Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Program VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „PIOSENKI Romualda Lipko” MDK Sopot 27.11.2017

 

 

Program VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „PIOSENKI Romualda Lipko”, MDK Sopot 27 Listopada 2017

 

 

 

 

1. Godzina 11.00 – 11.10
Rozpoczęcie

2. Godzina 11.10 – 11.40
Przesłuchania Uczestników I Kategorii Wiekowej

I Kategoria

1. Zofia Basek
Klub Maciuś I Gdańsk

2. Adam Kordowski
SP 14 Gdańsk

3. Weronika Mocarska
SP Banino

4. Olga Tomaczkowska
Zespół Szkół w Skorzewie

5. Iga Kasperowicz
Klub Maciuś I Gdańsk

6. Maja Żółcińska
Przedszkole  Nr 1 Sopot

7. Piotr Kowalczyk
Klub Maciuś I Gdańsk

8. Eryk Lipski

9. Nikola Kozioł
Klub Maciuś I Gdańsk

3. Godzina 11.40 – 12.10
Przerwa
Próby Akustyczne Uczestników II Kategorii Wiekowej

4. Godzina 12.10 – 14.30
Przesłuchania Uczestników II Kategorii Wiekowej

II Kategoria Wiekowa

1. Agata Kowalska
SP Nr 6 Kościerzyna

2. Joanna Płatwa
Centrum Kultury Gminy Ustka

3. Małgorzata Mocarska
Port Art. Banino

4. Hubert Anaczkowski
SP Nr 2 Działdowo

5. Jakub Krajowski
SP Nr 2 Działdowo

6.  Zuzanna Dąderewicz
„SZTUKARIUM” Centrum Rozwoju Talentów Gdańsk

7. Natalia Łepkowska
SP Nr 1 Ustka

8. Adrianna Kordowska
SP 14 Gdańsk

9. Roksana Garbolińska
SP w Zaleskich

10. Zuzanna Kotus
SP Nr 44 Gdańsk

11. Żaklina Mike
Centrum Artystyczne Werra Art. Music  Ustka

12. Julita Kopczyńska
MDK Sopot

13. Aleksandra Czapiewska
Zespół Szkół w Skorzewie

14. Gabriela Borys
MDK Gdynia

15. Oliwia Kreft
Virtuto Centrum Muzyczne Gdynia

16. Weronika Huebner
SP Nr 2 Pelplin

17.Agata Mrozińska
SP Nr 2 Pelplin

18. Szymon Sobczak
MDK Bartoszyce

19. Julia Kuczkowska
SP Nr 2 Pelplin

20. Magdalena Mikulska
PZPOW Wejherowo

21. Natalia Kawszyn
SP Nr 5 Płock

22. Dawid Dąbrowski
SP Nr 2 Działdowo

23. Patrycja Szczęsna
SP Nr 2 Działdowo

24. Lidia Ścibior
SP Nr 12 Gdańsk

25. Zuzanna Łada
SP Nr 2 Działdowo

26. Joanna Kalkowska
Kielno

27. Antonina Milczek
Integracyjne Studio Twórcze Kielno

28. Dominika Kuryłowicz
MDK Malbork

29. Zuzanna Polańska
SP w Pogórzu

30. Nikola Mikołajczyk
MDK Malbork

5. Godzina 14.30 – 15.30
Przerwa
Próby Akustyczne Uczestników III Kategorii Wiekowej

6. Godzina 15.30 – 16.00
Przesłuchania Uczestników III Kategorii Wiekowej

III Kategoria Wiekowa

1. Klaudia Lubecka
III LO Sopot

2. Roksana Białek
Centrum Kultury Gminy Ustka

3. Karolina Poterała
Zespół Szkół Kreowania Wizerunku Gdańsk

4. Kamila Butkiewicz
Zespół Szkół Kreowania Wizerunku Gdańsk

5. Natalia Bach
Zespół Szkół Kreowania Wizerunku Gdańsk

6. Nikola Freda
Pelplin

7. Anna Walentynowicz
Technikum Nr 1 Sopot

8. Oliwia Gojżewska
MDK Sopot

9. Przemysław Bruhn
PZPOW Wejherowo

10. Arleta Barczyk
ZSZiO Kartuzy

11. Natalia Rudyk
MDK Słupsk

7. Godzina 16.00 – 17.00
Przerwa

8. Godzina 17.00
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności > Program VI Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego „PIOSENKI Romualda Lipko” MDK Sopot 27.11.2017