Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Lista uczestników i harmonogram przesłuchań V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Piosenki Marka Dutkiewicza"

 

 

 

Oto program V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Piosenki Marka Dutkiewicza":

 

 

 

Harmonogram

1. godzina 9.00
Rozpoczęcie

2. godzina 9.10 – 11.10
Przesłuchania I kategorii wiekowej

3. godzina 11.10 – 11.45
Przerwa – obrady jury I KATEGORII WIEKOWEJ

4. godzina 11.45 – 12.00
Wręczenie nagród I kategorii wiekowej,
Gość Specjalny konkursu pan Marek Dutkiewicz

5. godzina 12.00 – 14.00
Przesłuchania II kategorii wiekowej – I grupa

6. godzina 14.00 – 14.40
Przerwa

7. godzina 14.40 – 17.15
Przesłuchania II kategorii wiekowej – II grupa

8. godzina 17.15 – 17.40
Przerwa

9. godzina 17.40 – 18.30
Przesłuchania III kategorii wiekowej

10. godzina 18.30 – 19.10
Przerwa

11. godzina 19.15 – 19.30
Wręczenie nagród II i III Kategorii wiekowej


 

Lista uczestników konkursu:


I KATEGORIA WIEKOWA
Godzina 9.10 – 11.15

1. ADAM KORDOWSKI
SP nr 14 Gdańsk

2. JULIA KALKOWSKA
Zespół Kształcenia mi Wychowania nr 1 Pelplin

3. AMELIA MISZKA
SP nr 10 Rumia

4. PIOTR KOWALCZYK
SP nr 79 Gdańsk

5. KAROLINA LEWIŃSKA
SP nr 1 Chojnice

6. ANGELIKA TYBUŚ
Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów KUŹNIA TALENTÓW GDYNIA

7. ALEKSANDRA WRÓBLEWSKA
Klub „MACIUŚ I” Gdańsk

8. NIKOLA WORONOWSKA
Lęborskie Centrum Kultury „FREGATA”

9. ZOSIA STOLA
SP W WYTOWNIE

10. NIKOLA KOZIOŁ
SP nr 79 Gdańsk

11. ZOFIA GĘBSKA
Centrum Artystyczne WERRA ART. MUSIC Ustka

12. KLAUDIA ŻORNIAK
SP w Wytownie

13.WERONIKA KOZŁOWSKA
Miejska Biblioteka Publiczna HEL

14. KACPER KASTER
Trzcińskie Centrum Kultury

15. JULIA JEFIMIK
SP nr 80 Gdańsk

16. MILENA PIKTEL
Zespół Szkół Ogólnokształcących Hel

17. IGA KASPEROWICZ
SP nr 80 Gdańsk

18. MARTYNA HEYNAR
Przedszkole nr 1 Sopot

19. HELENA BARSKA
Towarzystwo Edukacyjne LOKOMOTYWA

20. NINA GRZYWACZ
Pałac Młodzieży Gdańsk

21. ZOFIA BASEK
Klub „MACIUŚ I” Gdańsk

22. AMELIA POTRATZ
GOK Przywidz

23. BEATA FRANIAK
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia

24. OLIWIA DROSSEL
SP nr 2 Pelplin

25. Marta Okrój
Chmielno

26. KRYSTIAN KRAUZA
GOKSiR Chmielno

27. KACPER BIELAWA
GOK Przywidz

28. JANUSZKIEWICZ KINGA
MIELEWCZYK WIKTORIA
Przedszkole nr 2 Sopot

29. BOGNA FALEŃCZYK
Przedszkole nr 2 Sopot



II KATEGORIA WIEKOWA
Godzina 12.00- 17.15 /II grupy/
I grupa – 12.00 – 14.00
Przerwa 14.00 – 14.40
II grupa 14.40 – 17.15

 


I GRUPA: - 12.00– 14.00
1. MARTYNA ŁADA
Pałac Młodzieży Gdańsk

2. MAJA HNATÓW
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

3. OLGA SENGER
GOK Przywidz

4. ADRIANNA KORDOWSKA
SP nr 14 Gdańsk

5. ALEKSANDRA ROWICKA
Zespół Szkół nr 1 Pruszcz Gdański

6. KAMIL ROGOWSKI
Gimnazjum nr 4 Gdynia

7. NATALIA ŁADA
Pałac Młodzieży Gdańsk

8. ZUZANNA KOTUS
SP nr 44 Gdańsk

9. ROKSANA GARBOLIŃSKA
SP w ZALESKICH

10. NATALIA KAWSZYN
SP nr 5 Płock

11. AGNIESZKA BUTOWSKA
Zespół Szkół w Skorzewie

12. OLIWIA ALEKSANDRA STASIAK
Gimnazjum nr 4 Gdynia

13. OLIWIA KREFT
VIRTUO Centrum Muzyczne Gdynia

14. ALEKSANDRA ZIOŁA
Trzcińsko - Zdrój

15. PŁATWA JOANNA
Centrum Kultury Gminy USTKA

16. KINGA SZARAG
SP nr 25 Elbląg

17. ZUZANNA STACHURSKA
Miejska Biblioteka Publiczna HEL

18. ŻAKLINA MIKE
Centrum Artystyczne WERRA ART. MUSIC USTKA

19. ALEKSANDRA NOWAK
Trzcińskie Centrum Kultury

20. ROKSANA BIAŁEK
Centrum Kultury Gminy USTKA

21. LENA KRETKIEWICZ
Miejska Biblioteka Publiczna HEL

22. KATARZYNA KRAKOWIAK
Lęborskie Centrum Kultury FREGATA

23. ALEKSANDRA STANISŁAWSKA
Trzcińsko - Zdrój

24. NATALIA ŁEPKOWSKA
SP nr 1 Ustka

25. NATALIA GŁOWACKA
Zespół Szkół Publicznych nr 1 – SP nr 6 Kościerzyna

26. JULIA LEYK
GOKSiR Chmielno

27. JULIA BIŁEK
SP nr 7 w Czeladzi

28. MARTA WALAWENDER
Trzcińskie Centrum Kultury

29. OLIWIA GRANOWSKA
Lęborskie Centrum Kultury FREGATA

30. APOLONIA SZUKAŁA
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

31. ZUZANNA KUJAWA
Trzcińskie Centrum Kultury

32. KLAUDIA OTOWICZ
Centrum Artystyczne WERRA ART. MUSIC

 

II GRUPA – 14.40 – 17.15

33. AGATA BRANDENBURGER
Młodzieżowy Dom Kultury „ISKRA” Piła

33. HELENA KRÓL
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku

34. IGA GRONOWSKA
Towarzystwo Edukacyjne LOKOMOTYWA

35. MONIKA RYMARZAK
Towarzystwo Edukacyjne LOKOMOTYWA

36. ALICJA ROGACKA
Gimnazjum nr 4 Gdynia

37. JULIA KUCZKOWSKA
Gimnazjum nr 2 Pelplin

38. MARTA BARGAŃSKA
Salezjańskie Gimnazjum Rumia

39. MAŁGORZATA MOCARSKA
Pałac Młodzieży Gdańsk

40. BARTŁOMIEJ PODJASKI
Zespół szkolno – Przedszkolny Kościerzyna

41. MAGDALENA MIKULSKA
Gimnazjum Kosakowo

42. ZUZANNA POLAŃSKA
SP w POGÓRZU

43. LAURA DUBIEŃSKA
Klub MACIUŚ I Gdańsk

44. DARIA JANUSZEWSKA
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Helu

45. DOMINIKA KONIK
ZS nr 2 Reda

46. DARIA ZAWISZA
SP Gogolice

47. FABIAN KICIŃSKI
SP Gogolice

48. ALEKSANDRA LADEMANN
ZS Nr 2 Reda

49. DAWID DĄBROWSKI
SP nr 3 Działdowo

50. JAKUB KRAJKOWSKI
SP nr 3 Działdowo

51. HUBERT ANACZKOWSKI
Gimnazjum nr 2 Działdowo

52. ZUZANNA DĄDEREWICZ
SP nr 12 Gdańsk

53. NIKOLA OLSZEWSKA
SP nr 12 Gdańsk

54. JAN LEYK
Chmielno

55. RAMONA BISTRON
GOKSiR Chmielno

56. MACIEJ Antończak
Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Talentów KUŹNIA TALENTÓW

57. KATARZYNA PIRCH
Zespół Szkolno – Przedszkolny Kościerzyna

58. ALEKSANDRA CZAPIEWSKA
Zespół Szkół w Skórzewie

59. JULIA PACHOLCZYK
Publiczna Szkoła Sióstr Salezjanek Rumia

60. ALICJA RAMCZYKOWSKA
Zespół szkolno – Przedszkolny Kościerzyna

61. AGNIESZKA STEFANOWSKA
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

 


 

III KATEGORIA WIEKOWA
Godzina 17.40 – 18.30
Godzina 19.15 – wręczenie nagród

1. JAKUB MAŚLAK
Klub MACIUŚ I Gdańsk

2. ALEKSANDRA GOLEC
Akademia Muzyki Rozrywkowej Gdynia

3.WERONIKA DUNST
MDK Sopot

4. JEREMI JAKUBOWSKI
Studio Piosenki Grudziądz

5. MONIKA CHYBOWSKA
MDK SOPOT

6. WIKTOR DYDUŁA
GOK Przywidz

7. WIKTORIA PARASIŃSKA
Miejska Biblioteka Publiczna HEL

8. NIKOLA FREDA
Pelplin

9. ADRIANNA SZMYTKOWSKA
Centrum Artystyczne NUTKOLANDIA Gdynia

10. BARTOSZ DOPKE
PZPOW

11. KLAUDIA KUŁAKOWSKA
PZPOW

12. MAGDALENA GORCZYCA
PZPOW

13. MARTA DŁUGOŁĘCKA
MDK Sopot

14. ADA PIOTROWSKA
Akademickie Liceum Ogólnokształcące „LINGWISTA” Gdańsk

15. KINGA ZDYBEL
III LO SOPOT

16. MARYSIA ZALEWSKA
Akademickie Liceum Ogólnokształcące „LINGWISTA” Gdańsk

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Lista uczestników i harmonogram przesłuchań V Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki "Piosenki Marka Dutkiewicza"