A A A
b_200_150_16777215_00_images_mdk-1.jpg

Drodzy Rodzice Dzieci i Uczestnicy zajęć w  Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie

               Już za kilka dni rozpoczynamy nowy rok szkolny 2018/2019 i kolejny rok przygody ze sztuką, sportem i nauką w naszych Pracowniach. Jak co roku nasze spotkania zaczynają się  z początkiem września. Plan zajęć będzie dostępny po 3 września na naszej stronie internetowej.

                Ze względu na jeszcze trwające prace remontowe związane z termomodernizacją naszego budynku poszczególne zajęcia będą się odbywać poza naszym budynkiem, w zaprzyjaźnionych szkołach i przedszkolu na terenie Sopotu.

- zajęcia Pracowni Teatru Tańca oraz Taniec Towarzyski, Taniec Gimnastyką Artystyczną i Balet z Rytmiką w Zespole Szkół Specjalnych nr 5, ul. Kazimierza Wielkiego 14;

- Pracownia Kreatywnego Dziecka, Klub Bajek i Logopedia w Przedszkolu nr 10, ul. Tadeusza Kościuszki 31;

- wszystkie pozostałe Pracownie plastyczne, muzyczne, teatralne, sportowe, techniczne i językowe będą miały zajęcia w Zespole Szkół nr 1, ul. Książąt Pomorskich 16-18.

           Nasz sekretariat przy Al. Niepodległości 749 (budynek Szkoły Handlowej) służy Państwu pomocą i informacją. Nauczyciele poszczególnych pracowni będą na bieżąco Państwa informować o powrocie do naszego wyremontowanego, pięknego budynku.

z wyrazami szacunku

Karolina Olszewska-Prusak

dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie