Czytaj więcej...
Protokół z posiedzenia Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego „Świąteczny Anioł”

Dnia 08 grudnia 2020 roku w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej Konkursu Plastycznego „Świąteczny Anioł”
Komisja artystyczna w składzie
- Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor MDK Sopot
- Edyta Dawidowska – nauczyciel w MDK Sopot
Postanowiły nagrodzić:
Kategoria wiekowa 3 – latki
- LENA KORDOWSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- IGNACY GRABOWSKI PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- EWA ZBLEWSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- MIKOŁAJ MOSZKOWSKI PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- ALEKSANDRA KARCZEWSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- ALEKSANDRA MALINOWSKA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- MARIA NIEWALDA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- NATALIA GÓRSKA PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
Kategoria wiekowa 4 – latki
- BARBARA BALITA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- LAURA RADUŃSKA PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- ANNA SZNEJDER PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
- BASIA MIELEWSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- JULEK WENDYKOWSKI PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
- GRACJANA DUBIŃSKA PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
- ZOFIA HARASIMOWICZ PRZEDSZKOLE NR 1 SOPOT
- MARYSIA WŁADYKO PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
Kategoria wiekowa 5 – latki
- MARIA MAZUREK PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- KAROLINA CHOROSIŃSKA PRZEDSZKOLE NR 5 SOPOT
- ZUZANNA OIAS PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- MICHALINA KOWALIK PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- PAULINA MAZUR PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- KLARA BISTROŃ PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- POLA CZEREDA PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
Kategoria wiekowa 6 – latki
- HANNA FOLTMAN PRZEDSZKOLE NR 4 SOPOT
- ALICJA DRYŻAŁ PRZEDSZKOLE NR 10 SOPOT
- HANNA BUCZEK PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- NICOL KARŁOWICZ PRZEDSZKOLE NR 12 SOPOT
- KALINKA PUŁŁO PRZEDSZKOLE NR 2 SOPOT
Nagrody zostaną dostarczone do placówek. Serdecznie gratulujemy
Czytaj więcej...

Protokół z posiedzenia jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

„Moje miasto jesienią”

Dnia 19 listopada 2020 w placówce Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Moje miasto jesienią”.

Jury w składzie

- Karolina Olszewska – Prusak – dyrektor MDK Sopot

- Małgorzata Witek – nauczyciel MDK Sopot

Postanowiły nagrodzić następujące osoby:

I KATEGORIA KLASY IV – VI

NAGRODA – JULIA KĘDRA SP 8 SOPOT

NAGRODA – KUBA MIKOS SP BANINO

NAGRODA – MARTA KNAPIK SP BANINO

NAGRODA – POLA LASKOWSKA SP BANINO

NAGRODA – OLIWIER CIAŁEK SP BANINO

NAGRODA – MIKOŁAJ DAWIDOWSKI SP 7 SOPOT

NAGRODA – EWA DUZINKIEWICZ  POZYTYWNA SZKOŁA PODSTAWOWA GDAŃSK

II  KATEGORIA KLASY VII – VIII

NAGRODA – AMELIA CICHOSZ SP BANINO

NAGRODA – BARTOSZ PIĘTKA SP BANINO

NAGRODA – ŁUCJA KLIMASZEWSKA SP BANINO

NAGRODA – PIOTR DUZINKIEWICZ SP BANINO

III  KATEGORIA SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAGRODA – AMELIA NOWAK ZESPÓŁ SZKÓŁ PLASTYCZNYCH GDYNIA

NAGRODA – AGNIESZKA CIROCKA Nowoczesne Techniki Multimedialne w PZPOW w Wejherowie

NAGRODA – MICHELLA MIŁECKA – II LO SOPOT

IV KATEGORIA OPEN

NAGRODA – STANISŁAW ADAMETZ MDK SOPOT

NAGRODA – ANNA BOROWICZ BANINO

NAGRODA – KACPER ELERT SP BANINO

NAGRODA – KAROL DUZINKIEWICZ – BANINO

NAGRODA – MARIA DUZINKIEWICZ BANINO

Nagrody i dyplomy zostaną osobiście dostarczone do placówek do  10 grudnia 2020.

Dziękujemy za udział w konkursie.

Czytaj więcej...
UWAGA !!!
Od 30 listopada do 31 grudnia 2020 MDK Sopot kontynuuje nauczanie zdalne ( wszystkie grupy i pracownie).
Prosimy kontaktować się z nauczycielami prowadzącymi w celu ustalenia sposobu prowadzenia zajęć zdalnych.
Czytaj więcej...

Dnia 21.X.2020 w Młodzieżowym Domu Kultury w Sopocie odbyło się posiedzenie jury Konkursu Plastycznego „Sopot w maseczkach – zaprojektuj swój wzór maseczki”. Na konkurs wpłynęło 284 prac plastycznych z przedszkoli, szkół i placówek oświatowych z naszego miasta.

Komisja artystyczna w składzie:

- Karolina Olszewska – Prusak

- Małgorzata Witek

postanowiła przyznać nagrody

Kategoria wiekowa PRZEDSZKOLA

NAGRODY otrzymują:

- MĄKA MACIEJ PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- STELLA STEFAŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- JAKUB OLEJNIK  PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- NATALIA RADOMSKA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- LEONARD EDEL PRZEDSZKOLE  NR 5  SOPOT

- ALEKSANDER STROIŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- RUTKOWSKA POLA PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NARKIEWICZ WIKTOR PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- NIKODEM ŻYJEWSKI PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- OLEK KOLARCZYK PRZEDSZKOLE  NR 5 SOPOT

- KAROLINA KRAC PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ALEKSANDRA FALTMAN PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ANIA KRZYŻYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- TYMON SMYCZYŃSKI PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- ZOSIA HABASIŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- JUSTYNA LIDZBARSKA PRZEDSZKOLE  NR 8 SOPOT

- NOWOSIELSKA JULIA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- MATUSZCZAK ALICJA PRZEDSZKOLE  NR 12 SOPOT

- ALEKSANDRA GRUSZCZYŃSKA PRZEDSZKOLE  NR 4 SOPOT

- ŁANGOWSKA LENA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZCZAWIŃSKA IDA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- SZERENOS KLARA PRZEDSZKOLE  NR 1 SOPOT

- MARCEL BARA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- JULIA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JULIA DRYŻAŁ PRZEDSZKOLE  NR 10 SOPOT

- URSZULA PERTKIEWICZ MDK SOPOT

- POLA CZERDA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

 

Kategoria wiekowa KLASY  I – III

NAGRODY otrzymują:

- MALCHOW ANTONINA SP NR 7 SOPOT

- WIKTOR BUKO SP NR 9 SOPOT

- AYAN SHARMA SP NR 7 SOPOT

- MARDAKI ZUZANNA SP NR 7 SOPOT

- WOJCIECH GNACIŃSKI SP NR 7 SOPOT

- ADAM MROZOWSKI SP NR 7 SOPOT

- AMELIA BYSTREK SP NR 7 SOPOT

- ALICJA CIOŁKOWKA SP NR 7 SOPOT

- ZOSIA PACZYŃSKA SP NR 7 SOPOT

- FRANCISZEK TUKAJ SP NR 9 SOPOT

- MAKSYMILIAN WIŚNIEWSKI SP NR 7 SOPOT

- KUBA CVILKUS SP NR 7 SOPOT

- MARIUSZ MALTAK SP NR 7 SOPOT

- OLIWIER RAKUĆ SP NR 9 SOPOT

- STANISŁAW ADAMETZ MDK SOPOT

- STANISŁAW NAPIERAŁA MDK SOPOT

- INGA SIDORKIEWICZ SP NR 9 SOPOT

- AMELIA PAL SP NR 7 SOPOT

- HUBERT TOPOLSKI SP NR 7 SOPOT

- DĄBEK MARIA MDK SOPOT

- ZUZANNA KAŹMIERSKA MDK SOPOT

- KRUSZYŃKA IZA MDK SOPOT

- KORALIA MILEWSKA MDK SOPOT

- BAJDA BLANKA MDK SOPOT

- JULIA WYCINEK SP NR 9 SOPOT

- JESSEY ALLINSON MDK SOPOT

- ALICJA DRYŻAŁ MDK SOPOT

- JÓZEFINA SOBCZAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- LENA WROŃSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- KRYSTYNA WĄSOWSKA SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ZOFIA SYROKWARZ MK SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  IV - VI

NAGRODY otrzymują:

- WERONIKA SZYDKOWSKA SASP

- ALEKSANDRA PIONTECKA SASP

- SONIA GIER SASP

- LUCIA STEFANIAK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- ROKSANA ANNA HYCYNA SP NR 7 SOPOT

- VITA IEFYMENKO SP NR 7 OPOT

- REUTER FILIP MDK SOPOT

 - IDA JASNOCH MDK SOPOT

- ALLINSON HOLY MDK SOPOT

- JULA NICEWICZ SP NR 9 SOPOT

- LAURA NOWAKOWSKA SP NR 9 SOPOT

- HOLLY ALLINSON MDK SOPOT

- KAROLINA KORNJENKO MDK SOPOT

- MIKOŁAJ DAWIDOWSKI MDK SOPOT

- ANNA RYBNIK SOPOCKIE OGNISKO PLASTYCZNE

- SZYMON TABISZ SP NR 9 SOPOT

Kategoria wiekowa KLASY  VI - VIII

NAGRODY otrzymują:

- OLGA SAPUNETS  SP NR 1 SOPOT

- MAJA LANDA SASP

- KINGA APATI SP NR 9 SOPOT

- LEOPOLD BLOK SP NR 9 SOPOT

- ALICJA TRYNISZEWSKA SP NR 9 SOPOT

- NATALIA FILIPKOWSKA MDK SOPOT

- MADZIA CZAPCZYK MDK SOPOT

- ALICJA JANURA MDK SOPOT

- ULIA TIAŁOWSKA MDK SOPOT

- KAROLINA BYKS MDK SOPOT

- ŁUCJA ŁYTKOWSKA MDK SOPOT

- ANIA JEFYMENKO MDK SOPOT

Kategoria wiekowa SZKOŁY PONADPODSTAWOWE

NAGRODY otrzymują:

I MIEJSCE – HELENA SCHWARZ II LO SOPOT

II MIEJSCE – JULIA ŁAPA I LO SOPOT

 

Informujemy, że dyplomy i nagrody dla Laureatów Konkursu zostaną dostarczone osobiście do placówek do połowy listopada (zwracamy się z prośbą o uprzedzenie o tym fakcie dyżurki, nagrody dostarczy p. Edyta Dawidowska)

 

Protokół do pobrania stąd:

Czytaj więcej...
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej dla nauczycieli oraz pracowników Młodzieżowego Domu Kultury w Sopocie wręczono nagrody:

Nagrody Dyrektora MDK Sopot otrzymali

- pan Piotr Bagiński - nauczyciel pracowni basenu
- pan Ryszard Szymaszek - nauczyciel pracowni gitary
- pan Sylwester Mikułan - nauczyciel pracowni karate
- pani Renata Trzonkowska - pracownik administracji
- pani Bożena Tusk - pracownik obsługi

Nagrodę Prezydenta Miasta Sopotu

- pani Małgorzata Witek - nauczyciel pracowni gry na pianinie

Medal Komisji Edukacji Narodowej

- pani Małgorzata Witek - nauczyciel pracowni gry na pianinie
Czytaj więcej...

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji Konkursu recytatorskiego dla sopockich przedszkoli
"Poezja w ustach dziecka".


Mimo utrudnień związanych z obecną sytuacją epidemiczną, postanowiliśmy skierować na ręce dyrektorów wszystkich placówek prowadzących działania opiekuńczo-edukacyjne z najmłodszymi informację o kontynuacji cyklicznego projektu: Konkurs Recytatorski dla Najmłodszych: „Poezja w ustach dziecka” - XIII edycja. Kilkunastoletnia tradycja tego przedsięwzięcia przyniosła nam, jako pomysłodawcom i organizatorom dużo satysfakcji, zaś coroczne spotkania recytatorskie z udziałem najmłodszych cieszyły samych zainteresowanych, ich wychowawców i rodziców.Ze względu na zagrożenia jakie niesie  obecny czas, zdecydowaliśmy, by tegoroczna edycja została przeprowadzona w trybie zdalnym. /Nagranie w formatach – MP3, MP4/. Zwracamy się z prośbą do Dyrektorów oraz Nauczycieli o rozpropagowanie naszej inicjatywy w środowisku dzieci i rodziców oraz o wytypowanie przedstawicieli placówki do udziału w konkursie. Najlepszych wykonawców wyłonimy w drodze przesłuchań i oceny nagrań nadesłanych przez sopockie placówki. Tegoroczna propozycja skierowana jest wyłącznie do wychowanków przedszkoli w wieku 4, 5 i 6 lat. Każde przedszkole może wytypować do udziału po trzech przedstawicieli z każdej z trzech grup wiekowych – łącznie 9 osób. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z dokumentacją konkursową, skierowanie jej do Nauczycieli prowadzących zajęcia w grupach wiekowych dzieci 4, 5 i 6 letnich oraz o wytypowanie przedstawicieli Placówki do finału miejskiego w październiku. Termin nadsyłania kart zgłoszeń wraz z nagraniem upływa w piątek 16  października 2020r.  Termin oceny nadesłanych prezentacji to poniedziałek 19 października 2020r. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i nagród laureatom I,II,III miejsc oraz wyróżnień – przeprowadzimy do 30 października 2020r. Nagrody książkowe oraz dyplomy zostaną dostarczone do placówek przez Organizatorów.
Regulamin konkursu dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce Imprezy/Regulaminy.

Czytaj więcej...
Szanowni Państwo informujemy, że od dnia 14 września 2020 do końca kwietnia 2021 roku na zajęcia do pracowni:
- rękodzieła
- klubu bajek i kreatywnego dziecka
- teatru ( tylko środa) i czwartki z polskim
- gry na trąbce 
- nauki śpiewu i emisji głosu
- szachowej/brydż
- gitary
- jogi (tylko w poniedziałek)
NALEŻY ZŁOŻYĆ WNIOSEK O PRZYJĘCIA NA ZAJĘCIA STAŁE NA ROK SZKOLNY 2020/2021, który znajduje się w zakładce O nas/Rekrutacja lub przed drzwiami placówki.
Wypełniony i podpisany wniosek należy przesłać na adres e-meilowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ';document.getElementById('cloak44dcc0ed36fc1fa9148d2592f4396cc0').innerHTML += ''+addy_text44dcc0ed36fc1fa9148d2592f4396cc0+'<\/a>'; lub osobiście wrzucić do skrzynki na listy, która znajduje się przy drzwiach budynku.
U
WAGA ! wnioski z września będą rozpatrywane po 5.10.20.
Czytaj więcej...
Listy przyjętych dzieci w II etapie rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do pobrania w zakładce O nas/Rekrutacja
lub stąd: