Czytaj więcej...
Drodzy rodzice i uczestnicy zajęć,

Szanowni Państwo, zgodnie z sytuacją panującą w naszym kraju rekrutacja w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie zostaje na dzień dzisiejszy przesunięta, będziemy Państwa na bieżąco informować. Regulamin rekrutacji oraz wnioski rekrutacyjne pojawią się niebawem.


Czytaj więcej...

Ze względu na sytuację, w najbliższym czasie nie możemy się się spotykać na zajęciach, dlatego też nasi nauczyciele będą Wam proponować zadania i ćwiczenia do wykonania w domu. Informujemy, że na naszym profilu FB  https://www.facebook.com/mdk.sopot1 znajdziecie Państwo propozycje zadań do wykonania z dziećmi w domu.
Czytaj więcej...

UWAGA

Informujemy, że od 25 marca do Wielkanocy zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej nie będą prowadzone zajęcia

dydaktyczno – wychowawcze.

Sekretariat placówki pracuje w godzinach przedpołudniowych

Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Szanowni Państwo,
W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem zakażenia koronawirusem, decyzją Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury wszystkie imprezy, konkursy, wyjścia, występy organizowane przez naszą placówkę zostają odwołane lub przełożone na inny termin. O kolejnych terminach będziemy informować Państwa na bieżąco.
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...


Szczegółowe informacje w zakładce O nas/rekrutacja
Czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy uczniów wszystkich sopockich szkół do wzięcia udziału w XXIX edycji Przeglądu Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży.
Konkurs rozpoczyna się 13 lutego 2020 roku i potrwa do 27 marca 2020. Organizatorem konkursu jest Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie.

Regulamin konkursu do pobrania w zakładce Imprezy/Regulaminy
Czytaj więcej...
Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Zimowe miasto, zimowy Sopot".
Regulamin konkursu dostępny w zakładce Imprezy/Regulaminy