Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie

U nas kreatywnie spedzisz czas

Program przesłuchań Wojewódzkiego Konkursu "Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej"

Program przesłuchań

Wojewódzkiego Konkursu

„Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej”

 

 

1. Godzina 9.40

/Próby z akustykiem dla I kategorii wiekowej/

2. Godzina 10.00

/Inauguracja/

3. Godzina 10.05 – 11.10

/Przesłuchania I kategorii wiekowej/

4. Godzina 11.10 – 11.50

/Przerwa - sala nr 28 poczęstunek dla uczestników/

5. Godzina 11.20 – 11.50

/Próby z akustykiem kategorii wiekowej II /

6. Godzina 11.50 – 12.05

/Ogłoszenie wyników I kategorii wiekowej oraz wręczenie nagród/

7. Godzina 12.05 – 14.05

/Przesłuchania II kategorii wiekowej /

8. Godzina 14.05– 14.45

/Przerwa – sala nr 28 poczęstunek dla uczestników/

9. Godzina 13.20 – 14.45

/Próby z akustykiem III Kategorii wiekowej/

10. Godzina 14.50 – 15.50

/Przesłuchania kategorii  III kategorii/

11. Godzina 17.00

/Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród II, III kategorii/

Godziny przesłuchań są orientacyjne, prosimy przybyć wcześniej przed planowanym przesłuchaniem oraz dostosować się do wydzielonych godzin prób z akustykiem.

I kategoria wiekowa

7 – 10 lat

1. Weronika Chrzanowska, 10 lat Osiedlowy klub PIASTUŚ GDAŃSK

„By coś zostało z tych dni”

2. Kalina Kozłowska, 10 lat SP nr 8 Sopot

„Kawiarenki”

3. Paulina Gmyrek, lat 10 Żukowo

"Wymysliłam się"

4. Alexsandra Dwojakowska, lat 9 Centrum Edukacji Twórczej Kowale

„Mam temat na życie”

5. Daria Potocka, lat 10 Osiedlowy klub PIASTUŚ GDAŃSK

„Kawiarenki”

6.  Oliwia Wójtowicz, 8 lat SP nr 8 Sopot

„Gondolierzy znad Wisły”

7. Nadia Pomierska, lat 10 SP nr 4 Kwidzyn

„Taka łagodna”

8. Patrycja Teterycz, lat 10 Sitna

„Co mnie w tobie zachwyciło”

9. Łukasz Karwowski, lat 7 Centrum Edukacji Twórczej Kowale

„By coś zostało z tych dni”

10. Oliwia Wójcicka, lat 9  Centrum Edukacji Twórczej Kowale

„Kawiarenki”

11.  Nikola Marchlewicz, lat 7, SP nr 5 Kwidzyn

„Wesoły balonik”

12. Magdalena Nowicka, Sp nr 26 Gdynia

„Zwariowany dzień”

13. Adrianna Klinkosz,  lat 10 SP Bolszewo

„Beatelmania story"

II kategoria wiekowa

11 – 14 lat

1. Sandra Splisgardt, lat 13 Ognisko Muzyczne Gama Kiełpino Górne

„Wymyśliłam cię”

2. Aleksandra Wróbel, lat 12 SP Borkowo

„Co mnie w Tobie zachwyciło”

3. Zuzanna Krosnowska, lat 12 SP nr 4 Kwidzyn

„Przeczucie”

4. Aleksandra Doczik, lat 11 SP Banino

„Wymyśliłam Cię”

5. Małgorzata Mocarska, lat 12 SP Banino

„Chłopcy z weselszych lat”

6. Aleksandra Rowicka, lat 13 Pruszcz Gdański

„Beatelmania story”

7. Wiktoria Pacyniak, lat 12 SP nr 4 Kwidzyn

„Z oddalenia”

8. Maja Dawidowska, lat 13 SP Banino

„Wymyśliłam Cię”

9. Olga Maja Gołębiewska, lat 12 Sopot

„Być narzeczoną twą”

10. Julianna Kubiak, lat 12 SP nr 4 Kwidzyn

„Był ktoś”

11. Martyna Kamrowska, lat 13 Zespół Szkolno – Przedszkolny Borkowo

”Wymyśliłam Cię”

12. Izabela Kuling, 11 lat Zespół Kształcenia Wychowania Dzierżążno

„Kawiarenki”

13. . Zuzanna Ślusarz, lat 12 SP nr 5 Malbork

„Motylem jestem”

14. Natalia Banaś, lat 13 SP Banino

„Wymyśliłam Cię”

15. Gabriela Śliwińska, lat 13 SP nr 5 Kwidzyn

„Gdy serce mówi tak”

16. Zuzanna Maźniewska , lat 13, SP nr 9 Sopot

17. Weronika Rostkowska, lat 11 SP nr 70 Gdańsk

„Beatelmania story”

18. Oliwia Klohs, lat 11 MDK Sopot

„Motylem jestem”

19. Martyna Kwiatkowska, lat 14 Gdańsk

„Wymyśliłam Cię”

20. Weronika Walenciak, 14 lat Gimnazjum Salezjańskie Rumia

„Piosenka spod welonu”

21. Weronika Sząszor, lat 13 Zespół Szkolno – Przedszkolny Borkowo

„Wymyśliłam Cię”

22. Agata Śliwińska, lat 12 SP nr 5 Kwidzyn

„Przeczucie”

23. Julia Kamińska, 11 lat Chojnice

„Beatelmania story”

24.  Paulina Pajewska, lat 14 Zespół Kształcenia Podstawowego i Gimnazjalnego Gdańsk

„Wymyśliłam Cię”

25. Dominika Ryś, lat 12 SP nr 4 Kwidzyn

„Jedyne słowo TY”

26. Roksana Blok, 13 lat SP nr 2 Kościerzyna

"Pójdę z tobą"

III kategoria wiekowa

15 – 19 lat

1. Ewelina Machlewska – 18 lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Rumia

„Wymyśliłam Cię”

2. Sandra Kaszubowska, lat 16 Osiedlowy Klub „PIASTUŚ” Gdańsk

„Byłeś słońcem moich dni”

3. Julia Rafałowska, lat 16 MDK Sopot

„Kawiarenki”

4. Klaudia Kułakowska, 17 lat, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Wejherowo

„Fala”

5. Aleksandra Wygańczuk, 16 lat Fabryka Wokalu Gdynia

„Milczenie we dwoje”

6. Aleksandra Rutkowska, 16 lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Rumia

„By coś zostało z tych dni”

7. Julia Kełpińska, 15 lat Fabryka Wokalu Gdynia

„Ballada dla maluszka”

8. Nina Karpińska, 15 lat Prywatny zespół Szkół „PRYMUS” Kościerzyna

„By coś zostało z tych dni”

9. Klaudia Zientara ZS nr 1 Sopot

„Wymyśliłam Cię”

10. Beata Riegel, 17 lat Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 Wejherowo

„Co mnie w Tobie zachwyciło”

11. Dominika Kwiatkowska, lat 19 Żukowo

„Wymyśliłam Cię”

12. Katarzyna Szczygieł, lat 16 Gimnazjum nr 3 Słupsk

„Niech tańczą nasze serca”

 

Do zobaczenia we wtorek :)

O nas...

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego.

Czytaj więcej

Kadra

W MDK pracuje grono osób mających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Czytaj więcej

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczestników zajęć MDK Sopot.

Czytaj więcej

Kontakt z nami

Młodzieżowy Dom Kultury
Al. Niepodległości 763
81-838 Sopot
Tel.: 58 551 41 31
Fax: 58 551 43 78
email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jesteś tutaj: Strona główna > Nasze pracownie > Aktualności > Program przesłuchań Wojewódzkiego Konkursu "Piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej"