Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Plan zajęć

Aktualizacja: 6.09.2017

NAZWISKO NAUCZYCIELA
PRACOWNIE
S
RR
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA KLUB BAJEK 20 25
16.00-17.30 15.30-17.00
ORGANIZACJA IMPREZ
16

14.00-17.00
11.00-16.00 13.00-15.30 13.00-17.00 12.00-17.00
CYBERSKA KRYSTYNA
TEATR
21
25


16.30-19.00
(11-13 L)

16.30-19.00
(od 14 L)

ORGANIZACJA IMPREZ
16

9.00-14.00 9.00-14.00 15.30-16.30 9.00-14.00

DAWIDOWSKA EDYTA
KREATYWNE DZIECKO
20
30
15.00-16.30
14.30-16.00


ORGANIZACJA IMPREZ 16


9.00-14.00

8.00-15.00 8.00-12.00
RĘKODZIEŁO 5 40
14.30-16.30
GRENKA JUSTYNA TANIEC Z GIMNASTYKĄ ARTYSTYCZNĄ
28
35
15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)

15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L
)

16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)



KACMAJOR ANNA
FORMY TANECZNO-RUCHOWE
21
27

35

15.00-16.30


15.00-16.30
MAŻORETKI / CHEERLEADERKI 28 35 16.30-18.00 16.30-18.00
LEPA MARLENA WOKAL
27
25
15.30-16.15
16.15-17.00
17.00-17.45
17.45-18.30
18.30-19.15

17.00-17.45 17.45-18.30 18.30-19.15 15.30-16.15 16.15-17.00 17.00-17.45
17.45-18.30


MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA PLASTYKA MŁODZIEŻOWA / RYSUNEK 36
38
45
50*
16.00-19.00
dorośli
15.30-19.00
dorośli
15.30-18.00
(9-12 L)
16.00-18.00
(13-18 L)
16.00-18.00
(15-18 L)
MIKUŁAN SYLWESTER KARATE
27
29
35
15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)


18.45-19.30
(9+ L)
S.27
15.45-16.30

(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30 (9+ L)
Karate z elem. technik samoobrony

15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30
(9+ L)
Dzieci i młodzież przyg. do zawodów


RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA
20
20



15.30-18.30

SŁOMKA MARTYNA J. ANGIELSKI
20
19

30


14.00-15.00
(5-6 L)
15.00-16.00
(7-10 L)
16.00-17.00
(11-13 L)



SZAFRANKIEWICZ NATALIA TEATR TAŃCA
28
35

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-18.30
(15+ L)

15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.45
(11-14 L)
17.45-18.30
(15+ L)
18.30-19.15
gr. zaawans.


SZYMASZEK RYSZARD GITARA
39
40
16.00-18.15
15.30-19.15 16.00-19.00 15.30-18.30 16.00-17.30
TOEPLITZ ARTUR SZACHY
19
25

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)

15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-19.15
(11+ L)

LIPKA DAWID ORKIESTRA DĘTA, TRĄBKA, PUZON 43 25
15.30-18.30 15.30-19.15

SASINOWSKI MICHAŁ ORKIESTRA DĘTA SAKSOFON
43
25

14.30-19.00

16.55-19.10
15.15-19.00

WIECZORKOWSKA KATARZYNA PLASTYKA DZIECIĘCA / CERAMIKA
35
45
16.00-19.00
(10-12 L)
15.30-19.00
(6-9 L)
15.00-18.00
(10-12 L)
16.00-18.00
(6-9 L)
16.00-18.00
WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
32
30
14.30 -17.30 14.30-17.30
14.30-17.30
14.30-17.30

RYTMICZNO-MUZYCZNA 21 20
14.30-15.15 (5 L)
15.15-16.00
(6 L)
WISZNIEWSKI MARIUSZ MODELARNIA
31
25
16.00-18.45
(8-12 L)




16.00-18.30
(12+ L)

BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA

75
16.20-17.00



8.00-8.40
8.40-12.00

LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA 16.20-17.00



15.30-17.40 8.00-12.00

* Dorośli 50 zł

Plan zajęć do pobrania także stąd

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Plan zajęć pracowni