Protokół z posiedzenia Jury I Wojewódzkiego Konkursu Wokalnego „Piosenki o Polsce” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego
Dnia 10 listopada 2017 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbył się I Wojewódzki Konkurs Wokalny „Piosenki o Polsce” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego. Na konkurs zgłosiło się 65 wokalistów ze szkół i placówek oświatowych z województwa pomorskiego.
Jury w składzie:
  • pani Małgorzata Witek – muzyk, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą, prowadzi zajęcia umuzykalniające oraz naukę gry na pianinie i flecie
  • pan Ryszard Szymaszek – muzyk, absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu, długoletni pracownik Teatru Muzycznego w Gdyni, na co dzień pracuję z młodzieżą prowadząc zajęcia nauki gry na gitarze
  • pan Michał Sasinowski – muzyk, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą ucząc gry na orkiestrach dętych, prowadzi Orkiestrę Dętą
postanowiło przyznać nagrody oraz wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE
MAGDALENA PILANOWSKA -Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów ”Kuźnia Talentów” Gdynia

II MIEJSCE
ANDRZEJ BOGUSZEWSKI - GDAŃSK
WIKTORIA ROZENKO - Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów ”Kuźnia Talentów” Gdynia
MACIEJ ANTOŃCZAK - Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów ”Kuźnia Talentów” Gdynia
ADAM KORDOWSKI - SP NR 14 GDAŃSK

III MIEJSCE
ZOFIA TARTAS - SP NR 2 REDA
ZUZANNA DRAMCZYK
HANNA CZAPP
OLGA ŻORNACZUK - SP RUMIA

WYRÓŻNIENIA:
ZOSIA STOLA - SP W WYTOWNIE
KLAUDIA ZORNIAK
PIOTR KOWALCZUK - KLUB MACIUŚ I GDAŃSK
NINA GRZYWACZ

II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE
HELENA KRÓL - SP PROGRAMÓW INDYWIDUALNYCH GDAŃSK
ZUZANNA POLAŃSKA -  SP W POGÓRZU

II MIEJSCE
MAGDALENA MIKULSKA - PZPOW WEJHEROWO
MAŁGORZATA MOCARSKA - PORTART BANINO
JOANNA PŁATWA - CENTRUM KULTURY GMINY USTKA

III MIEJSCE
DOMINIKA KURYŁOWICZ - SP NR 5 MALBORK
WIKTORIA OSSOWSKA - SP W POGÓRZU

WYRÓŻNIENIA:
ANTONINA MILCZEK - INTEGRACYJNE STUDIO TWÓRCZE KIELNO
ROKSANA GARBOLIŃSKA - SP W ZALESKICH
ADRIANNA KORDOWSKA - SP NR 14 GDAŃSK
JUSTYNA GAPIŃSKA - SP W POGÓRZU
ALEKSANDRA DOCZIK - GIMNAZJUM BANINO

III KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE
WANESA DYŚ - MDK SŁUPSK
PRZEYSŁAW BRUHN - PZPOW WEJHEROWO

II MIEJSCE
WERONIKA DUNST - MDK SOPOT
ALEKSANDRA ROWICKA - XIX LO GDAŃSK

III MIEJSCE
ROKSANA BIAŁEK - CENTRUM KULTURY GMINY USTKA
JULIA NAWACKA - MDK SŁUPSK

WYRÓŻNIENIE:
JOANNA GRABOWSKA - PZPOW WEJHEROWO