b_200_150_16777215_00_images_aktualnosci_2019_plakat-strona.jpg

Dnia 14 listopada 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Niech żyje Rock N Roll” pod Honorowym Patronatem Prezydenta  Miasta Sopotu Jacka Karnowskiego.

Jury  w składzie:

pani Anna Wyszomirska – artysta, plastyk. dyrektor Sopockiego Ogniska Plastycznego

pani Karolina Olszewska – Prusak – artysta, plastyk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie

pani Jerzy Rajczyk – kompozytor, muzyk, gitarzysta, przez wiele lat współpracował z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej z Ireną Jarocką, Zdzisławą Sośnicką, Anną Jantar i zespołem Perfect.

Na konkurs wpłynęło 380 prac plastycznych i 28 rzeźb ze szkół i placówek oświatowych z całej Polski.

Jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia:

I KATEGORIA WIEKOWA:

I MIEJSCE

KAJA KONKOL – MDK LĘBORK

II MIEJSCE

RÓŻA HRYNKIEWICZ – SP 7 SOPOT

III MIEJSCE

ADRIANNA STĘPNIAK – MDK LĘBORK

III MIEJSCE

MICHALINA KOSTKA – PAŁAC MŁODZIEŻY OLSZTYN

WYRÓŻNIENIE:

KAMILA DUSZA – MIEJSKI DOM KULTURY USTROŃ

JULIA KORDOWSKA – SP 7 SOPOT

MAX KUSZNIEREWICZ – MDK SOPOT

MIKOŁAJ DAWIDOWSKI – MDK SOPOT

II KATEGORIA WIEKOWA

I MIEJSCE

OLIWIA SZWEDO – SP BANINO

I MIEJSCE

MELANIA GIESZCZ – SP NR 86 GDAŃSK

II MIEJSCE

KATARZYNA RYBICKA -  SP 51 LUBLIN

II MIEJSCE

MILENA SŁOWIK – MDK LĘBORK

WYRÓŻNIENIA:

ALEKSANDRA KOCH – MORĄSKI DOM KULTURY

ALEKSANDRA WASZKUN – SP NR 51 LUBLIN

KRZYSZTOF WASILAK – SP NR 51 LUBLIN

OLIWIA CIESZYŃSKA – SP W TRZEPOWIE

ANTOSIA PĘKSA – GDAŃSKA SZKOŁA AUTONOMICZNA

III KATEGORIA WIEKOWA

WYRÓŻNIENIA:

MAJA GROŃSKA – SP NR 3 DARŁOWO

DARIA SZEJPAK – SP NR 35 GDYNIA

ZUZANNA STRUZIK – SP W TRZEPOWIE

IV KATEGORIA

I MIEJSCE

ANNA KRAJEWSKA – MORĄSKI DOM KULTURY

II MIEJSCE

PATRYCJA SZYK – MDK SOPOT

III MIEJSCE

OLGA PAWLUSIAK – MDK OŚWIĘCIM

III MIEJSCE

NATALIA SZYDŁOWSKA – MORĄSKI DOM KULTURY

KATEGORIA OPEN

I MIEJSCE

MICHAŁ SOCHAL – SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

I MIEJSCE

JAROSŁAW WILCZYŃSKI - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

II MIEJSCE

JULIA MAKIEWICZ - SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY LUBLIN

III MIEJSCE

DOROTA KAŹMIERCZAK – FUNDACJA WIATRAK BYDGOSZCZ

WYRÓŻNIENIE:

LENA ZACHURZOK – ZSS NR 5 SOPOT

OLIWIER BECKER – ZSS NR 5 SOPOT

AMELIA IMELSKA – ZSS NR 5 SOPOT

MATEUSZ LEW KIEDROWSKI – ZSS NR 5 SOPOT

RZEŹBA

I MIEJSCE

PIOTR CHMIELEWSKI – BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA GDAŃSK

I MIEJSCE

KAROLINA TERPIŃSKA - MORĄSKI DOM KULTURY

 I MIEJSCE

SONIA DEKA – SP W STARYCH BABICACH

II MIEJSCE

NATALIA GODLEWSKA – SP W TRZEPOWIE

WYRÓŻNIENIA

STANISŁAW ŁOZIŃSKI – SP W TRZEPOWIE

MICHELLA MIŁECKA – II LO SOPOT

PAWEŁ PALCER – BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA GDAŃSK

ZUZANNA MATWIEJCZYK SP NR 26 GDYNIA

 

Serdecznie gratulujemy Laureatom. Wręczenie nagród nastąpi 25 listopada 2019 o godz. 16:30 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie, Al. Niepodległości 763.
Na uroczystym wręczeniu nagród będzie obecna pani Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda.

Przypominamy, że nie wysyłamy nagród , prosimy o przybycie.