A A A
b_250_180_16777215_0_0_images_aktualnosci_2021_plakat_ndi_2022.jpg
30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej. W tym roku największa orkiestra świata zagra w niedzielę, 30 stycznia w Sopocie, na którą zapraszają sopot.fotobank.pl Miasto Sopot, MOSiR Sopot Sopot oraz Młodzieżowy Dom Kultury SOPOT.

Już od godz. 10:00 będziemy rozkręcać letnią zadymę w środku zimy! Mamy dla Was program imprezy. WOŚP - SOPOT DLA ORKIESTRY  już tradycyjnie zapewni nam różnorodną koncertową zabawę.
W godzinach 12:00 do 17:00  lokalną scenę w Muszli Koncertowej (MOLO) reprezentować będą trójmiejscy artyści wykonujący różne gatunki gitarowego brzmienia:
O muzyczną oprawę tego wyjątkowego dnia zadbają także utalentowani reprezentanci Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie dzieci  z Zespół Muszelki z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, młodzież z Pracownia Wokalna Mdk Sopot oraz Pracownia śpiewu w MDK w Sopocie i Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy MDK w Sopocie
Tanecznym krokiem do zabawy zaproszą nas zaś uczestnicy Pracownia Tańca Współczesnego Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie i Pracownia Gimnastyki Mdk Sopot
W trakcie całego Finału na scenie odbędą przeróżne licytacje, a wśród publiczności spotkamy przechadzających się wolontariuszy z puszkami : )

30. FINAŁ WOŚP  to również rozmaite atrakcje dla całej rodziny.
Od godziny 10:00 do 16:00  na sopockiej plaży zagoszczą po raz kolejny pojazdy militarne gdzie pojawi się m.in. grochówka z kuchni polowej.
Ratownicy z Sopockie WOPR przygotują pokazy ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy.
O rozgrzanie atmosfery postarają się nieustraszone Sopocki Klub Morsów, które zaprezentują zimową kąpiel o godzinie 12:00.

O godz. 15:00 w Sali Koncertowej PFK Sopot Opera Leśna odbędzie się Koncert Polskiej Filharmonii Kameralnej Sopot.

Koszykarze Trefl Sopot zapraszają do owocnych licytacji klub wystawił na licytacje m.in. klubową kurtkę oraz piłkę i koszulkę z podpisami zawodników.

Przypominamy również, że 29 stycznia 2022 o godz. odbędzie się 1. BIEG SOPOT DLA ORKIESTRY szczegółowe informacje dostępne są na stronie ???.?????.?????.??
Równocześnie przypominamy, że wydarzenie organizowane jest z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego. Prosimy o odpowiedzialne zachowanie, dbajmy o siebie i innych!
O godz. 16:30 Sopocki Teatr Muzyczny Baabus Musicalis graz z WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej. Teatr otwiera wrota Teatru na Morze i zaprasza na koncert aktorek i aktorów STM Baabus Musicalis, którzy wraz z muzykami wykonają dla Państwa szlagiery musicalowe, utwory autorstwa Jagody Jagson i kolędy dla podtrzymania świątecznej atmosfery. W trakcie koncertu wolontariusze z puszkami, zbierać będą na ratowanie wzroku małych pacjentów p[od hasłem "Przejrzyj na oczy!" Bądźmy razem od strony plaży przy klubie Atelier! Babel & Jagoda wraz z zespołem STM Baabus Musicalis

Równocześnie przypominamy, że wydarzenie organizowane jest z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego. Prosimy o odpowiedzialne zachowanie, dbajmy o siebie i innych!
Do zobaczenia