Dnia 23 marca 2018 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Jury VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock ‘N’ Roll” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu. Na konkurs wpłynęło 650 prac w kategorii rysunek, malarstwo oraz 68 prac przestrzennych z całej Polski.

Jury w składzie

- Karolina Olszewska – Prusak – artysta, plastyk, Absolwentka ASP  W Gdańsku – Wydział Malarstwa specjalność grafika warsztatowa

- Jagna Mackiewicz – Bikovska – nauczyciel plastyki, prowadzi w MDK Sopot zajęcia w Pracowni Malarstwa i Rysunku, pracuje z dziećmi i młodzieżą

- Jerzy Rajczyk – wokalista, kompozytor,  

- Piotr Krzewiński – muzyk rockowy, kompozytor, perkusista w zespole SAiN

postanowiło przyznać nagrody oraz wyróżnienia

I KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

ANTONI KRZYŻOWSKI – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BOŻENA SZYNKIELEWSKA

II MIEJSCE

JAKUB OSTROWSKI – MDK LĘBORK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BEATA SIWIEC

III MIEJSCE

AMELIA MILCZANOWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

WYRÓŻNIENIA:

 - JAKUB KARWOWSKI – POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W LUBARTOWIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA GRABOWSKA

- MARCEL DUDZIŃSKI – SP NR 14 GDAŃSK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ZDZISŁAWA GŁOWIENKA

- JOANNA TORBICKA – MDK LĘBORK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALINA WALKUSZ

- HELENA WITER – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA DAWIDOWSKA

- BARTOSZ DOROBA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – HANNA STEFAŃSKA

- KRYSIA BOROWIECKA – MDK PRUSZKÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALINA DORADA - KRAWCZYK

- KAROLINA SOBCZAK – SP 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA LEWCZUK

- MIKOŁAJ DAWIDOWSKI – SP 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA LEWCZUK



II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

KATARZYNA BARAN – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

ZUZANNA SKRZYŃSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

III MIEJSCE

KATARZYNA RYBICKA – SP NR 51 LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MARIUSZ KOWAL

WYRÓŻNIENIA:

- IWO GRUSZEWSKI – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- MARTYNA NATKAŃSKA – SP NR 3 DARŁOWO

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JUSTYNA TOMCZYK

- JOANNA WICHERT – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- LUCYNA SCHWARZ – SP NR 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALEKSANDRA KOTARSKA

- KAJETAN ŚLEPSKI – SP NR 1 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BARBARA ŁABAN - JANUSZKO

- NATALIA BURDA - MDK NR 5 W BYDGOSZCZY

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DANUTA BICZKOWSKA

- SANDRA JOGIEŁO – SP NR 1 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BARBARA ŁABAN - JANUSZKO

- BERENIKA BIAŁKE – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- MARTYNA ŻERO - SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- MARTYNA ROZALSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

III KATEGORIA WIEKOWA

 I MIEJSCE

ANNA PIEKARSKA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

I MIEJSCE

SANDRA WIŚNIEWSKA – MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – TERESA OLCZAK

I MIEJSCE

KLAUDIA MATUSZEWSKA - MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – TERESA OLCZAK

II MIEJSCE

MACIEJ KOS – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

JAKUB KURZEJA – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

DOMINIKA POSPIESZYŃSKA – XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

III MIEJSCE

ALLEN WOŁOWSKI – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

WYRÓŻNIENIA:

- ROKSANA RADOMSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- ANGELIKA CZERNIŃSKA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

- EMILIA OBNISKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

IV KATEGORIA WIEKOWA

WYRÓŻNIENIA:

- PATRYCJA SZYK – MDK SOPOT

 OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- JUSTYNA ZWIERNIK – MDK OSTRÓW WIELKOPOLSKI

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA BIELAWSKA

- ANNA KRAJEWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

KATEGORIA OPEN

I MIEJSCE

MIŁOSZ GALA – PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – STANISŁAWA KUMOREK

II MIEJSCE

PATRYCJA WÓJCIAK – SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

III MIEJSCE

ANNA GASSION – PAŁAC MŁODZIEZY BYDGOSZCZ

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA WANKO – JASTROWSKA

WYRÓŻNIENIA:

- BARTŁOMIEJ MAŁECKI - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

- JAREK WILCZYŃSKI - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

-DOMINIKA PADŁO – PAŁAC MŁODZIEZY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY -  STANISŁAWA KUMOREK

- ŁUKASZ RACZYŃSKI – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANNA GRABSKA

- NIKOLA ADAMOWICZ, NATALIA BERNATOWICZ, ADAM CZUPRETA, KRYSTIAN DURZYŃSKI, NIKODEM GÓRSKI, ALAN KOZŁOWSKI, KAJETAN KRZEMIŃSKI, PIOTR SUCHAN, PAULINA MICH, MICHAŁ MIROŃSKI – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGNIESZKA KUPIEC, ALEKSANDRA RUSIECKA

- ANTONI ZACHARA – PAŁAC MŁODZIEZY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY -  STANISŁAWA KUMOREK

 

PRACA PRZESTRZENNA
I KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

MARIA MARKIEWICZ – WCK WEJHEROWO

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA  ŚLIWIŃSKA

II MIEJSCE

– EMILIA MALOSEK – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

II MIEJSCE

MAGDALENA GASZTYCH – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

III MIEJSCE

MAJA HOŁOWNIA – STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

WYRÓŻNIENIA:

- MAJA PNIEWSKA – SP NR 26 GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY –

- ZUZANNA KLIMCZAK – SP NR 8 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DOROTA CZAJKOWSKA

- ANNA WULKOWICZ - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- JULIA WOJTOWICZ - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- MARIA EJSMONT – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

- PATRYCJA NIEMANOWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

AGNIESZKA GŁUSZKIEWICZ – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

II MIEJSCE

RAFAŁ MARKOWSKI – SP NR 25 GDAŃSK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANDRZEJ KOWALSKI

III MIEJSCE

AGATA WOJTOWICZ - XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

WYRÓŻNIENIA:

- JUSTYNA BAUMER - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- MILENA JASZCZOŁT - XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

 

III KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

JULIA ZUDZIN – MDK BYDGOSZCZ

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DANUTA BICZKOWSKA

II MIEJSCE

INEZ ZUK – ZESPÓŁ SZKÓŁ JEZUITÓW GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

IV KATEGORIA OPEN

I MIEJSCE

KAMIL LIESKE – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANNA GRABSKA

 

 

Wręczenie nagród Laureatom konkursu odbędzie się 9 kwietnia 2018 o godzinie 16:30 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, Al. Niepodległości 763.
Przypominamy, że nie wysyłamy nagród , prosimy o przybycie Laureatów konkursu wraz
z nauczycielami, opiekunami.