b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2020_mas2.jpg

Dnia 21.X.2020 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury Konkursu Plastycznego „Sopot w maseczkach – zaprojektuj swój wzór maseczki”. Na konkurs wpłynęło 284 prac plastycznych z przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z naszego miasta.

Komisja artystyczna w składzie:

- Karolina Olszewska – Prusak

- Małgorzata Witek

postanowiła przyznać nagrody

Kategoria wiekowa PRZEDSZKOLA

NAGRODY otrzymują:

- MĄKA MACIEJ PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- STELLA STEFAŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- JAKUB OLEJNIK  PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- NATALIA RADOMSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- LEONARD EDEL PRZEDSZKOLE  NR 5  SOPOT

- ALEKSANDER STROIŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- RUTKOWSKA POLA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NARKIEWICZ WIKTOR PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NIKODEM ŻYJEWSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- OLEK KOLARCZYK PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- KAROLINA KRAC PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ALEKSANDRA FALTMAN PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ANIA KRZYŻYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- TYMON SMYCZYŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- ZOSIA HABASIŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- JUSTYNA LIDZBARSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- NOWOSIELSKA JULIA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- MATUSZCZAK ALICJA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- ALEKSANDRA GRUSZCZYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ŁANGOWSKA LENA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZCZAWIŃSKA IDA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZERENOS KLARA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- MARCEL BARA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- JULIA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JULIA DRYŻAŁ PRZEDSZKOLE  NR 10 SOPOT

- URSZULA PERTKIEWICZ MDK SOPOT

- POLA CZERDA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

 

Kategoria wiekowa KLASY  I – III

NAGRODY otrzymują:

- MALCHOW ANTONINA SP NR 7 SOPOT

- WIKTOR BUKO SP NR 9 SOPOT

- AYAN SHARMA SP NR 7 SOPOT

- MARDAKI ZUZANNA SP NR 7 SOPOT

- WOJCIECH GNACIŃSKI SP NR 7 SOPOT

- ADAM MROZOWSKI SP NR 7 SOPOT

- AMELIA BYSTREK SP NR 7 SOPOT

- ALICJA CIOŁKOWKA SP NR 7 SOPOT

- ZOSIA PACZYŃSKA SP NR 7 SOPOT

- FRANCISZEK TUKAJ SP NR 9 SOPOT

- MAKSYMILIAN WIŚNIEWSKI SP NR 7 SOPOT

- KUBA CVILKUS SP NR 7 SOPOT

- MARIUSZ MALTAK SP NR 7 SOPOT

- OLIWIER RAKUĆ SP NR 9 SOPOT

- STANISŁAW ADAMETZ MDK SOPOT

- STANISŁAW NAPIERAŁA MDK SOPOT

- INGA SIDORKIEWICZ SP NR 9 SOPOT

- AMELIA PAL SP NR 7 SOPOT

- HUBERT TOPOLSKI SP NR 7 SOPOT

- DĄBEK MARIA MDK SOPOT

- ZUZANNA KAŹMIERSKA MDK SOPOT

- KRUSZYŃKA IZA MDK SOPOT

- KORALIA MILEWSKA MDK SOPOT

- BAJDA BLANKA MDK SOPOT

- JULIA WYCINEK SP NR 9 SOPOT

- JESSEY ALLINSON MDK SOPOT

- ALICJA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JÓZEFINA SOBCZAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- LENA WROŃSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- KRYSTYNA WĄSOWSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ZOFIA SYROKWARZ MK SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  IV - VI

NAGRODY otrzymują:

- WERONIKA SZYDKOWSKA SASP

- ALEKSANDRA PIONTECKA SASP

- SONIA GIER SASP

- LUCIA STEFANIAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ROKSANA ANNA HYCYNA SP NR 7 SOPOT

- VITA IEFYMENKO SP NR 7 OPOT

- REUTER FILIP MDK SOPOT

 - IDA JASNOCH MDK SOPOT

- ALLINSON HOLY MDK SOPOT

- JULA NICEWICZ SP NR 9 SOPOT

- LAURA NOWAKOWSKA SP NR 9 SOPOT

- HOLLY ALLINSON MDK SOPOT

- KAROLINA KORNJENKO MDK SOPOT

- MIKOŁAJ DAWIDOWSKI MDK SOPOT

- ANNA RYBNIK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- SZYMON TABISZ SP NR 9 SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  VI - VIII

NAGRODY otrzymują:

- OLGA SAPUNETS  SP NR 1 SOPOT

- MAJA LANDA SASP

- KINGA APATI SP NR 9 SOPOT

- LENOLD BLOK SP NR 9 SOPOT

- ALICJA TRYNISZEWSKA SP NR 9 SOPOT

- NATALIA FILIPKOWSKA MDK SOPOT

- MADZIA CZAPCZYK MDK SOPOT

- ALICJA JANURA MDK SOPOT

- ULIA TIAŁOWSKA MDK SOPOT

- KAROLINA BYKS MDK SOPOT

- ŁUCJA ŁYTKOWSKA MDK SOPOT

- ANIA JEFYMENKO MDK SOPOT

Kategoria wiekowa SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAGRODY otrzymują:

I MIEJSCE – HELENA SCHWARZ II LO SOPOT

II MIEJSCE – JULIA ŁAPA I LO SOPOT

 

Informujemy, że dyplomy i nagrody dla Laureatów Konkursu zostaną dostarczone osobiście do placówek do połowy listopada (zwracamy się z prośbą o uprzedzenie o tym fakcie dyżurki, nagrody dostarczy p. Edyta Dawidowska)

 

Protokół do pobrania stąd: