A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2020_wa2020.jpg

Zapraszamy do MDK w Sopocie w okresie od 29 czerwca do 22 lipca na otwarte zajęcia dla dzieci i młodzieży, która w tym okresie pozostanie w naszym rodzinnym mieście.

W naszej ofercie: zajęcia plastyczne, rysunkowe,  muzyczne – gra na instrumentach, gry i zabawy muzyczne, nauka śpiewu, zajęcia teatralne, gry i zabawy rekreacyjne i sportowe, zajęcia dla najmłodszych, spotkania z bajkami, szachy, gimnastyka artystyczna, karate.

Zapewniamy bezpieczne warunki przebywania  dzieci i młodzieży na terenie placówki /ograniczona ilość osób w salach, dezynfekcja pomieszczeń/.

Jeśli jesteś mieszkańcem Sopotu, dołącz do Lata z MDK-iem. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej www.mdk.sopot.pl  i wybierz coś dla siebie. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia można przesyłać od 15.06.20 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W zgłoszeniu należy przesłać  scan/foto „Zgoda na udział w Akcji Lato z MDK Sopot” ( do pobrania ze strony placówki lub ze skrzynki na drzwiach budynku).

Zgoda do pobrania:


 Ze względu na wprowadzony reżim sanitarny ilość osób w grupach jest ograniczona , o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Nie siedź w domu! Doświadcz czegoś nowego! Czekamy na ciebie.

Plan akcji lato 2020 znajduje się w zakładce  PLAN ZAJĘĆ