A A A
b_250_180_16777215_0_0_images_aktualnosci_2024_WAKACJE_W_MDK_SOPOT_strona.png

Wakacje 2024 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie

Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie zaprasza na  zajęcia wakacyjne od 24 czerwca do 18 lipca oraz od 26 sierpnia do 30 sierpnia. Oferta zajęć skierowana jest do pozostających w mieście młodych sopocian i gwarantuje spędzenie wakacyjnego czasu w sposób rozwijający i twórczy.

Z zajęć mogą korzystać dzieci od lat 5 i młodzież szkolna.  Pierwszeństwo udziału w letnich zajęciach mają stali uczestnicy MDK, ale w miarę wolnych miejsc zapraszamy wszystkich, którzy zadeklarują wcześniej chęć skorzystania z naszej propozycji.

Na zajęcia obowiązują zapisy. Wypełniony formularz zgłoszenia należy przesyłać w terminie od 6 do 19 czerwca na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Szczegółowe informacje dotyczące zajęć  oraz formularz zgłoszenia będą dostępne na stronie internetowej placówki w zakładce plan zajęć/plan wakacyjny od 6 czerwca.
Ilość miejsc ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W programie zajęć wakacyjnych proponujemy:

zajęcia plastyczne oraz plastyczne z elementami arteterapii, malarstwa i rysunku, teatralne, poprawnej wymowy, wokalne, gry na instrumentach,  baletowe, rytmikę i zajęcia taneczne, warsztaty wokalno-taneczne „Melodia w ruchu”- wakacyjne zabawy muzyczne i wakacyjne tańce i hulańce, a także zajęcia sportowe jak gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz karate.

Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy