Aktualizacja: 6.09.2017

NAZWISKO NAUCZYCIELA PRACOWNIE Sala PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
BARCZYŃSKA MIROSŁAWA KLUB BAJEK 20   16.00-17.30 15.30-17.00      
ORGANIZACJA IMPREZ 16 14.00-17.00 11.00-16.00 13.00-15.30 13.00-17.00 12.00-17.00  
CYBERSKA KRYSTYNA TEATR 21     16.30-19.00
(11-13 L)
  16.30-19.00
(od 14 L)
 
ORGANIZACJA IMPREZ 16 9.00-14.00 9.00-14.00 15.30-16.30 9.00-14.00    
DAWIDOWSKA EDYTA KREATYWNE DZIECKO 20 15.00-16.30 14.30-16.00        
ORGANIZACJA IMPREZ 16   9.00-14.00   8.00-15.00 8.00-12.00  
RĘKODZIEŁO 5     14.30-16.30      

SVITLANA VYSOTSKA

TANIEC Z GIMNASTYKĄ ARTYSTYCZNĄ 28 15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)
  15.00-16.30
Grupa I
(6-10 L)
16.30-18.00
Grupa II
(10-14 L)
     
KACMAJOR ANNA FORMY TANECZNO-RUCHOWE 21
27
  15.00-16.30     15.00-16.30  
MAŻORETKI / CHEERLEADERKI 28   16.30-18.00     16.30-18.00  
LEPA MARLENA WOKAL 27 15.30-16.15
16.15-17.00
17.00-17.45
17.45-18.30
18.30-19.15
  17.00-17.45 17.45-18.30 18.30-19.15 15.30-16.15 16.15-17.00 17.00-17.45
17.45-18.30
   
MACKIEWICZ-BIKOVSKA JAGNA PLASTYKA MŁODZIEŻOWA / RYSUNEK 36
38
16.00-19.00
dorośli
15.30-19.00
dorośli
15.30-18.00
(9-12 L)
16.00-18.00
(13-18 L)
16.00-18.00
(15-18 L)
 
MIKUŁAN SYLWESTER KARATE 27
29
15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)


18.45-19.30
(9+ L)
S.27
15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30 (9+ L)
Karate z elem. technik samoobrony
  15.45-16.30
(5 L)
16.30-17.15
(6 L)
17.15-18.00
(7 L)
18.00-18.45
(8 L)
18.45-19.30
(9+ L)
Dzieci i młodzież przyg. do zawodów
   
RYBIŃSKA JOLANTA POPRAWNA WYMOWA 20       15.30-18.30    
SŁOMKA MARTYNA J. ANGIELSKI 20
19
    14.00-15.00
(5-6 L)
15.00-16.00
(7-10 L)
16.00-17.00
(11-13 L)
     
SZAFRANKIEWICZ NATALIA TEATR TAŃCA 28   15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.30
(11-14 L)
17.30-18.30
(15+ L)
  15.30-16.30
(7-10 L)
16.30-17.45
(11-14 L)
17.45-18.30
(15+ L)
18.30-19.15
gr. zaawans.
   
SZYMASZEK RYSZARD GITARA 39 16.00-18.15 15.30-19.15 16.00-19.00 15.30-18.30 16.00-17.30  
TOEPLITZ ARTUR SZACHY 19   15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-18.30
(11+ L)
    15.30-16.15
(4-6 L)
16.15-17.00
(7-8 L)
17.00-17.45
(9-10 L)
17.45-19.15
(11+ L)
 
LIPKA DAWID ORKIESTRA DĘTA, TRĄBKA, PUZON 43 15.30-18.30   15.30-19.15      
ROMAN ŚLEFARSKI ORKIESTRA DĘTA : PERKUSJA   15.00- 19.30          
SASINOWSKI MICHAŁ ORKIESTRA DĘTA SAKSOFON 43   14.30-19.00   16.55-19.10 15.15-19.00  
WIECZORKOWSKA KATARZYNA PLASTYKA DZIECIĘCA / CERAMIKA 35 16.00-19.00
(10-12 L)
15.30-19.00
(6-9 L)
15.00-18.00
(10-12 L)
16.00-18.00
(6-9 L)
16.00-18.00  
WITEK MAŁGORZATA NAUKA GRY NA
INSTRUMENTACH
FLET, PIANINO
32 14.30 -17.30 14.30-17.30 14.30-17.30 14.30-17.30    
RYTMICZNO-MUZYCZNA 21         14.30-15.15 (5 L)
15.15-16.00
(6 L)
 
WISZNIEWSKI MARIUSZ MODELARNIA 31 16.00-18.45
(8-12 L)
      16.00-18.30
(12+ L)
 
BAGIŃSKI PIOTR BASEN HAFFNERA   16.20-17.00         8.00-8.40
8.40-12.00
LESZCZYŃSKI IRENEUSZ BASEN HAFFNERA 16.20-17.00       15.30-17.40 8.00-12.00