A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_ms1.jpg

Posiedzenie Jury  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot”

w 120 rocznicę nadania praw miejskich miastu Sopot

        Dnia 10 listopada 2021 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury  Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Magiczny Sopot” w 120 rocznicę nadania praw miejski miastu Sopot. Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski. Na konkurs wpłynęło 285 prac plastycznych, malarskich z przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z całej Polski.

Jury w składzie

- Karolina Olszewska – Prusak - artysta, plastyk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

- Barbara Lewińska - podinspektor w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta Sopotu

- Małgorzata Witek – artysta, nauczyciel w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie

Postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia

KATEGORIA I PRZEDSZKOLA

I MIEJSCE – Zosia Habasińska – Przedszkole nr 8 Sopot

II MIEJSCE – Dominika Nieczuja – Ostrowska – Przedszkole nr 8 Sopot

III MIEJSCE – Michalina Sendłak – Przedszkole nr 5 Sopot

III MIEJSCE – Filip Kraśniewski – Sopockie Ognisko Plastyczne

WYRÓŻNIENIE -  Natalia Rudnik – Przedszkole nr 8 Sopot

WYRÓŻNIENIE – Oliwia Piekarska – Przedszkole nr 8 Sopot

WYRÓŻNIENIE – Józefina Grosz – Przedszkole nr 5 Sopot

KATEGORIA II – KLASY I – III

I MIEJSCE – Celina Zaleska - MDK Sopot

I MIEJSCE – Karolina Kornyjenko -  MDK Sopot

II MIEJSCE – Jan Śreniawa – Pisarski – MDK Sopot

II MIEJSCE – Lena Wrońska – Sopockie Ognisko Plastyczne

III MIEJSCE – Róża Figiel – Tucholski Ośrodek Kultury

III MIEJSCE -  Maria Górnowicz – Sopockie Ognisko Plastyczne

WYRÓŻNIENIE – Wiktor Markiewicz – MDK Sopot

WYRÓŻNIENIE -  Nadia Nowak – CK Polkowice

KATEGORIA III – KLASY IV – VI

I MIEJSCE – Hubert Guzowski – MDK Sopot

II MIEJSCE – Kornelia Szerenos – MDK Sopot

II MIEJSCE – Samanta Obajtek – MDK SOPOT

II MIEJSCE – Valentina Kȫllner – STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” ZAMOŚĆ

III MIEJSCE – Ksawery Turzyński – SP NR 9 SOPOT

III MIEJSCE – Kaja Cykman – SP 9 Sopot

WYRÓŻNIENIA:

- Agata Wilkońska – Tucholski Ośrodek Kultury

- Oliwia Pohl – SP nr 9 Sopot

- Kinga Trych - STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” ZAMOŚĆ

KATEGORIA IV – KLASY VII – VII

I MIEJSCE – Zofia Dąbrowska  - Pałac Młodzieży Gdańsk

I MIEJSCE – Nikola Muszkiewicz – Pałac Młodzieży Gdańsk

II MIEJSCE – Lia Ziółkowska – MDK Sopot

III MIEJSCE – Maja Domalewska – Pałac Młodzieży Gdańsk

III MIEJSCE – Maria Radchenko – SP nr 9 Sopot

WYRÓŻNIENIA:

- Jagna Szymkowiak – SP nr 9 Sopot

- Karolina Byks – MDK Sopot

KATEGORIA V – KLASY PONADPODSTAWOWE

I MIEJSCE  - Kornelia Gajewska - STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” ZAMOŚĆ

II MIEJSCE – Natalia Misztal - STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” ZAMOŚĆ

III MIEJSCE – Dominika Baturo -Tucholski Ośrodek Kultury

III MIEJSCE – Martyna Litwinowicz – Pałac Młodzieży w Szczecinie

WYRÓŻNIENIE – Nadia Żmigrodzka –CK Polkowice

KATEGORIA VI – OPEN

I MIEJSCE – Adam Czupreta – ZSS nr 5 Sopot

II MIEJSCE – Ewa Janicka – ZSS nr 5 Sopot

III MIEJSCE – Patryk Rusak ZSS nr 5 Sopot

WYRÓŻNIENIA:

- Wiktor Formella – Kapełko – ZSS nr 5 Sopot

- Lena Zachurzok – ZSS nr 5 Sopot

- Szymon Plata – ZSS nr 5 Sopot

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, jednocześnie informujemy, że dyplomy i nagrody będą do odebrania w placówce od 1.12.2021 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00 (Sopot, Gdańsk, Gdynia), pozostałym Laureatom dyplomy i nagrody zostaną wysłane pocztą na koszt odbiorcy po 25.11.2021.

Organizatorzy
PS.
Szanowni państwo, jeśli w nazwiskach znajduje się błąd proszę o informację do dnia 20.11.2021 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
po tym czasie nie będę miała możliwości poprawy dyplomów