A A A

Zbliżają się ferie zimowe, które w naszym województwie przypadają na okres od 16 do 27 stycznia 2023r. Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie przygotował propozycje zajęć dla dzieci i młodzieży spędzającej czas wolny od nauki w mieście.

W ofercie: zajęcia plastyczne, teatralno-plastyczne, clip-dance, balet,  zajęcia muzyczne – gra na instrumentach ( gitara, saksofon, trąbka, puzon, perkusja), zajęcia wokalne, teatr z piosenką, teatralne dla dzieci i młodzieży, taniec współczesny, piosenka aktorska, zajęcia z zespołem wokalnym „Muszelki” dla najmłodszych, treningi karate oraz szachy .

Nasza oferta skierowana jest do uczestników zajęć stałych w placówce oraz do wszystkich chętnych mieszkańców Sopotu od lat 5+.
Zapisy dzieci spoza placówki na wybrane przez rodziców zajęcia drogą elektroniczną rozpoczynają się od 2 stycznia i potrwają do 12 stycznia na wszystkie zajęcia, które w planie maja dopisek „zajęcia otwarte”. Nie będzie zapisów do pracowni, które w planie mają zapis „zajęcia zamknięte”.
Adres do zapisów elektronicznych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapewniamy bezpieczne warunki przebywania w placówce/ograniczona ilość osób w salach, dezynfekcja pomieszczeń/ oraz  ciekawe formy pracy z uczestnikami.

Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia zimowej przerwy od nauki w pracowniach Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie. Być może kontakt z zajęciami w MDK stanie się okazją do  odkrycia nowych pasji i zainteresowań. Udział dzieci w zajęciach jest bezpłatny.

PLAN FERII ZIMOWYCH 2023ZGODA RODZICA/OPIEKUNA PRAWNEGO