A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_wakacje_2021-1.jpg

Akcja wakacyjna w MDK – Lato 2021

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie w okresie od 28 czerwca do 28 lipca pozostaje otwarty na wspieranie rodziców w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ofertę zajęć dla pozostających w mieście młodych Sopocian gwarantującą spędzenie wakacyjnego czasu w sposób rozwijający i twórczy. Nasze propozycje adresowane są do dzieci od lat 5 i młodzieży. Pierwszeństwo udziału w letnich zajęciach mają stali uczestnicy MDK, ale w miarę wolnych miejsc zapraszamy wszystkich, którzy zadeklarują wcześniej chęć skorzystania z naszych propozycji. :)

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Zgłoszenia można przesyłać od 17.06.2021 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  W zgłoszeniu należy przesłać  scan/foto „Zgoda na udział w Akcji Lato z MDK Sopot” ( do pobrania ze strony placówki lub ze skrzynki na drzwiach budynku).

W ofercie: zajęcia plastyczne, muzyczne – gra na instrumentach, zabawy muzyczne oraz nauka śpiewu, zajęcia teatralne, taneczne, rekreacyjne i sportowe, zajęcia dla najmłodszych oraz szachy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapewniamy bezpieczne warunki przebywania w placówce/ograniczona ilość osób w salach, dezynfekcja pomieszczeń/ oraz  ciekawe formy pracy z uczestnikami.

Przyjdź do MDK-u poznawać i rozwijać swoje zainteresowania ! Dobrze wykorzystaj wakacyjny czas, zanim wyruszysz w Polskę i szeroki świat !

Plan wakacyjny 2021 do pobrania stąd