia Basen Ireneusz Leszczyński
22. Piotrowski Milan Basen Ireneusz Leszczyński
23. Rydzewski Tomasz Basen Ireneusz Leszczyński
24. Rymarowicz Małgorzata Basen Ireneusz Leszczyński
25. Sabura Sonia Basen Ireneusz Leszczyński
26. Sadkowski Marek Basen Ireneusz Leszczyński
27. Senger Aleksander Basen Ireneusz Leszczyński
28. Stefaniuk Lena Basen Ireneusz Leszczyński
29. Torlińska Julia Basen Ireneusz Leszczyński
30. Turzyński Ksawery Basen Ireneusz Leszczyński
31. Wasylka Julian Basen Ireneusz Leszczyński
32. Wiśniewski Mikołaj Basen Ireneusz Leszczyński
33. Własów Filip Basen Ireneusz Leszczyński
34. Własów Iga Basen Ireneusz Leszczyński
35. Wysocki Olivier Basen Ireneusz Leszczyński
36. Zagożdżon Hanna Basen Ireneusz Leszczyński
37. Zagożdżon Jakub Basen Ireneusz Leszczyński
38. Zięba Piotr Basen Ireneusz Leszczyński
39. Zielińska Klaudia Basen Ireneusz Leszczyński
40. Zieliński Kacper Basen Ireneusz Leszczyński
41. Ziemann Tomasz Basen Ireneusz Leszczyński
42. Żeleźniak Anna Basen Ireneusz Leszczyński

15 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA MALARSTWA I RYSUNKU

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Bajena Kazimiera
Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
2. Ceynowa Mirosława Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
3. Czarzasty-Kwiatkowska Ewa Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
4. Falba Mariola Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
5. Jagiełka Maria Magdalena Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
6. Makowska Barbara Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
7. Markus Bożena Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
8. Moss Adela Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
9. Nierzwicka Sandra Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
10. Pisarska Hanna Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
11. Siłkowska Oliwia Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
12. Słabek Tatiana Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
13. Sołtysińska Marta Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
14. Szewczyk Anna Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
15. Wolny Krystyna
Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
16. Załęska Anna Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska
17. Ziółkowska Emilia
Malarstwo i Rysunek J. Mackiewicz-Bikovska

23 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA PLASTYCZNA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Bajda Marcelina Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
2. Boroch Agata Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
3. Budny Karina Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
4. Cała Karolina Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
5. Długosz Dominika
Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
6. Długosz Karolina
Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
7. Głombiowska Zuzia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
8. Hrynkiewicz Lilia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
9. Jaroszewska Maja Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
10. Kaczmarek Natalia
Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
11. Kasiński Artur Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
12. Kowalski Tymon Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
13. Kuczyńska Karolina Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
14. Lemska Zuzanna Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
15. Łachwicz Julia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
16. Łukasiewicz Marta Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
17. Marciniak Julia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
18. Markus Dominika Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
19. Morzycka Agata Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
20. Obajtek Alex Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
21. Obajtek Samanta Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
22. Pietrzak Hanna Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
23. Porańska Olga Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
24. Sikora Tomasz Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
25. Skierka Amelia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
26. Smetek Emma Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
27. Smętek Mila Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
28. Wasylka Nela Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
29. Wichert Joanna Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
30. Wierczyńska Julia Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
31. Ziemann David Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
32. Żero Martyna Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska
33. Żurowicz Barbara Plastyka dziecięca K. Wieczorkowska

16 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Bach Adria Nauka gry na instrumencie M. Witek
2. Bartosiewicz Zofia Nauka gry na instrumencie M. Witek
3. Białecka Oliwia Nauka gry na instrumencie M. Witek
4. Bieszke Oliwia Nauka gry na instrumencie M. Witek
5. Dunst Weronika Nauka gry na instrumencie M. Witek
6. Flejsierowicz Marta Nauka gry na instrumencie M. Witek
7. Gierczak Kacper Nauka gry na instrumencie M. Witek
8. Gojżewska Oliwia Nauka gry na instrumencie M. Witek
9. Hetmańska Weronika Nauka gry na instrumencie M. Witek
10. Kasiński Artur Nauka gry na instrumencie M. Witek
11. Kasiński Mateusz Nauka gry na instrumencie M. Witek
12. Krzykowski Piotr Nauka gry na instrumencie M. Witek
13. Łytkowska Karola Nauka gry na instrumencie M. Witek
14. Machnikowska Malwina Nauka gry na instrumencie M. Witek
15. Makowska Carmen Maria Nauka gry na instrumencie M. Witek
16. Pałucki Konrad Nauka gry na instrumencie M. Witek
17. Stefaniuk Lena Nauka gry na instrumencie M. Witek
18. Stefaniuk Olga
Nauka gry na instrumencie M. Witek
19. Stefański Aleksander Nauka gry na instrumencie M. Witek
20. Żero Martyna Nauka gry na instrumencie M. Witek

2 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA TAŃCA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Dobosz Weronika Taniec
2. Dunaj Zofia Taniec
3. Flejsierowicz Marta Taniec
4. Gawlak Aleksandra Taniec
5. Gojżewska Oliwia Taniec
6. Grycan Zuzanna Taniec
7. Gwiazda Agata Taniec
8. Hanc Maria Taniec
9. Hawrylik Zuzanna
Taniec
10. Jaroszewska Maja Taniec
11. Kordowska Julia Taniec
12. Lasota Agata Taniec
13. Lidzbarska Victoria
Taniec
14. Malicka Aleksandra Taniec
15. Marciniak Julia
Taniec
16. Okuniewska Zuzanna Taniec
17. Oszczyna Nadia Taniec
18. Pedersen Natasza Taniec
19. Pietrzak Hanna Taniec
20. Porańska Olga Taniec
21. Ryszczyk Urszula Taniec
22. Skamaj Artur Taniec
23. Skierka Amelia Taniec
24. Smurzyńska Oliwia
Taniec
25. Styk Alicja Taniec
26. Walewska Weronika Taniec
27. Wargin Melania Taniec
28. Wawrzyniak-Williams Saskia Taniec
29. Własów Iga Taniec
30. Załucka Anna Taniec
31. Żero Martyna Taniec

41 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA WOKALNA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Chybowska Monika
Wokal M. Lepa
2. Dunst Weronika Wokal M. Lepa
3. Gojżewska Oliwia Wokal M. Lepa
4. Kalwasińska Kalina Wokal M. Lepa
5. Kopczyńska Julita Wokal M. Lepa
6. Kowalczyk Agnieszka Wokal M. Lepa
7. Ossowska Bogumiła
Wokal M. Lepa
8. Raczunas Matylda Wokal M. Lepa
9. Stefaniuk Lena Wokal M. Lepa
10. Zielińska Klaudia Wokal M. Lepa

14 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA LOGOPEDII

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Czajka Julia Logopedia J. Rybińska
2. Flis Jakub Logopedia J. Rybińska
3. Iliszko Marek
Logopedia J. Rybińska
4. Morzycki Bruno Logopedia J. Rybińska
5. Porańska Milena Logopedia J. Rybińska
6. Porański Marcin Logopedia J. Rybińska
7. Woźnica Bartosz Logopedia J. Rybińska

8 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA SZACHOWA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Czajka Julia Szachy A. Toeplitz
2. Dawidowski Mikołaj Szachy A. Toeplitz
3. Gorzewski Grzegorz Szachy A. Toeplitz
4. Guzowski Hubert Szachy A. Toeplitz
5. Kowalski Michał Szachy A. Toeplitz
6. Kujałowicz Alicja
Szachy A. Toeplitz
7. Piechowski Jakub
Szachy A. Toeplitz
8. Przybyłowski Krzesimir Szachy A. Toeplitz
9. Reuter Filip Szachy A. Toeplitz
10. Reuter Nina Szachy A. Toeplitz
11. Wyrzykowski Aleksander Szachy A. Toeplitz

39 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA KREATYWNEGO DZIECKA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Dawidowski Mikołaj Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
2. Guzowski Hubert Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
3. Kalbarczyk Maria Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
4. Miłecka Michella
Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
5. Rybnik Anna Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
6. Skierka Magdalena Kreatywne Dziecko E. Dawidowska
7. Wardin Antonina
Kreatywne Dziecko E. Dawidowska

17 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA RYTMIKI

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Breza Urszula Rytmika A. Chachulska
2. Kalbarczyk Maria Rytmika A. Chachulska
3. Kopoboru-Stefaniak Ana Lucia Rytmika A. Chachulska
4. Kruszyńska Izabela Rytmika A. Chachulska
5. Leveque Nicole
Rytmika A. Chachulska
6. Matuszewska Agata Rytmika A. Chachulska
7. Szenrok Helena Rytmika A. Chachulska
8. Woynarowska Amelia Rytmika A. Chachulska
9. Zalaszewska Hanna Rytmika A. Chachulska
10. Żółcińska Maja Rytmika A. Chachulska

13 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA J. ANGIELSKIEGO

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Białke Berenika J. angielski M. Słomka
2. Gorzewska Katarzyna J. angielski M. Słomka
3. Gorzewski Grzegorz J. angielski M. Słomka
4. Górski Maja J. angielski M. Słomka
5. Kłosowicz Monika Maria J. angielski M. Słomka
6. Kujałowicz Alicja J. angielski M. Słomka
7. Markus Dominika J. angielski
M. Słomka
8. Markus Sebastian J. angielski M. Słomka
9. Piechowski Jakub J. angielski M. Słomka
10. Pietrzak Hanna J. angielski M. Słomka
11. Pranczk Dominik J. angielski M. Słomka
12. Reuter Filip J. angielski M. Słomka
13. Reuter Nina J. angielski M. Słomka
14. Soboń Franciszek J. angielski M. Słomka
15. Sokołowski Michał J. angielski M. Słomka
16. Swęd Kornelia J. angielski M. Słomka
17. Welizarowicz Feliks J. angielski M. Słomka
18. Zientarski Maciej J. angielski M. Słomka
19. Zientarski Wojciech J. angielski M. Słomka

18 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA TEATRALNA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Chybowska Monika
Teatr K. Cyberska
2. Gojżewska Oliwia Teatr K. Cyberska
3. Kondzior Michał Teatr K. Cyberska
4. Kruk Zofia Teatr K. Cyberska
5. Majkowska Kalina Teatr K. Cyberska
6. Przybyłowska Bogusława Teatr K. Cyberska
7. Wardin Julia
Teatr
K. Cyberska

17 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA MODELARSKA

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Angielski Adam Modelarnia M. Wiszniewski
2. Fopke Agata Modelarnia M. Wiszniewski
3. Fopke Mateusz Modelarnia M. Wiszniewski
4. Gruzdas Bartłomiej Modelarnia M. Wiszniewski
5. Jagiełka Magdalena Maria Modelarnia M. Wiszniewski
6. Janecki Alan
Modelarnia M. Wiszniewski
7. Janecki Mikołaj Modelarnia M. Wiszniewski
8. Kasiński Artur Modelarnia M. Wiszniewski
9. Wójtowicz Mateusz
Modelarnia M. Wiszniewski
10. Zaleski Igor Modelarnia M. Wiszniewski

10 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA ZESPOŁY ROZRYWKOWE

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Fopke Anna Zespół Rozrywkowy M. Sasinowski
2. Fopke Mateusz Zespół Rozrywkowy M. Sasinowski

10 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA KARATE

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Bach Adria Karate S. Mikułan
2. Bach Daria Karate S. Mikułan
3. Bach Krzysztof
Karate S. Mikułan
4. Barszczyk Kacper Karate S. Mikułan
5. Barszczyk Mateusz Karate S. Mikułan
6. Baszak Mikołaj Karate S. Mikułan
7. Bosiacka Małgorzata Karate S. Mikułan
8. Czarnecki Maurycy
Karate S. Mikułan
9. Ćwiek Hubert Karate S. Mikułan
10. Dałek Krzysztof
Karate S. Mikułan
11. Diaz -Borkowska Karate S. Mikułan
12. Diaz-Borkowski Agustin
Karate S. Mikułan
13. Dunaj Jakub Karate S. Mikułan
14. Gierczak Kacper Karate S. Mikułan
15. Gorzewski Grzegorz
Karate S. Mikułan
16. Hanc Antoni Karate S. Mikułan
17. Imielski Franciszek
Karate S. Mikułan
18. Janusiewicz Dorian Karate S. Mikułan
19. Kliza-Fiodorow Nikodem Karate S. Mikułan
20. Kowalski Michał Karate S. Mikułan
21. Kreft Mieszko Karate S. Mikułan
22. Leveque Vincent
Karate S. Mikułan
23. Łukaszewski Hubert Karate S. Mikułan
24. Łytkowska Łucja Karate S. Mikułan
25. Makowski Tymon Karate S. Mikułan
26. Małkiewicz Maciej Karate S. Mikułan
27. Manowski Bartłomiej Karate S. Mikułan
28. Maruczyński Antoni Karate S. Mikułan
29. Matuszewski Maciej Karate S. Mikułan
30. Michanowicz Michał Karate S. Mikułan
31. Morzycki Bruno Karate S. Mikułan
32. Nowakowski Dominik Karate S. Mikułan
33. Nowakowski Krzysztof
Karate S. Mikułan
34. Porańska Milena Karate S. Mikułan
35. Porański Marcin Karate S. Mikułan
36. Pranczk Dominik Karate S. Mikułan
37. Przesmycki Tomasz Karate S. Mikułan
38. Rozmus Filip Karate S. Mikułan
39. Ruciński Ignacy Karate S. Mikułan
40. Ryszczyk Adam Karate S. Mikułan
41. Rzeźniczak Jan
Karate S. Mikułan
42. Sadowska Antonina Karate S. Mikułan
43. Sałek Franciszek Karate S. Mikułan
44. Skibiński Przemek Karate S. Mikułan
45. Stepnowski Jan Karate S. Mikułan
46. Swęd Kornelia Karate S. Mikułan
47. Szubierajska Iga Karate S. Mikułan
48. Tiałowska Klaudia Karate S. Mikułan
49. Welizarowicz Feliks Karate S. Mikułan
50. Woźnica Bartosz Karate S. Mikułan
51. Zaleski Igor Karate S. Mikułan
52. Zygadłowicz Oliwier Karate S. Mikułan
53. Żółcińska Maja Karate S. Mikułan
54. Żółcińska Michalina Karate S. Mikułan

6 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)


PRACOWNIA NAUKI GRY NA GITARZE

Lp. Imię i nazwisko Zajęcia Nauczyciel
1. Dałek Anna Gitara R. Szymaszek
2. Furmańska Anna Gitara R. Szymaszek
3. Gołyga Stanisław Gitara R. Szymaszek
4. Grabarczyk Zofia Gitara R. Szymaszek
5. Gwiazda Agata Gitara R. Szymaszek
6. Kałuszyńska Paulina
Gitara R. Szymaszek
7. Kiernozycki Michał Gitara R. Szymaszek
8. Kępka Kacper Gitara R. Szymaszek
9. Kordan Julian
Gitara R. Szymaszek
10. Kościewska Oliwia
Gitara R. Szymaszek
11. Krzyzyńska Julia
Gitara R. Szymaszek
12. Makowska Maria Carmen Gitara R. Szymaszek
13. Markus Sebastian Gitara R. Szymaszek
14. Niwińska Agata Gitara R. Szymaszek
15. Rykała Kamil Gitara R. Szymaszek

15 wolnych miejsc w I etapie rekrutacji (01.07.2016 - 16.09.2016)

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Lista osób przyjętych - Deklaracje Kontynuacji Zajęć w MDK Sopot w roku szkolnym 2016/2017