• pracownia_muzyczna2
  • pracownia_muzyczna8
  • pracownia_muzyczna3
  • pracownia_muzyczna1
  • pracownia_muzyczna6
  • pracownia_muzyczna4
  • pracownia_muzyczna5
  • pracownia_muzyczna7

NOWOŚĆ !
Śpiew i emisja głosu
Pracownia śpiewu i emisji głosu, czyli jak śpiewać i mówić dobrze i świadomie.Poprzez zróżnicowany repertuar i ćwiczenia, pracujemy nad techniką wokalną- by śpiew był ładny a zarazem niemęczący. Nauczymy się jak śpiewać i mówić dobrze, wyraźnie, emocjonalnie, po prostu radośnie, jak panować nad stresem, jak dbać o niepowtarzalny instrument jakim jest głos człowieka, by bycie na scenie było już tylko przyjemnością.
Zajęcia dla dzieci i młodzieży od lat 10.
Pracownia rozpoczyna działalność 1 października 2019.Wokal

Pracownia wokalna, to miejsce dla wszystkich tych, którzy chcą rozwijać swój talent i pasję śpiewania. Uczymy emisji głosu, oddechu, dykcji, rozwijamy wrażliwość i ekspresję wykonawczą, pokazujemy jak być świadomym wykonawcą na scenie, uczymy wszystkiego, co decyduje o umiejętnościach młodego wokalisty. Uczestnicy naszych zajęć poznają różnorodny repertuar, w atrakcyjny sposób spędzają czas, nawiązują nowe przyjaźnie.NOWOŚĆ !
Zespół Wokalny "MUSZELKI"

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z piosenką zapraszamy do Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie do  dziecięcego zespołu  wokalnego  „MUSZELKI”. W zespole śpiewać będą dzieci z sopockich szkół i przedszkoli. W cotygodniowych spotkaniach mali wokaliści przygotowywać będą repertuar znanych i lubianych piosenek, kształcić swój słuch, technikę śpiewu, emisję głosu oraz ruch sceniczny. Dzieci bawiąc się piosenką  jednocześnie rozwijają swój potencjał i odkrywają nowe pasje. Zapraszamy już od nowego roku szkolnego 2019/2020.Nauka gry na pianinie i flecie
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 lat  (pianino) oraz młodzieży (pianino, flet).
Wskazane jest posiadanie własnego instrumentu.Nauczając gry na instrumencie trzeba mieć na uwadze przede wszystkim wiek dziecka, jego możliwości wynikające z racji wieku, a także możliwości muzyczne jak poczuciem rytmu, słuch, pamięć muzyczna, oraz koncentracja i osobista dyscyplina.


Nauka gry na gitarze
Pracownia prowadzi zajęcia dla dzieci od 11 roku życia i młodzieży. Konieczne jest posiadanie własnego instrumentu. Szeroki repertuar proponowany uczestnikom do przerabiania na zajęciach dostosowany jest do wieku, umiejętności i indywidualnej percepcji uczestników.


Orkiestra Dęta
  • nauka gry na perkusji   
  • nauka gry na instrumentach dętych blaszanych
  • nauka gry na instrumentach dętych drewnianych

Serdecznie zapraszamy młodzież, dzieci i dorosłych do Orkiestry Dętej przy Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie. To wspaniała przygoda grać na dętym instrumencie. Nasza Orkiestra oferuje instruktorów uczących na instrumentach dętych blaszanych, drewnianych oraz perkusyjnych - gdzie pod okiem profesjonalnych muzyków z doświadczeniem koncertowym i studyjnym, w pełni wyposażonej sali prób wykonacie znane polskie i światowe przeboje muzyki rozrywkowej, filmowej i popularnej.

Na wszystkich zajęciach obowiązują zasady bezpieczeństwa określone przez prowadzących.