A A A

Sukcesy

Czytaj więcej...
29.02.2020 odbył się II Ogólnopolski Festiwal Zespołów Artystycznych " Moc Tańca ", w którym brały udział nasze  gimnastyczki.
W kategorii " Inne formy tańca " Paszka Kornelia zajęła 3 miejsce, 
Maria Dudaref  w swojej kategorii wiekowej też zajęła 3 miejsce.
Kornelia Paszka zaprezentowała się jeszcze w 2 kategoriach tanecznych :  Solo Modern - 2 miejsce i  Solo Jazz - 3 miejsce!
Czytaj więcej...
Kolejne sukcesy MDK Sopot !!! Tym razem sportowe: Pracownia Karate pod kierunkiem trenera p.Sylwestra Mikułana zdobyła w Pucharze Polski w Kickboxingu Pointfighting kadet młodszy - 37kg LUZINO 2020 :
I m-c Jan Rzeźniczak MDK Sopot
II m-c Ignacy Ruciński MDK Sopot
oraz w Ogólnopolskim Turnieju dzieci w Kickboxingu LUZINO 2020
I m-c Natalia Mikułan +145cm Soft stick
III m-c Natalia Mikułan do 145cm Soft stick
II m-c Diaz-Borkowski Agustin do 135cm Soft stick.
Jesteśmy bardzo dumni ! Gratulacje !!!
Czytaj więcej...
16 lutego 2020 roku  w Gdańsku odbył się turniej turniej " KIDS CAN DANCE " gdzie zaprezentowała się Kornelia Paszka z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie i zdobyła dwa pierwsze miejsca w kategorii:  Inne formy tańca i debiut taniec współczesny!
Czytaj więcej...
31.01.2020 w Łebie odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego. Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie reprezentowała Kornelia Paszka.
W kategorii Inne formy tańca ( gimnastyka ) do 9 lat Kornelia zajęła 3 miejsce,
1 miejsce w kategorii Taniec Klasyczny solo do 9 lat,
1 miejsce w kategorii Jazz Dance Solo oraz
3 miejsce w kategorii Taniec Współczesny solo do 7 lat.
Kornelia otrzymała dodatkową nagrodę TALENT!
Serdecznie gratulujemy Kornelii oraz pani Svitlanie Vysotskiej
Czytaj więcej...
W sobotę 14.12.2019 w Bolszewie odbył się OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH  - DANCE OFF 2019, w którym uczestniczyły gimnastyczki z Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie.
Paszka Kornelia, Łytkowska Łucja, Brzozkowska Jagoda zaprezentowały się w kategorii Solo - Taniec z gimnastyką. Kornelia Paszka- solo Balet.
W Kategorii FORMACJIE ( Taniec z gimnastyką) zaprezentowały się 2 grupy. Grupa średniozaawansowana  z układem " Myszki Miki " (16 dziewczynek) oraz grupa zaawansowana z układem "Gimnastyczki" (7 dziewczynek).
Paszka Kornelia zajęła II miejsce w kategorii BALET. 
" Myszki Miki " zajęły 3 miejsce. 
"Gimnastyczki " zajęły 2 miejsce. 
Czytaj więcej...
W sobotę 7.12.2019r. w Cedrach Wielkich odbyły się 1 MIKOŁAJKOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA W TAŃCU NOWOCZESNYM " ROZTAŃCZONE ŻUŁAWY ". 
MDK SOPOT reprezentowały: Kornelia Paszka i Jagoda Brzozkowska. 
W kategorii inne formy tańca Solo do 9 lat ( Gimnastyka artystyczna ) Kornelia Paszka zajęła 1 miejsce, Jagoda Brzozkowska zajęła 3 miejsce! 
W kategorii Taniec Klasyczny Solo do 7 lat Paszka Kornelia zajęła 1 miejsce! 
Gratulujemy pani Svitlanie Vystockiej.
Czytaj więcej...
Serdecznie gratulujemy Stanisławowi Adametz z Pracowni Plastycznej za zdobycie nagrody  w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt.  „ANIOŁY SĄ TAKIE..”, który odbył  się  27.11.2019 r.  w  Młodzieżowym   Domu   Kultury w Lubinie.. Praca powstała pod okiem nauczyciela pani Edyty Dawidowskiej
Czytaj więcej...
Serdecznie gratulujemy Mikołajowi Dawidowskiemu z Pracowni Plastycznej za zdobycie wyróżnienia w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
Ja i Król Maciuś Pierwszy w MDK Płock. Praca powstała pod okiem nauczyciela pani Edyty Dawidowskiej