b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2018_plakat-niepodlegla.jpg

Posiedzenie Jury Miejskiego Konkursu Plastycznego „Moja Polska – 100 lat Niepodległej”

Dnia 14 listopada 2018 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się Posiedzenie Jury Miejskiego Konkursu Plastycznego „Moja Polska – 100 lat Niepodległej”. Na konkurs wpłynęło łącznie 98 prac plastycznych ze szkół i placówek oświatowych z Sopotu.
Jury w składzie:
Pani Anna Łukasiak – Radna Miasta Sopotu
Pani Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie
Pani Jagna Mackiewicz – Bikovska – nauczyciel malarstwa i rysunku w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie
Postanowiło przyznać nagrody:

W I kategorii wiekowej klasy I – III
I MIEJSCE - RÓŻA HRYNKIEWICZ – SP NR 7 SOPOT
I MIEJSCE – OLIWIA WÓJS – SP NR 7 SOPOT
I MIEJSCE - CELINA ZALEWSKA – MDK SOPOT
I MIEJSCE – NATALIA SYKUT – SP NR 7 SOPOT
II MIEJSCE – KSAWERY DAMPC – SP NR 7 SOPOT
II MIEJSCE – PIOTR DYMALSKI – SP NR 7 SOPOT
II MIEJSCE – MIKOŁAJ DAWIDOWSKI – SP NR 7 SOPOT
III MIEJSCE – IGA ABI YAGHI – SP NR 7 SOPOT
III MIEJSCE – MATEUSZ RUDZIŃSKI – SP NR 7 SOPOT
III MIEJSCE – KAMILA SCHROEDER – SP NR 7 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – HUBERT GUZOWSKI – MDK SOPOT
WYRÓŻNIENIE – JULIA KORDOWSKA – SP NR 7 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – PIOTR PSZONAK – MDK SOPOT
WYRÓŻNIENIE – JAKUB KASPEROWICZ – SP NR 7 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – HELENA SZENROK – SP NR 7 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – TYMOTEUSZ SZPAKOWSKI – SP NR 7 SOPOT

W II kategorii wiekowej klasy IV – VI:
I MIEJSCE – LAURA NOWAKOWSKA – SP NR 1 SOPOT
I MIEJSCE – ROZALIA PAWLAK – SP LOKOMOTYWA SOPOT
II MIEJSCE – JAKUB TOMASZEWSKI – SP NR 7 SOPOT
II MIEJSCE – ROBERT JĘDRZEJCZAK – MDK SOPOT
III MIEJSCE – FILIP REUTER – SP NR 1 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – ALICJA JANURA – MDK SOPOT
WYRÓŻNIENIE – KAROL SRAMSKI – SP NR 1 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – KLARA ŁUBNIEWSKA – SP LOKOMOTYWA SOPOT
WYRÓŻNIENIE – BRUNO FRANKOWSKI – SP NR 1 SOPOT
WYRÓŻNIENIE – LENA HANG – MDK SOPOT

W III kategorii wiekowej klasy VII – VIII i gimnazja
I MIEJSCE – ZUZANNA SKRZYŃSKA – SP NR 9 SOPOT

W IV kategorii OPEN
I MIEJSCE – MARTYNA TUCHLIN – ZSS NR 5 SOPOT
I MIEJSCE – WIKTOR WODZIŃSKI – ZSS NR 5 SOPOT
I MIEJSCE – JAKUB BABIARCZYK – ZSS NR 5 SOPOT
I MIEJSCE – NATALIA BERNATOWICZ ZSS NR 5 SOPOT

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 22 listopada 2018 o godzinie 16:00 w Sopotece.
Serdecznie zapraszamy Laureatów konkursu, nauczycieli oraz opiekunów.