b_250_180_16777215_0_0_images_aktualnosci_2024_II_ETAP_REKRUTACJI2025.png

13 maja 2024 Młodzieżowy Dom Kultury rozpoczyna na II etap rekrutacji na ostatnie wolne miejsca, na nowy rok szkolny 2024/25.
Do 31 maja 2024 można składać wnioski o przyjęcie do pracowni plastycznych, zespołu wokalnego, musicalu śpiewu i tańca, baletu, rytmiki, clip dance, odyseji umysłu oraz szachów.

Serdecznie zapraszamy również młodzież z sopockich szkół ponadpodstawowych do naszych nowych pracowni, które powstały z myślą o licealistach:

PRACOWNIA FILMU I KOMIKSU( zajęcia z kolejnych etapów pracy nad opowieścią filmową i komiksową), TEATR DLA LICEALISTÓW, ŚPIEW i TANIEC MUSICALOWY, SZACHY oraz MALARSTWO i RYSUNEK.

Niezbędne informacje znajdziecie na naszej stronie internetowej www.mdk.sopot.pl.

Nasza placówka jest miejscem, w którym znajdziecie świetnie wyposażone pracownie oraz prowadzących- praktyków sztuki, czynnych artystów, którzy bez zbędnego dydaktyzmu wprowadzą was w świat sztuki. Jesteśmy otwarci na indywidualizm i eksperymenty artystyczne, a efekty naszej pracy prezentujemy na scenach teatrów Atelier i Wybrzeże, na wernisażach sopockich instytucjach kultury oraz podczas sopockich wydarzeń kulturalnych.
ZAPRASZAMY do MDK-u!

WNIOSKI PRZESYŁAMY TYLKO NA WOLNE MIEJCA W PRACOWNIACH:
- Pracownia plastyczna - p. Marta Duda
- Plastyczne poniedziałki - Bogna Pniewska