Czytaj więcej...
Miasto Sopot oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie serdecznie zapraszają do wspólnego grania
na rzecz 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy


Rok 2020/2021 jest dla nas wszystkich rokiem szczególnym. Koronawirus zabrał nam wiele. Wprowadził obostrzenia, zredukował do minimum możliwość gromadzenia się i wspólnego przeżywania radości i smutków …
Mimo ograniczeń MY nie odpuszczamy!
Wszystkich Państwa bardzo serdecznie zapraszamy do wsparcia orkiestry, a tym samym osób którym ta pomoc jest tak bardzo potrzebna.
Nie pozostawajmy obojętni na cierpienie innych.
Licząc na Państwa wsparcie zapraszamy 31 stycznia na 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także już DZIŚ możemy wesprzeć orkiestrę poprzez aukcje internetowe naszego sztabu - allegro.pl użytkownik edyta123459 oraz na portalu społecznościowym FB WOŚP Sopot - Sopot dla orkiestry
https://www.facebook.com/wospsopot2296
Czytaj więcej...
 Kochani, chcielibyśmy poinformować, że od poniedziałku tj. 18 stycznia 2021, w rygorze sanitarnym, wracamy do placówki na zajęcia stacjonarne w trybie hybrydowym. Plan zajęć nie ulega zmianie, do wglądu w zakładce Plan zajęć/Plan pracy pracowni.

Stacjonarnie odbywać się będą zajęcia sportowo- taneczne ( karate, szachy, gimnastyka artystyczna, balet, taniec, joga ,formy taneczno-ruchowe) oraz zajęcia plastyczne, artystyczne i teatralne . Dodatkowo w placówce będą prowadzone zajęcia muzyczne takie jak: gitara, pianino, perkusja oraz emisja głosu i wokal.

Obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin planu danej pracowni.
Rodzice NIE WCHODZĄ do budynku!
Maseczka ( lub przyłbica) jest  OBOWIĄZKOWA !
Ustawiamy się w 2 metrowych odległościach przed drzwiami placówki, po każdą grupę wychodzi nauczyciel prowadzący i zaprowadza do pracowni, odbiór dzieci o wyznaczonej godzinie przed budynkiem.
W zdalnej formie ( do odwołania) będą prowadzone zajęcia nauki gry na instrumentach dętych oraz poprawna wymowa, brydż i zespołowe zajęcia wokalne ( Zespół Muszelki) oraz basen.
Czytaj więcej...

Ferie Zimowe w MDK Sopot 2021

04.01.2021 -17.01.2021

Aktualizacja z dnia 28.12.2020 zajęcia na BASENIE będą prowadzone zdalnie, ze względu na kwarantannę narodową

W zajęciach  Ferie Zimowe 2021 mogą brać udział tylko uczestnicy stałych zajęć w MDK Sopot.
Pytania można kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy u nauczyciela prowadzącego pracownię.  Ze względu na wprowadzony reżim sanitarny ilość osób w grupach jest ograniczona , o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń do nauczyciela prowadzącego. Każdy uczestnik przed zajęciami ma obowiązek dostarczyć „zgodę rodzica” nauczycielowi prowadzącemu ( formularz do pobrania ze strony MDK lub drzwi placówki). Brak „zgody” skutkuje niedopuszczeniem do zajęć.
 Stacjonarnie odbywać się będą zajęcia sportowo- taneczne ( karate, szachy, gimnastyka artystyczna, taniec oraz basen) w grupach od 6 do 8 osób, również w grupach 6 osobowych odbywać się będą wszystkie zajęcia plastyczne i artystyczne oraz teatralne w grupie 8 osobowej.
Dodatkowo w placówce będą prowadzone zajęcia indywidualne muzyczne takie jak: gitara, pianino, perkusja oraz emisja głosu i wokal.
W zdalnej formie będą prowadzone zajęcia nauki gry na instrumentach dętych oraz poprawna wymowa, brydż i zespołowe zajęcia wokalne ( Zespół Muszelki).



Plan Ferii Zimowych do pobrania stąd



Zgoda rodziców na udział dziecka w zajęciach do pobrania stąd


Procedura bezpieczeństwa podczas ferii zimowych do pobrania stąd

Czytaj więcej...

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

pragniemy złożyć wszystkim najserdeczniejsze i szczere życzenia

szczęścia, wiary, nadziei i pomyślności

oraz w każdym dniu Nowego Roku

wiele uśmiechu i radości

życzą

wychowankowie, dyrektor, nauczyciele i pracownicy

Młodzieżowego Domu Kultury

w Sopocie

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...
Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego „Świąteczny Anioł”

Dnia 08 grudnia 2020 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego „Świąteczny Anioł”
Komisja artystyczna w składzie
- Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor MDK Sopot
- Edyta Dawidowska – nauczyciel w MDK Sopot
Postanowiły nagrodzić:
Kategoria wiekowa 3 – latki
- LENA KORDOWSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- IGNACY GRABOWSKI PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- EWA ZBLEWSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- MIKOŁAJ MOSZKOWSKI PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- ALEKSANDRA KARCZEWSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- ALEKSANDRA MALINOWSKA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- MARIA NIEWALDA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- NATALIA GÓRSKA PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
Kategoria wiekowa 4 – latki
- BARBARA BALITA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- LAURA RADUŃSKA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- ANNA SZNEJDER PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
- BASIA MIELEWSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- JULEK WENDYKOWSKI PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
- GRACJANA DUBIŃSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- ZOFIA HARASIMOWICZ PRZEDSZKOLE NR 1 SOPOT
- MARYSIA WŁADYKO PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
Kategoria wiekowa 5 – latki
- MARIA MAZUREK PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- KAROLINA CHOROSIŃSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- ZUZANNA OIAS PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- MICHALINA KOWALIK PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- PAULINA MAZUR PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- KLARA BISTROŃ PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- POLA CZEREDA PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
Kategoria wiekowa 6 – latki
- HANNA FOLTMAN PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
- ALICJA DRYŻAŁ PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
- HANNA BUCZEK PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- NICOL KARŁOWICZ PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- KALINKA PUŁŁO PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
Nagrody zostaną dostarczone do placówek. Serdecznie gratulujemy
Czytaj więcej...

Protokół z posiedzenia jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

„Moje miasto jesienią”

Dnia 19 listopada 2020 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Moje miasto jesienią”.

Jury w składzie

- Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor MDK Sopot

- Małgorzata Witek – nauczyciel MDK Sopot

Postanowiły nagrodzić następujące osoby:

I KATEGORIA KLASY IV – VI

NAGRODA – JULIA KĘDRA SP 8 SOPOT

NAGRODA – KUBA MIKOS SP BANINO

NAGRODA – MARTA KNAPIK SP BANINO

NAGRODA – POLA LASKOWSKA SP BANINO

NAGRODA – OLIWIER CIAŁEK SP BANINO

NAGRODA – MIKOŁAJ DAWIDOWSKI SP 7 SOPOT

NAGRODA – EWA DUZINKIEWICZ  POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA GDAŃSK

II  KATEGORIA KLASY VII – VIII

NAGRODA – AMELIA CICHOSZ SP BANINO

NAGRODA – BARTOSZ PIĘTKA SP BANINO

NAGRODA – ŁUCJA KLIMASZEWSKA SP BANINO

NAGRODA – PIOTR DUZINKIEWICZ SP BANINO

III  KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAGRODA – AMELIA NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH GDYNIA

NAGRODA – AGNIESZKA CIROCKA Nowoczesne Techniki Multimedialne w PZPOW w Wejherowie

NAGRODA – MICHELLA MIŁECKA – II LO SOPOT

IV KATEGORIA OPEN

NAGRODA – STANISŁAW ADAMETZ MDK SOPOT

NAGRODA – ANNA BOROWICZ BANINO

NAGRODA – KACPER ELERT SP BANINO

NAGRODA – KAROL DUZINKIEWICZ – BANINO

NAGRODA – MARIA DUZINKIEWICZ BANINO

Nagrody i dyplomy zostaną osobiście dostarczone do placówek do  10 grudnia 2020.

Dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj więcej...
UWAGA !!!
Od 30 listopada do 31 grudnia 2020 MDK Sopot kontynuuje nauczanie zdalne ( wszystkie grupy i pracownie).
Prosimy kontaktować się z nauczycielami prowadzącymi w celu ustalenia sposobu prowadzenia zajęć zdalnych.
Czytaj więcej...

Dnia 21.X.2020 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury Konkursu Plastycznego „Sopot w maseczkach – zaprojektuj swój wzór maseczki”. Na konkurs wpłynęło 284 prac plastycznych z przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z naszego miasta.

Komisja artystyczna w składzie:

- Karolina Olszewska – Prusak

- Małgorzata Witek

postanowiła przyznać nagrody

Kategoria wiekowa PRZEDSZKOLA

NAGRODY otrzymują:

- MĄKA MACIEJ PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- STELLA STEFAŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- JAKUB OLEJNIK  PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- NATALIA RADOMSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- LEONARD EDEL PRZEDSZKOLE  NR 5  SOPOT

- ALEKSANDER STROIŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- RUTKOWSKA POLA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NARKIEWICZ WIKTOR PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NIKODEM ŻYJEWSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- OLEK KOLARCZYK PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- KAROLINA KRAC PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ALEKSANDRA FALTMAN PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ANIA KRZYŻYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- TYMON SMYCZYŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- ZOSIA HABASIŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- JUSTYNA LIDZBARSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- NOWOSIELSKA JULIA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- MATUSZCZAK ALICJA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- ALEKSANDRA GRUSZCZYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ŁANGOWSKA LENA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZCZAWIŃSKA IDA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZERENOS KLARA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- MARCEL BARA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- JULIA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JULIA DRYŻAŁ PRZEDSZKOLE  NR 10 SOPOT

- URSZULA PERTKIEWICZ MDK SOPOT

- POLA CZERDA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

 

Kategoria wiekowa KLASY  I – III

NAGRODY otrzymują:

- MALCHOW ANTONINA SP NR 7 SOPOT

- WIKTOR BUKO SP NR 9 SOPOT

- AYAN SHARMA SP NR 7 SOPOT

- MARDAKI ZUZANNA SP NR 7 SOPOT

- WOJCIECH GNACIŃSKI SP NR 7 SOPOT

- ADAM MROZOWSKI SP NR 7 SOPOT

- AMELIA BYSTREK SP NR 7 SOPOT

- ALICJA CIOŁKOWKA SP NR 7 SOPOT

- ZOSIA PACZYŃSKA SP NR 7 SOPOT

- FRANCISZEK TUKAJ SP NR 9 SOPOT

- MAKSYMILIAN WIŚNIEWSKI SP NR 7 SOPOT

- KUBA CVILKUS SP NR 7 SOPOT

- MARIUSZ MALTAK SP NR 7 SOPOT

- OLIWIER RAKUĆ SP NR 9 SOPOT

- STANISŁAW ADAMETZ MDK SOPOT

- STANISŁAW NAPIERAŁA MDK SOPOT

- INGA SIDORKIEWICZ SP NR 9 SOPOT

- AMELIA PAL SP NR 7 SOPOT

- HUBERT TOPOLSKI SP NR 7 SOPOT

- DĄBEK MARIA MDK SOPOT

- ZUZANNA KAŹMIERSKA MDK SOPOT

- KRUSZYŃKA IZA MDK SOPOT

- KORALIA MILEWSKA MDK SOPOT

- BAJDA BLANKA MDK SOPOT

- JULIA WYCINEK SP NR 9 SOPOT

- JESSEY ALLINSON MDK SOPOT

- ALICJA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JÓZEFINA SOBCZAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- LENA WROŃSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- KRYSTYNA WĄSOWSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ZOFIA SYROKWARZ MK SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  IV - VI

NAGRODY otrzymują:

- WERONIKA SZYDKOWSKA SASP

- ALEKSANDRA PIONTECKA SASP

- SONIA GIER SASP

- LUCIA STEFANIAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ROKSANA ANNA HYCYNA SP NR 7 SOPOT

- VITA IEFYMENKO SP NR 7 OPOT

- REUTER FILIP MDK SOPOT

 - IDA JASNOCH MDK SOPOT

- ALLINSON HOLY MDK SOPOT

- JULA NICEWICZ SP NR 9 SOPOT

- LAURA NOWAKOWSKA SP NR 9 SOPOT

- HOLLY ALLINSON MDK SOPOT

- KAROLINA KORNJENKO MDK SOPOT

- MIKOŁAJ DAWIDOWSKI MDK SOPOT

- ANNA RYBNIK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- SZYMON TABISZ SP NR 9 SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  VI - VIII

NAGRODY otrzymują:

- OLGA SAPUNETS  SP NR 1 SOPOT

- MAJA LANDA SASP

- KINGA APATI SP NR 9 SOPOT

- LEOPOLD BLOK SP NR 9 SOPOT

- ALICJA TRYNISZEWSKA SP NR 9 SOPOT

- NATALIA FILIPKOWSKA MDK SOPOT

- MADZIA CZAPCZYK MDK SOPOT

- ALICJA JANURA MDK SOPOT

- ULIA TIAŁOWSKA MDK SOPOT

- KAROLINA BYKS MDK SOPOT

- ŁUCJA ŁYTKOWSKA MDK SOPOT

- ANIA JEFYMENKO MDK SOPOT

Kategoria wiekowa SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAGRODY otrzymują:

I MIEJSCE – HELENA SCHWARZ II LO SOPOT

II MIEJSCE – JULIA ŁAPA I LO SOPOT

 

Informujemy, że dyplomy i nagrody dla Laureatów Konkursu zostaną dostarczone osobiście do placówek do połowy listopada (zwracamy się z prośbą o uprzedzenie o tym fakcie dyżurki, nagrody dostarczy p. Edyta Dawidowska)

 

Protokół do pobrania stąd: