A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_lem_strona.jpg

Protokół z posiedzenia Jury Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego

„100 rocznica urodzin Stanisława Lema”

14 kwietnia 2021 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się Posiedzenie Jury Wojewódzkiego  Konkursu Plastycznego „100 rocznica urodzin Stanisława Lema”.

Jury w składzie

Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

Jakub Pilarski – inspektor Wydziału Oświaty UM Sopotu

podczas oceny prac konkursowych jury  brało pod uwagę następujące kryteria:

  • estetyka wykonania pracy,
  • zgodność z tematem konkursu,
  • samodzielność w wykonaniu pracy,
  • inwencja twórcza,
  • ogólny wyraz artystyczny

postanowili nagrodzić i wyróżnić następujących uczestników konkursu:

Etap plastyczny

Kategoria przedszkola

I miejsce – LENA ŁANGOWSKA – PRZEDSZKOLE NR 1 SOPOT

II miejsce – MIŁOSZ CHAMERA – PRZEDSZKOLE NR 1 SOPOT

III miejsce – HENRYK ZALESKI – PRZEDSZKOLE NR 1 SOPOT

WYRÓŻNIENIE – URSZULA PERTKIEWICZ – MDK SOPOT

Kategoria szkoła podstawowa klasy I – III

I miejsce -  AGATA WENEK – MDK LĘBORK

II miejsce – MAGDALENA MIKOWSKA – MDK SOPOT

III miejsca – nie przyznano

WYRÓŻNIENIA:

- STANISŁAW NAPIERAŁA – MDK SOPOT

- KSAWERY DULEWICZ – SPOŁECZNA JĘZYKOWA SZKOŁA PODSTAWOWA LĘBORK

- NATALIA  WOLF – SP NR 32 ZABRZE

 

Kategoria szkoła podstawowa klasy IV -  VI

I miejsce – ZOFIA KLAJA – MDK LĘBORK

II miejsce – ŁUCJA ZJADACZ – SP NR 9 SOPOT

III miejsce – FILIP REUTER – MDK SOPOT

III miejsce – NICOLA HALLMANN - KLONOWSKA – SP NR 9 SOPOT

III miejsce – RUDOLF ENGEL – MDK SOPOT

WYRÓŻNIENIA:

- KINGA RUCIŃSKA – MDK LĘBORK

- KORNELIA SZERENOS – SP NR 1 SOPOT

- ZUZANNA STACHOWICZ – SP NR 9 SOPOT

- WOJCIECH PRZYKLĘK – SP NR 9 SOPOT

- LILIANA PIOTROWSKA – SP NR 9 SOPOT

Kategoria szkoła podstawowa klasy VII – VIII

I miejsce – nie przyznano

II  miejsce – KAROLINA BYKS – MDK SOPOT

II miejsce -   WERONIKA CICHOSZ – MDK LĘBORK

III miejsce – ANTONINA STENKA – MDK LĘBORK

WYRÓZNIENIA:

- KIRIL KANAIEV – ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY NR 5 GDAŃSK

- JĘDRZEJ HOFFMANN – SP NR 9 SOPOT

Etap lapbook:

Kategoria szkoła podstawowa klasy IV – VI

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – POLA LASKOWSKA – SP IM. KS. PRAŁATA BIGUSA W BANINIE

III miejsce – MIKOŁAJ DAWIDOWSKI – SP NR 7 SOPOT

WYRÓŻNIENIE: ALEX CZABAŃSKI – ZSP NR 5 GDAŃSK

Kategoria szkoła podstawowa klasy VII – VIII

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce -  FRANCISZEK KROK - SP IM. KS. PRAŁATA BIGUSA W BANINIE

WYRÓŻNIENIA:

- KINGA OWARZANY -  KATOLICKA SP W SŁUPSKU

- KORNELIA SMOLIŃSKA – KATOLICKA SP W SŁUPSKU

Kategoria szkoły ponadpodstawowe

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – nie przyznano

III miejsce – MICHELLA MIŁECKA - 2 LO SOPOT

Komisja Artystyczna konkursu oraz organizator składa serdeczne podziękowania nauczycielom, za pełną zaangażowania pracę z wychowankami i gratuluje wspaniałych osiągnięć młodych artystów w naszym konkursie.