A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_314493440_534716744766812_6266829072398271346_n.jpg

Posiedzenie Jury Miejskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Bogdana Malacha”

Dnia 4 listopada 2022 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Jury Miejskiego Konkursu Plastycznego „Ilustracje do wierszy Bogdana Malacha”. Na konkurs wpłynęło 171 prac plastycznych z przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z miasta Sopotu.

Jury w składzie:

- Bogdan Malach – autor wierszy dla dzieci i młodzieży, autor tekstów piosenek

- Karolina Olszewska – Prusak – artysta, plastyk, dyrektor MDK Sopot

- Małgorzata Witek – nauczyciel w MDK Sopot

Postanowiło nagrodzić i przyznać Grand Prix (publikacja w tomiku wierszy autora)

„Pani Jesień”

Grand Prix – Pola Czereda – Sopockie Ognisko Plastyczne (publikacja)

„Październik”

Nagroda:  Kacper Milewski – SP nr 7 Sopot

„Czajnik”

Grand Prix – Zuzanna Klein – MDK Sopot

Nagrody:

Szymon Górski – MDK Sopot

Magdalena Mikowska – MDK Sopot

Lena Schultka – MDK Sopot

„Teatr lalek”

Grand Prix – Makar Shchehelski – Przedszkole nr 2 (publikacja)

Nagrody:

Leonard Płoszajski – SP 7 Sopot

Kaja Kowalska – Przedszkole nr 5 Sopot

Krzysztof Szawan – SP nr 7 Sopot

„Pilszka”

Grand Prix – Paweł Tiałowski – MDK Sopot (publikacja)

Nagrody:

Natalia Górska – MDK Sopot

Alesya  Laban – MDK Sopot

Urszula Mazurkiewicz – MDK Sopot

„Leśna muzyka”

Grand Prix – Michał Kozłowski – SP nr 7 Sopot (publikacja)

Nagrody:

Jasmine Bondka – Przedszkole nr 5 Sopot

Michalina Sendłak - Przedszkole nr 5 Sopot

„Kiedy pada”

Grand Prix – Alesya Loban – Przedszkole nr 5 (publikacja)

Nagrody:

Amelia Zubielewicz – Przedszkole nr 1 Sopot

Zofia Harasimowicz – Przedszkole nr 1 Sopot

Amelia Brandt – Przedszkole nr 1 Sopot

Laura Walkusz – Przedszkole nr 2 Sopot

Julia Bykuć – Przedszkole nr 8 Sopot

 

„Leśny sen”

Grand Prix – Lena Lewandowska – MDK Sopot (publikacja)

Nagrody:

Iga Speth – MDK Sopot

Aurora Zielińska – SP 7 Sopot

Antonina Jagodzińska  - Przedszkole nr 5 Sopot

„Lis i zając”

Grand Prix – ex aequo (publikacja)

Klara Wrońska – Sopockie Ognisko Plastyczne

Konstanty Łaszcz – Przedszkole nr 1 Sopot

Nagrody:

Rozalia Żyjewska -  Sopockie Ognisko Plastyczne

Maria Kamińska – Sopockie Ognisko Plastyczne

Alicja Alvarado – Przedszkole nr 1 Sopot

Dominik Kandziora – SP nr 7 Sopot

Wiktoria Wójs – Przedszkole nr 5 Sopot

„Na grzyby”

Grand Prix – Hanna Mikowska – MDK Sopot (publikacja)

Nagrody:

Mila Sowa – Sopockie Ognisko Plastyczne

Marianna Adamska – Pzredszkole nr 2

Celina Zaleska – MDK Sopot

Maciej Dębowski – Przedszkole nr 1 Sopot

Wojciech Zdziarski – Przedszkole nr 5 Sopot

Daniel Bystrek – Przedszkole nr 5 Sopot

Zuzanna Płaczek – MDK Sopot

Julia Mokrzecka – Przedszkole nr 5 Sopot

Ryszard Kędzierski – Przedszkole nr 5 Sopot

Serdecznie gratulujemy Laureatom konkursu.

Zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 10 listopada 2022 na g. 17:00 do MDK Sopot.

Informujemy, że Laureat może uczestniczyć w rozdaniu nagród tylko z 1 opiekunem, bardzo prosimy o respektowanie naszej prośby, ze względu na ograniczoną ilość miejsc w naszej sali oraz bezpieczeństwo nas wszystkich.