A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_obrazek_strona_2022-1.jpg

         ZAPISY ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE W PIĄTEK 24.06.2022 O G. 12:00

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje ! Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie w okresie od 27 czerwca do 15 lipca 2022 pozostaje otwarty na wspieranie rodziców w zakresie organizacji czasu wolnego dla dzieci i młodzieży. Przygotowaliśmy ofertę zajęć dla pozostających w  naszym mieście młodych Sopocian  i gości z Ukrainy, gwarantującą spędzenie wakacyjnego czasu w sposób rozwijający i twórczy.

Nasze propozycje adresowane są do dzieci od lat 5 i młodzieży szkolnej.


W ofercie: gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne dla najmłodszych, malarstwo i rysunek, zajęcia muzyczne – gra na instrumentach, gitara, zabawy z teatrem i piosenką, nauka śpiewu, zajęcia teatralne, taneczne, gimnastyczne, karate oraz szachy i brydż. Udział w zajęciach jest bezpłatny.


Plan wakacyjny dostępny w zakładce Plan zajęć/Plan wakacyjny

ZAPISY NA WAKACJE ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Літня акція в МДК - літо 2022

Свята швидко наближаються! Молодіжний культурний центр у Сопоті з 27 червня по 15 липня 2022 року залишається відкритим для підтримки батьків в організації вільного часу для дітей та підлітків. Ми підготували пропозицію заходів для молодих жителів Сопота та гостей з України, які перебувають у нашому місті, гарантуючи, що відпустку проводять у розвиваючому та креативному плані.

Наші пропозиції адресовані дітям від 5 років та шкільній молоді.