b_250_180_16777215_0_0_images_aktualnosci_2019_wakacje-20191.jpg

Pod chmurką z kulturą –  wakacyjne zajęcia dla dzieci i młodzieży w MDK Sopot

Zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie na pełne atrakcyjnych zajęć lato. Podczas tegorocznych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dla dzieci i młodzieży, które spędzają wakacje w mieście, Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie przygotował ciekawe  i różnorodne zajęcia.
Wakacje w MDK Sopot ruszają już 24 czerwca 2019 roku i potrwają do 15 lipca 2019 roku w godzinach przedpołudniowych.
Zapraszamy dzieci już od 5 roku życia.
W programie przewidzieliśmy zajęcia sportowo-rekreacyjne, spacery edukacyjne, zajęcia taneczne i muzyczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plenerowe -plastyczne oraz wiele innych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy. Szczegółowy program akcji wakacyjnej jest dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Plan Zajęć/Plan wakacyjny