Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Artykuły

Posiedzenie Jury IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot” - „Spacer sopockimi ulicami śladami niezwykłych domów, kamieniczek”

 

Dnia 18 maja 2016 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Jury IV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot” - „Spacer sopockimi ulicami śladami niezwykłych domów, kamieniczek”.

 

 

Na konkurs wpłynęło 249 prac plastycznych oraz 4 rzeźby z przedszkoli, szkół oraz placówek oświatowych z całej Polski.

Jury w składzie :
- Katarzyna Wieczorkowska – artysta, plastyk, nauczyciel plastyki
- Jagna Mackiewicz – Bikovska - artysta, plastyk, nauczyciel plastyki
postanowiło przyznać nagrody oraz wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA – 4 – 7 LAT:
I miejsce – Wiktoria Kamińska, lat 7 – Sopockie Ognisko Plastyczne,
II miejsce – Maria Nicewicz, lat 7 – MDK Lidzbark Warmiński,
II miejsce – Natasza Więzowska, lat 6 – MDK Stargard,
III miejsce – Julia Wasilewska, lat 7,5 – MDK Gdynia,
III miejsce – Agata Wiczlińska, lat 6 – Przedszkole nr 1 Sopot,

Wyróżnienia:
Kuba Janicki, lat 5 – Przedszkole Nr 1 Sopot,
Nikodem Abramowicz, lat 6 – Przedszkole Nr 12 Sopot,
Zofia Szymańska, lat 6 – Przedszkole Nr 1 Sopot,
Maria Piworowicz, lat 7 – SP Nr 9 Sopot,

II KATEGORIA WIEKOWA – 8 – 11 LAT
I miejsce – Adam Kaim, lat 11 – Pałac Młodzieży Gdańsk,
I miejsce – Karolina Kolbowicz, lat 10 – Pałac Młodzieży Szczecin,
II miejsce – Melania Wargin, lat 8,5 – Sopockie Ognisko Plastyczne,
II miejsce – Maks Kokłowski, lat 11 – SP Nr 7 Sopot,
III miejsce – Filip Saczek, lat 8 – Sopockie Ognisko Plastyczne,

Wyróżnienia:
Maria Lewandowska, lat 11 – SP Nr 8 Sopot,
Maja Słowik, lat 8 – Sopockie Ognisko Plastyczne,
Julia Salamon, lat 9 – MDK „KRZESŁAWICE” Kraków,

III KATEGORIA WIEKOWA 12 – 15 LAT
I miejsce – Oliwia Budzusz, lat 12 – Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo – Wychowawczych Wejherowo,
I miejsce – Alicja Pieszko, lat 15 – Pałac Młodzieży Szczecin,
II miejsce – Aleksander Kostrzewski, lat 12 – Pałac Młodzieży Gdańsk,
II miejsce – Oliwia Stasiak, Lat 12 – SP Nr 10 Rumia,
III miejsce – Róża Stosik, Lat 11 – Sopockie Ognisko Plastyczne,
III miejsce – Antoni Łuczak, Lat 12 – SP Nr 8 Sopot,

Wyróżnienia:
Julia Ganiec, lat 12 – SP Nr 7 Sopot
Helena Schwar, lat 12 – Sopockie Ognisko Plastyczne

IV KATEGORIA WIEKOWA 16 – 20 LAT
I miejsce – Julia Magrean, lat 15 – Pałac Młodzieży Gdańsk,
I miejsce – Mikołaj Miluch, lat 18 – Pałac Młodzieży Szczecin,
II miejsce – Martyna Mucharska, lat 14 – Pałac Młodzieży Gdańsk,
II miejsce – Patrycja Roszkowska – Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących Kartuzy,
III miejsce – Angelika Konopielko, lat 19 – MDK Lidzbark Warmiński,
III miejsce – Zuzanna Krakowiak, lat 17 – MDK Tomaszów Mazowiecki,

Wyróżnienie:
Wojciech Dobek - Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących Kartuzy

KATEGORIA RZEŹBA
I miejsce – Zofia Zarzycka, lat 6 - Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne Wrocław,
I miejsce – Julia Owińska, lat 6 - Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne Wrocław,
I miejsce – Edyta Owińska, lat 6 - Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne Wrocław,
I miejsce – Marek Lazurek – Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci I Młodzieży Wrocław,

Uroczyste wręczenie nagród Laureatom odbędzie się 31 maja 2016 roku o godzinie 16.30 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie.
Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Edyta Dawidowska
Koordynator konkursu

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna