A A A
b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2021_314472732_1133984354180136_1267912927311571953_n.jpg

Protokół z posiedzenia  jury Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock N Roll” -

„Inspiracje plastyczne twórczości muzycznej zespołu Lombard”

 W dniu 08.11.2022 r. jury w składzie:

- Jerzy Rajczyk – - artysta, muzyk współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej

- Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor MDK Sopot, artysta, plastyk –

Edyta Dawidowska – wicedyrektor MDK Sopot, nauczyciel plastyki ,

dokonało oceny prac zgłoszonych do Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock N’ Roll ”. Na konkurs wpłynęło 1100 prac malarskich i przestrzennych  z 63 placówek z całego kraju. Jury przyznało równorzędne nagrody i wyróżnienia :

I KATEGORIA:

I MIEJSCE:

JULIAN PIASECK SP NR 9 SOPOT

II MIEJSCE:

KRYSTYNA STEFANIUK SP NR 51 LUBLIN

ALICJA SAKOWSKA – BCKiH WAHADŁO BRZEŚĆ KUJAWSKI

III MIEJSCE:

NINA IGNACZAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

MAJA MARASZEWSKA – SP NR 9 SOPOT

WYRÓŻNIENIA:

JONASZ KOWAL – MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

HANNA WRONA – SP NR 10 LUBLIN

AGATA KUCZEK – BEER SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

II KATEGORIA:

I MIEJSCE:

ALEKSANDRA KLIN SP NR 16 LUBLIN

DARIA  BRATKOWSKA SP NR 51 LUBLIN

II MIEJSCE:

MILENA SORDYL PRACOWNIA ARTYSTYCZNA DYBALA.PL LUBLIN

MILENA BOROWSKA SP NR 86 GDAŃSK

III MIEJSCE:

ZUZANNA ŁANGOWSKA MDK SOPOT

DOMENIKA MARAGKOU SP NR 30 LUBLIN

WYRÓŻNIENIA:

HANNA ŻELAZEK BCKiH WAHADŁO BRZEŚĆ KUJAWSKI

MAJA POMIERNY SP NR 1 LUBIN

ANNA STASZAK SP NR 1 LUBIN

ZUZANNA RUDZKA BIALSKIE CENTRUM KULTURY BIAŁA PODLASKA

III KATEGORIA:

I MIEJSCE:

PATRYCJA KAŁUŻNA MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W SOMPOLNIE

II MIEJSCE :

JULIA ŁOBODA SP NR 51 LUBLIN

III MIEJSCE:

JULIA KIMEL SP NR 51 LUBLIN

WYRÓŻNIENIA:

KAROLINA BENECKA MIEJSKI DOM KULTURY LUBLINIEC

MILENA KANIA MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

JAGODA MURA MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

JULIA SYCHTA MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

IV KATEGORIA:

I MIEJSCE:

MARCIN KULICKI LO WISZNICE

ADRIAN KULICKI LO WISZNICE

WYRÓŻNIENIA:

ANNA FOJCIK MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

PATRYCJA KAZANA MDK PRACOWNIA PLASTYCZNA CREATIO RYBNIK

KATEGORIA OPEN:

I MIEJSCE:

MACIEJ GOMÓŁKA DARŁOWO DORT

II MIEJSCE:

LENA ZACHURZOK ZSS NR 5 SOPOT

PIOTR SUCHAN ZSS NR 5 SOPOT

AMELIA KALWIG GDYNIA

III MIEJSCE:

KAROL KOZIOŁ SOOW LUBLIN

WYRÓŻNIENIA:

KACPER BIELECKI SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH RADOM

AMELIA KURKIEWICZ SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI NIESŁYSZĄCYCH RADOM

JUSTYNA JĘDRASIK ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY DPS W MATCZYNIE

PRACE PRZESTRZENNE:

I MIEJSCE:

JAKUB SIKORSKI  ZAKŁAD POPRAWCZY W ŚWIECIU

ANNA KRAMARZ MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW

II MIEJSCE:

MICHAŁ ORZECHOWSKI SP NR 5 SŁUPSK

III MIEJSCE:

AGNIESZKA ROZMUS NIEPUBLICZNA SP OTWARTE OKNO TYCHY

WYRÓŻNIENIE:

ADAM BIELAKIEWICZ ŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY CARITAS DIECEZJI OPOLSKIEJ NYSA

 

Gratulujemy Laureatom, nauczycielom, instruktorom plastycznym. Informujemy, że w dniu 21 listopada 2022 o godzinie 17:00, w placówce MDK AL. Niepodległości 763 w Sopocie,  nastąpi uroczyste wręczenie nagród.

Prosimy o potwierdzenie przybycia na galę wręczenia do dnia 16.11.2022. Nadmieniamy, że nagród nie wysyłamy, liczymy na Państwa obecność.

Organizatorzy