A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2018_jesienne-pioro-konkurs-123.jpg

W związku z prośbami zainteresowanych przedłużamy do 4.12.2018 termin składania prac na Konkurs Poetycki "Jesienne pióro".
I Miejski Konkurs Poetycki „Jesienne Pióro”

1. Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie ogłasza I Miejski Konkurs Poetycki „Jesienne Pióro”. Konkurs ma charakter otwarty, mogą w nim brać udział dzieci i młodzież, piszące w języku polskim, które ukończyły 10 lat i uczęszczają do sopockich szkół podstawowych i gimnazjalnych.

2. Celem konkursu jest odkrywanie i promowanie uzdolnień poetyckich wśród dzieci i 
młodzieży, rozwijanie wyobraźni i twórczego postrzegania świata przez młodych poetów, propagowanie kultury słowa i zamiłowania do piękna języka polskiego, zachęcanie do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym swojego miasta.

3.Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie trzech wierszy o dowolnej tematyce, w 3 egzemplarzach w formie wydruku papierowego w formacie A4 do dnia 04.12.2018 r. na adres: MDK Sopot, Al. Niepodległości 749, 81-838 Sopot.
Na pierwszej stronie każdego egzemplarza należy podać informacje:
- imię i nazwisko autora, wiek, klasa, nazwa szkoły do której uczęszcza, adres domowy oraz email i telefon kontaktowy.
Na kopercie z nadesłanymi na konkurs wierszami proszę o dopisek: Konkurs Poetycki „Jesienne Pióro”.

4.Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach:
– klasy IV –VI (szkoły podstawowe)
– klasy VII - VIII oraz III gimnazjum

5.Nadesłane na konkurs wiersze nie mogą być wcześniej nigdzie publikowane (publikacje, prasa, strona internetowa) ani nagradzane.

6.Organizator nie zwraca nadesłanych tekstów i zastrzega sobie prawo do publikacji nagrodzonych i wyróżnionych wierszy bez zgody autorów i honorarium. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji zdjęć z finału konkursu.

7.Organizator zastrzega sobie prawo do przetwarzania i wykorzystania danych osobowych uczestników w celach związanych z konkursem (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

8.Prace nadesłane na konkurs oceniać będzie profesjonalne jury powołane przez Organizatora.

9.O wynikach konkursu, jak również o dacie i miejscu wręczenia nagród, laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.
Informacja o wynikach konkursu zamieszczona będzie również na stronie MDK Sopot.

10.Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie jest jednoznaczne z przyjęciem warunków niniejszego Regulaminu.

11.Wszelkich odpowiedzi udziela koordynator konkursu: Mirosława Barczyńska
585514131 email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.