A A A
b_250_180_16777215_0_0_images_aktualnosci_2024_taniec_i_piew_musicalowy_w_mdk_sopotstrona.png
Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą zajęć, którą przygotowaliśmy dla Waszych dzieci w nowym roku szkolnym 2024/2025 w naszej placówce.
ZAJECIA RUSZAJĄ OD WRZEŚNIA 2024
Od września 2024 ruszają zajęcia w nowych pracowniach, wniosek rekrutacyjny będzie dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce O nas/rekrutacja już 3 kwietnia 2024 

PRACOWNIA TAŃCA MUSICALOWEGO - podział na grupy

MINI MUSICAL - I gr 6-9 lat
Dla najmłodszych uczestników skupimy się na budowaniu podstawowych umiejętności tanecznych i rozwijaniu poczucia rytmu. Zajęcia będą pełne zabawnych i energetycznych ćwiczeń, które pomogą dzieciom zrozumieć podstawowe kroki taneczne związane z tańcem musicalowym. Poprzez prostą choreografię do popularnych piosenek z musicali, dzieci nauczą się koordynacji ruchowej i podstawowej ekspresji scenicznej.
BRODWAY BEATS TWEEN - II gr. 10-13 lat
W tej grupie skoncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności technicznych w tańcu musicalowym. Uczestnicy będą uczestniczyć w bardziej zaawansowanych ćwiczeniach, które obejmą elementy baletu, jazzu i innych stylów tanecznych charakterystycznych dla musicalu. Choreografie będą bardziej rozbudowane, a uczestnicy będą także rozwijać zdolności interpretacyjne poprzez ekspresję mimiczną i zrozumienie historii, którą opowiada taniec.
STARSTEPS SENIOR - III gr 13 lat wzwyż
Dla starszych uczestników skupimy się na doskonaleniu zaawansowanych technik tanecznych oraz na rozwijaniu ich indywidualnego stylu scenicznego. Zajęcia będą obejmować bardziej złożone sekwencje taneczne, elementy akrobatyczne, a także prace nad interpretacją tekstu za pomocą ruchu scenicznego. Uczestnicy tej grupy będą również zachęcani do eksperymentowania z własnymi pomysłami na choreografię oraz do wyrażania siebie poprzez taniec.

PRACOWNIA ŚPIEWU MUSICALOWEGO - podział na grupy
MELODY MINIS - I gr. 6-9 lat
Dla najmłodszych uczestników skupimy się na rozwijaniu podstawowych umiejętności wokalnych poprzez prostą naukę melodii i rytmiki. Zajęcia będą obejmować zabawy wokalne, naukę prostych piosenek z musicali dostosowanych do ich wieku oraz podstawy techniki oddechowej. Uczestnicy będą zachęcani do śpiewania w grupie, co rozwijać będzie ich umiejętności harmonizacyjne.
HARMONY TWEENS - II gr. 10-13 lat
W tej grupie skoncentrujemy się na rozwijaniu umiejętności wokalnych, w tym nauki harmonii, dynamiki głosu i techniki śpiewu. Uczestnicy będą pracować nad piosenkami z musicali, które wymagają pewnego stopnia zaawansowania technicznego. Zajęcia będą obejmować także interpretację tekstu i budowanie ekspresji wokalnej.
BRODWAY VOCALS ENSEMBLE - III gr. 13 lat wzwyż
Dla starszych uczestników skupimy się na zaawansowanej technice wokalnej, rozwijaniu wyrazu scenicznego poprzez śpiew oraz interpretację tekstów piosenek. Zajęcia będą obejmować pracę nad głębszym zrozumieniem emocji i historii zawartych w piosenkach z musicali. Uczestnicy tej grupy będą także zachęcani do eksperymentowania z różnymi stylami wokalnymi, aby rozwijać swój własny, indywidualny głos.
b_0_0_0_1_0_images_aktualnosci_2024_TANIEC_MUSICALOWY_W_MDK_SOPOTstrona.png