A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2020_mona-maska-mdk.jpg
ZASADY FUNKCJONOWANIA MDK SOPOT w rygorze sanitarnym dla uczestników zajęć i rodziców w nowym roku szkolnym 2020/2021, w skrócie:
1. Do budynku wchodzą TYLKO zdrowi uczestnicy zajęć.
2.MASECZKI są OBOWIĄZKOWE na wejściu oraz na korytarzach, klatce schodowej oraz w toaletach. Każdy uczestnik zajęć musi mieć własną maseczkę lub przyłbicę.
3. Na wejściu obowiązkowo dezynfekujemy ręce.
4. Wszyscy uczestnicy zajęć zobowiązani są do utrzymywania dystansu społecznego na korytarzach i przebywania podczas zajęć wyłącznie w swojej pracowni.
5. Po każdą grupę wychodzi nauczyciel prowadzący i zaprowadza do pracowni, odbiór dzieci o wyznaczonej godzinie przed budynkiem. Młodzież na zajęcia indywidualne wchodzi sama i udaje się od razu do swojej pracowni.
6. Rodzice NIE WCHODZĄ do budynku, parking jest ZAMKNIĘTY!
7. Obowiązuje punktualne przyjście pod budynek MDK-u, według godzin wyznaczonych w planie oraz punktualny odbiór dzieci sprzed drzwi budynku po zakończonych zajęciach.
8. Przed budynkiem zachowujemy dystans społeczny. W kontakcie z nauczycielem obowiązują maseczki.
9. Sekretariat placówki pracuje w reżimie sanitarnym, prosimy o kontakt telefoniczny 585514131 lub emaliowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w poniedziałki w godzinach; 15.00- 17.00 sekretariat jest dostępny dla rodziców po uprzednim umówieniu się telefonicznym.
10. Wpłaty na Radę Rodziców mogą być dokonywane wyłącznie przelewem ( numer konta jest na naszej stronie), a karnety na basen będą do odbioru u trenerów na basenie.

Procedura bezpieczeństwa dotycząca zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczestników zajęć, rodziców i pracowników MDK Sopot w trakcie prowadzonych zajęć do pobrania stąd: