A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2020_images-1.png
Serdecznie zapraszamy uczestników do nowo powstałej pracowni Czwartki z polskim - ruszył właśnie II etap rekrutacji na rok szkolny 2020/2021
Serdecznie zapraszamy uczestników do nowo powstałej pracowni Czwartki z polskim - ruszył właśnie II etap rekrutacji na rok szkolny 2020/2021
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży z Ukrainy, Rosji i Białorusi, które na swój nowy dom wybrały Polskę. Celem pracy będzie wspieranie procesu integracji z nowym środowiskiem poprzez pomoc nabywaniu i doskonaleniu umiejętności językowych.
Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję uczyć się poprawnej wymowy, poszerzać zakres słownictwa, tworzyć dialogi związane z codziennymi sytuacjami życiowymi, lepiej rozumieć teksty literackie, wzmacniać poczucie pewności siebie w sytuacjach komunikacyjnych.
Metody pracy na zajęciach : ćwiczenia dykcyjne, praca z tekstami literackimi, konwersacje, elementy dramy, metody relaksacyjne i terapeutyczne podnoszące poczucie pewności siebie i redukcję stresu w sytuacjach społecznych.
Rozpoczął się nabór uczestników do nowej pracowni. Zapraszamy