b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_II_etap_plakat_aaaa-strona.jpg
Szanowni Państwo
Zapraszamy do II etapu rekrutacji na zajęcia w roku szkolnym 2021/2022 w MDK Sopot.
Aby zostać naszym wychowankiem i móc uczestniczyć w zajęciach należy:
- pobrać wniosek ze strony internetowej placówki www.mdk.sopot.pl
   zakładka O nas/Rekrutacja
- wypełnić go i przesłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- lub wrzucić go do skrzynki umieszczonej przy wejściu do budynku MDK.

Termin składania wniosków – do 19.05.2021 tylko do pracowni:

- Kreatywne Dziecko, Klub bajek,  Zespół wokalny „Muszelki”, Wokal, Śpiew i emisja głosu, Teatr, Karate, Gimnastyka artystyczna i Balet, Taniec, Szachy, Brydż, Orkiestra Dęta, Plastyka, Nauka gry na instrumentach dętych blaszanych oraz Nauka gry na instrumentach dętych drewnianych.

Zapraszamy do nowo powstałych pracowni

- Teatr z piosenką - podczas cotygodniowych spotkań dzieci  będą wyrażały swoje emocje za pomocą zabawy, tańca, śpiewu, ruchu, recytacji, mimiki czy dramatyzacji. Oprócz tego nauczą się wielu wierszy i fragmentów prozy, podczas roku szkolnego odbędą się mniejsze lub większe spektakle. Przeznaczona dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat.
- Gry i zabawy dla najmłodszych - pracownia stworzona dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat,
Program pracowni obejmuje - zajęcia świetlicowe ( gry i zabawy) o artystycznym charakterze,  które uwzględniają potrzeby edukacyjne oraz rozwojowe dzieci, a także ich możliwości psychofizyczne.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wniosek do pobrania z zakładki O nas/rekrutacja