A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_ferie_mdk_2021.jpg

Ferie Zimowe w MDK Sopot 2021

04.01.2021 -17.01.2021

Aktualizacja z dnia 28.12.2020 zajęcia na BASENIE będą prowadzone zdalnie, ze względu na kwarantannę narodową

W zajęciach  Ferie Zimowe 2021 mogą brać udział tylko uczestnicy stałych zajęć w MDK Sopot.
Pytania można kierować mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy u nauczyciela prowadzącego pracownię.  Ze względu na wprowadzony reżim sanitarny ilość osób w grupach jest ograniczona , o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń do nauczyciela prowadzącego. Każdy uczestnik przed zajęciami ma obowiązek dostarczyć „zgodę rodzica” nauczycielowi prowadzącemu ( formularz do pobrania ze strony MDK lub drzwi placówki). Brak „zgody” skutkuje niedopuszczeniem do zajęć.
 Stacjonarnie odbywać się będą zajęcia sportowo- taneczne ( karate, szachy, gimnastyka artystyczna, taniec oraz basen) w grupach od 6 do 8 osób, również w grupach 6 osobowych odbywać się będą wszystkie zajęcia plastyczne i artystyczne oraz teatralne w grupie 8 osobowej.
Dodatkowo w placówce będą prowadzone zajęcia indywidualne muzyczne takie jak: gitara, pianino, perkusja oraz emisja głosu i wokal.
W zdalnej formie będą prowadzone zajęcia nauki gry na instrumentach dętych oraz poprawna wymowa, brydż i zespołowe zajęcia wokalne ( Zespół Muszelki).Plan Ferii Zimowych do pobrania stądZgoda rodziców na udział dziecka w zajęciach do pobrania stąd


Procedura bezpieczeństwa podczas ferii zimowych do pobrania stąd