b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2018_PLAKAT-BF-2.jpg
Dnia 23 marca 2018 roku odbyło się posiedzenie Jury VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Niech żyje Rock 'N' Roll"
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu.

Wręczenie nagród połączone z wystawą prac oraz występami artystycznymi Laureatów Konkursu Piosenki Romualda Lipko odbędzie się 9 kwietnia 2018 roku o godzinie 16:30 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, Al. Niepodległości 763.
Na uroczystości obecny będzie pan Romuald Lipko.

Posiedzenie Jury VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock ‘N’ Roll”
pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego
 

Dnia 23 marca 2018 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Jury VI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock ‘N’ Roll” pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Sopotu. Na konkurs wpłynęło 650 prac w kategorii rysunek, malarstwo oraz 68 prac przestrzennych z całej Polski.

Jury w składzie

- Karolina Olszewska – Prusak – artysta, plastyk, Absolwentka ASP  W Gdańsku – Wydział Malarstwa specjalność grafika warsztatowa

- Jagna Mackiewicz – Bikovska – nauczyciel plastyki, prowadzi w MDK Sopot zajęcia w Pracowni Malarstwa i Rysunku, pracuje z dziećmi i młodzieżą

- Jerzy Rajczyk – wokalista, kompozytor,  

- Piotr Krzewiński – muzyk rockowy, kompozytor, perkusista w zespole SAiN

postanowiło przyznać nagrody oraz wyróżnienia

I KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

ANTONI KRZYŻOWSKI – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BOŻENA SZYNKIELEWSKA

II MIEJSCE

JAKUB OSTROWSKI – MDK LĘBORK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BEATA SIWIEC

III MIEJSCE

AMELIA MILCZANOWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

WYRÓŻNIENIA:

 - JAKUB KARWOWSKI – POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W LUBARTOWIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA GRABOWSKA

- MARCEL DUDZIŃSKI – SP NR 14 GDAŃSK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ZDZISŁAWA GŁOWIENKA

- JOANNA TORBICKA – MDK LĘBORK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALINA WALKUSZ

- HELENA WITER – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA DAWIDOWSKA

- BARTOSZ DOROBA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – HANNA STEFAŃSKA

- KRYSIA BOROWIECKA – MDK PRUSZKÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALINA DORADA - KRAWCZYK

- KAROLINA SOBCZAK – SP 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA LEWCZUK

- MIKOŁAJ DAWIDOWSKI – SP 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA LEWCZUK



II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

KATARZYNA BARAN – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

ZUZANNA SKRZYŃSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

III MIEJSCE

KATARZYNA RYBICKA – SP NR 51 LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MARIUSZ KOWAL

WYRÓŻNIENIA:

- IWO GRUSZEWSKI – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- MARTYNA NATKAŃSKA – SP NR 3 DARŁOWO

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JUSTYNA TOMCZYK

- JOANNA WICHERT – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- LUCYNA SCHWARZ – SP NR 7 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ALEKSANDRA KOTARSKA

- KAJETAN ŚLEPSKI – SP NR 1 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BARBARA ŁABAN - JANUSZKO

- NATALIA BURDA - MDK NR 5 W BYDGOSZCZY

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DANUTA BICZKOWSKA

- SANDRA JOGIEŁO – SP NR 1 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – BARBARA ŁABAN - JANUSZKO

- BERENIKA BIAŁKE – MDK SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- MARTYNA ŻERO - SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- MARTYNA ROZALSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

III KATEGORIA WIEKOWA

 I MIEJSCE

ANNA PIEKARSKA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

I MIEJSCE

SANDRA WIŚNIEWSKA – MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – TERESA OLCZAK

I MIEJSCE

KLAUDIA MATUSZEWSKA - MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – TERESA OLCZAK

II MIEJSCE

MACIEJ KOS – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

JAKUB KURZEJA – SP W DOBKOWICACH

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – JERZY JANKOWSKI

II MIEJSCE

DOMINIKA POSPIESZYŃSKA – XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

III MIEJSCE

ALLEN WOŁOWSKI – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

WYRÓŻNIENIA:

- ROKSANA RADOMSKA – SP NR 9 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAGDALENA JANISZEWSKA

- ANGELIKA CZERNIŃSKA – PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – SAIDA SICZEK

- EMILIA OBNISKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

IV KATEGORIA WIEKOWA

WYRÓŻNIENIA:

- PATRYCJA SZYK – MDK SOPOT

OPIIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA WIECZORKOWSKA

- JUSTYNA ZWIERNIK – MDK OSTRÓW WIELKOPOLSKI

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA BIELAWSKA

- ANNA KRAJEWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

KATEGORIA OPEN

I MIEJSCE

MIŁOSZ GALA – PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – STANISŁAWA KUMOREK

II MIEJSCE

PATRYCJA WÓJCIAK – SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

III MIEJSCE

ANNA GASSION – PAŁAC MŁODZIEZY BYDGOSZCZ

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EWA WANKO – JASTROWSKA

WYRÓŻNIENIA:

- BARTŁOMIEJ MAŁECKI - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

- JAREK WILCZYŃSKI - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGATA NICIŃSKA – CICHOWLAS

-DOMINIKA PADŁO – PAŁAC MŁODZIEZY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY -  STANISŁAWA KUMOREK

- ŁUKASZ RACZYŃSKI – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANNA GRABSKA

- NIKOLA ADAMOWICZ, NATALIA BERNATOWICZ, ADAM CZUPRETA, KRYSTIAN DURZYŃSKI, NIKODEM GÓRSKI, ALAN KOZŁOWSKI, KAJETAN KRZEMIŃSKI, PIOTR SUCHAN, PAULINA MICH, MICHAŁ MIROŃSKI – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – AGNIESZKA KUPIEC, ALEKSANDRA RUSIECKA

- ANTONI ZACHARA – PAŁAC MŁODZIEZY TARNÓW

OPIEKUN ARTYSTYCZNY -  STANISŁAWA KUMOREK

 

PRACA PRZESTRZENNA
I KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

MARIA MARKIEWICZ – WCK WEJHEROWO

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – KATARZYNA  ŚLIWIŃSKA

II MIEJSCE

– EMILIA MALOSEK – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

II MIEJSCE

MAGDALENA GASZTYCH – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

III MIEJSCE

MAJA HOŁOWNIA – STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

WYRÓŻNIENIA:

- MAJA PNIEWSKA – SP NR 26 GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY –

- ZUZANNA KLIMCZAK – SP NR 8 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DOROTA CZAJKOWSKA

- ANNA WULKOWICZ - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- JULIA WOJTOWICZ - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- MARIA EJSMONT – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

- PATRYCJA NIEMANOWSKA – MDK MORĄG

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA FUDAŁA

 

II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

AGNIESZKA GŁUSZKIEWICZ – MDK OPOLE

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – MAŁGORZATA ORLIK

II MIEJSCE

RAFAŁ MARKOWSKI – SP NR 25 GDAŃSK

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANDRZEJ KOWALSKI

III MIEJSCE

AGATA WOJTOWICZ - XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

WYRÓŻNIENIA:

- JUSTYNA BAUMER - STOWARZYSZENIE KAMELEONE GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

- MILENA JASZCZOŁT - XVII LO Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

 

III KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

JULIA ZUDZIN – MDK BYDGOSZCZ

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – DANUTA BICZKOWSKA

II MIEJSCE

INEZ ZUK – ZESPÓŁ SZKÓŁ JEZUITÓW GDYNIA

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – EDYTA ŻUK

IV KATEGORIA OPEN

I MIEJSCE

KAMIL LIESKE – ZSS NR 5 SOPOT

OPIEKUN ARTYSTYCZNY – ANNA GRABSKA

 

 

Wręczenie nagród Laureatom konkursu odbędzie się 9 kwietnia 2018 o godzinie 16:30 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, Al. Niepodległości 763.
Przypominamy, że nie wysyłamy nagród , prosimy o przybycie Laureatów konkursu wraz
z nauczycielami, opiekunami.